Jak byc królem podrywu?PUA- czyli Pick Up Artist to trend, wręcz subkultura, która pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w chwilę po opublikowaniu książki Neila Straussa pod tytułem The Game. W tej bestsellerowej książce autor, wręcz biograficznie opisywał swoje miłosne podboje, techniki podrywu oraz metody, które pozwalały na zdobycie każdej kobiety.
Moda na PUA rozprzestrzeniła się bardzo szybko i już po kilku latach trafiła do Polski, gdzie również zyskała ogromną liczbę fanów. W czym tkwi sedno tego zainteresowania technikami podrywu ze zwykłej, wydawać by się mogło książki?

PUA – na czym to polega

Oczywiście, książka Straussa była jedynie podłożem całej, rozwijającej się teorii. W skrócie, PUA opiera się na technikach NLP oraz NLS. Są to związane z manipulacją techniki, które odpowiednio działają na emocje kobiet, ale i nie tylko ich – techniki te często wykorzystywane są na podłożu zawodowym.
Osoby, korzystające z rad nurtu PUA uczą się jak wykorzystywać dane metody w technice. Poznają sposoby na to, aby zainteresować sobą daną osobę. „Wyznawcy” tego nurtu rozwinęli się naprawdę dobrze. Posiadają własny słownik, zawierający hasła, frazy, które opisują daną sytuację czy zjawisko. Posiadają także klasyfikację kobiet. Od UG- czyli Ugly Girls, co w tłumaczeniu oznacza brzydkie dziewczyny, po SHB- Super Hot Babies, czyli Gorące Babeczki.
Poniżej kilka fraz, które udało mi się znaleźć w ich słowniku:
Chłodnik – ignorowanie kobiety, aby ona poczuła potrzebę dowartościowania się
Cold reading (profilowanie) – pokazanie osobie, że wie się o niej więcej, niż myślała. Możliwe jest to za pomocą odczytywania mowy ciała
Pastwisko – miejsce, w którym możliwe jest poderwanie dziewczyny
Trójkąt bermudzki – naprzemienne patrzenie się na usta oraz oczy kobiety tuż przed pocałunkiem
To tylko kilka haseł wyciągniętych z obszernego słownika. Chcesz dowiedzieć się więcej? Internet stoi przed Tobą otworem .
Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Zgodnie z moralami?

PUA to subkultura, która ma swoich zwolenników, ale i przeciwników. Wiele osób, które pierwszy raz słyszy o technikach NLS oraz NLP jest zachwyconych całą ideą, zastanawiają się jak jest to możliwe i z chęcią próbują swoich sił w zrozumieniu metod manipulacji. Wystarczy pierwszy sukces, aby całkowicie zatracić się w tej ideologii.
Głosów sprzeciwu jest o wiele więcej. Socjologowie, psycholodzy oraz same kobiety protestują. Panie, które usłyszały o tego typu technikach, zaczęły zagłębiać całą metodologię, aby nie dać nabrać się na sztuczki mężczyzn – to ich sposób na pozbycie się subkultury PUA.
Trudno jednogłośnie stwierdzić, czy są to techniki zgodne z naszą moralnością czy też nie. Każdy ma inne wartości oraz w różny sposób uzasadnia swoje działania. Wielu wyznawców PUA otwarcie mówi, że to nie manipulacja tylko wykorzystywanie wiedzy na temat emocji oraz odczuć kobiet.
A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Spróbowałbyś techniki PUA, czy uważasz, że jest to gra nie fair? Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o Pick Up Artist zapisz się na odpowiedni kurs lub kup jedną z wielu książek, które są dostępne w Internecie.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności