Jak zadbac o poczucie własnej wartości?
Poczucie własnej wartości czyli innymi słowy Twoja samoocena ma ogromny wpływ na Twoje życie. Od tego jak Ty się postrzegasz, w dużej mierze zależy jak postrzegają Cię inni ludzie. Osoby, które cechują się niską samooceną są zazwyczaj skryte, niepewne, obawiają się samodzielnego działania. Natomiast ci, posiadający wysokie poczucie własnej wartości odnoszą w życiu więcej sukcesów, działają kreatywnie, nie obawiają się ryzyka, są otwarte, a co najważniejsze wiedzą, że potrafią wiele dokonać, są otwarte na zmiany oraz nie obawiają się krytyki, która jedynie podbudowuje ich do dalszego działania.

Jak podnieść poczucie własnej wartości?

Nie jest tak, że rodzimy się z wysoką samooceną i taką mamy przez całe życie. Bardzo często jesteśmy w taki sposób kształtowani, wpływają na to sytuacje z naszego życia. Oczywiście, niektórym łatwiej jest być pewną siebie osobą z wysokim poczuciem własnej wartości, jednak nie oznacza to, że osoby niepewne nigdy nie podniosą swojej samooceny.
Zmianę należy zaczynać małymi krokami. Cały proces opiera się na Tobie oraz na Twoim sposobie myślenia o samym sobie. Na samym początku zastanów się czego w sobie nie lubisz oraz co Ci się podoba. Wypisz wszystkie cechy pozytywne oraz negatywne. Tak, abyś przed oczami miał opis własnej osoby. Następnie poproś kogoś z bliskiego otoczenia, aby zrobił dokładnie to samo. Starając się podnieść własną ocenę, warto zobaczyć jak postrzegają Cię inni. Czasami sami nie jesteśmy w stanie ocenić siebie obiektywnie.
Dla wielu konieczną zmianą w ich życiu, aby wreszcie czuli się dobrze ze sobą jest zmiana wyglądu zewnętrznego. Czujesz, że za dużo ważysz? Idź na siłownię. Nie masz talentu aby dobrze się ubrać? Poproś siostrę, kuzynkę, koleżankę o pomoc. Czasami wystarczy drobna zmiana w wyglądzie aby zwiększyć poczucie własnej wartości.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Pod okiem specjalistów


Ze względu na to, że wiele osób zmaga się z niskim poczuciem własnej wartości,
grupy psychologów oraz specjalistów zajmujących się autoprezentacją oraz asertywnością tworzą poradniki, w których opisują metody oraz techniki pracy nad sobą. W takiej książce znajdziesz wiele ćwiczeń, które mają za zadanie pokazać Ci jak wiele pozytywnych cech oraz umiejętności w sobie skrywasz.
Możesz również zapisać się na kurs, gdzie w kontaktach z psychologami oraz innymi fachowcami będziesz tworzyć „nową osobowość”. Bardzo możliwe, że Twoja niska samoocena ma korzenie w trudnej sytuacji z przeszłości, lub wydarzyło się coś, co niekorzystnie wpłynęło na Twoje poczucie własnej wartości. Taka rozmowa i zrozumienie sedna problemu to
pierwszy krok w dobrą zmianę. Dzięki temu specjaliści będą mogli dobrać odpowiedne dla Ciebie ćwiczenia oraz zadania.

Zacznij już dziś


Nie jesteś pewien czy jest sens pracy nad sobą?
Oczywiście, że jest! Osoby mające wysokie poczucie własnej wartości lepiej radzą sobie w życiu. I to nie tylko na jednym poziomie. Posiadając wysoką samoocenę zaczniesz być zauważany przez kobiety, Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a na płaszczyźnie zawodowej Twoim współpracownicy zaczną doceniać pracę, którą wykonujesz, najprawdopodobniej sam z większym entuzjazmem będziesz budził się każdego
dnia.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności