Komplementy
Komplementy to słowne bukiety kwiatów, którymi możemy obdarowywać nasze piękne kobiety. Używamy ich, aby pokazać drogim paniom, jak wspaniałymi mężczyznami jesteśmy. Często też wykorzystujemy je, aby osiągnąć pewne cele lub załagodzić sytuację.
Jeżeli dobrze wiemy, jak posługiwać się czułymi słówkami, mamy szansę na szczęśliwe życie u boku naszej kobiety. Z drugiej strony, jeśli w złych momentach wypowiemy nie te słowa, które dana dziewczyna chciała usłyszeć, możemy mieć niemałe kłopoty….

Jakie komplementy stosować

Często komplement, komplementowi nie równy. Chcąc dobrze możemy sobie jedynie nagrabić, sprawić, że nasza wybranka konkretnie się na nas obrazi. Powinniśmy komplementować wszystko, co tylko się da. Ubiór, fryzurę, sylwetkę, to w jaki sposób gotuje. Co odważniejsi chwaląc swoje kobiety, porównują je do innych przedstawicielek płci przeciwnej. Często jednak nasza pani może źle odebrać takie słowa, a osoba je wypowiadająca może usłyszeć nie wiedziałam, że tak dokładnie się jej przyglądasz. Pewnie podoba Ci się bardziej niż ja! Może i jest to irracjonalne zachowanie, jednak takie są kobiety i niestety musimy się z tym pogodzić.
Jeżeli komplementujesz nowe uczesanie swojej kobiety, także musisz uważać na dobór słów. Pod żadnym pozorem nie oceniaj nowej fryzury do poprzedniej. Wyjdzie, że we wcześniejszym wydaniu nie podobała Ci się tak bardzo.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Kiedy warto „słodzić” naszej partnerce

Komplementy często działają jak magiczne zaklęcie. Wystarczy powiedzieć coś w odpowiedni sposób, a dziewczyna od razu z uśmiechem na twarzy staje się dla nas miła i kochana. Masz ochotę na dobrą kolację? Wystarczy, że powiesz swojej ukochanej Kochanie właśnie przypomniała mi się nasza ostatnia kolacja. Ta zapiekanka, którą zrobiłaś była wspaniała, jesteś cudowną kucharką. Szansa na to, że zaraz pobiegnie do kuchni jest naprawdę ogromna.
Masz ochotę na małą aktywność fizyczną przed spaniem? Widząc swoją dziewczynę w piżamie zacznij ją komplementować, chwaląc jej naturalne piękno oraz mówiąc jak dobrze wygląda w dresie do spania. Na pewno odrobinę się zmęczycie zanim zaśniecie ;).
Przeprosiny – idealny moment na komplementy. Twoja dziewczyna obraziła się śmiertelnie, bo znowu nie opuściłeś deski lub zapomniałeś o imieninach jej mamy. Dodaj do czułych słów kilka kwiatów, a jej serce szybko zmięknie i na nowo będziesz jest „misiaczkiem”.

Magii czarKomplementy naprawdę działają jak magiczne czary. Należy tylko wiedzieć jak ich używać, aby przynosiły oczekiwane skutki. Jeżeli masz problem z doborem słów do okazji, nie martw się – wszystko przychodzi z czasem. Musisz tylko rozgryźć swoją partnerkę i zaobserwować jakie słowa sprawiają jej największą przyjemność.
I jeszcze jedna ważna kwestia! Nie przesadzaj z komplementowaniem swojej dziewczyny. Kieruj się zasadą co za dużo, to nie zdrowo. Jeśli za często będziesz korzystał z magii komplementów, bardzo szybko stracą one swoją siłę.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności