Jak poderwac dziewczyne?
Tematyka opierająca się na teoriach jak zagadać do dziewczyny jest bardzo rozwinięta. Każdy amant oraz mistrz podrywu dorzuca swoje trzy grosze do tego zagadnienia. Na wielu stronach internetowych znajdziesz porady dotyczące tego, jak należy rozmawiać z dziewczynami, jak je podrywać. Niestety bardzo często sposoby te nie sprawdzają się w rzeczywistości. Są tworzone przez niedoświadczonych facetów, którzy chcą się zabawić cudzym kosztem. U mnie znajdziesz sprawdzone porady, które już wielu pomogły w uwodzeniu kobiet.

Otwórz się

Podstawą sukcesu w relacjach damsko – męskich jest otwartość i pewność siebie. Chcąc zagadać do dziewczyny, musisz pamiętać o otwartej postawie. Jak taka wygląda? Podniesiona głowa, wyprostowane plecy, ręce luźno zwisające wzdłuż tułowia. Dodaj do tego uśmiech, a gwarantuję, że dziewczyna od razu wypatrzy Cię w tłumie.
Podchodząc do swojej wybranki nie patrz w podłogę. Masz utrzymywać z nią kontakt wzrokowy, ma widzieć, że jesteś nią zainteresowany. Bardzo ważne jest co mówisz do dziewczyny, ale także w jaki sposób to mówisz. Mężczyźni, aby być bardziej atrakcyjnymi dla kobiet obniżają ton głosu. Spróbuj modelować swój głos i nagraj się, aby usłyszeć jak taka zmiana brzmi. Kolejna kwestia dotycząca tego jak mówić, mam nadzieję, jest Ci znana. Podchodząc do dziewczyny zapomnij o przekleństwach, żuciu gumy, czy pluciu! To w najmniejszym stopniu nie jest męskie, jedynie chamskie. Jeżeli zachowasz się w taki sposób, możesz mieć pewność, że dziewczyna szybko opuści lokal, w którym się znajdujecie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak zagadać do dziewczyny? Co powiedzieć?

Ej maleńka, rwałbym Cię jak rzodkiewkę to na pewno nie jest tekst, który powinieneś wykorzystać. Zastanawiając się jak zagadać do dziewczyny nawet nie myśl o tego typu tekstach. Takie oklepane hasła na podryw kojarzą się kobietą z człowiekiem żałosnym, pseudo-zabawnym i raczej nie chcą z nim mieć nic do czynienia.
Chcesz osiągnąć sukces? Bądź po prostu odważnym facetem, który nie boi się podejść do dziewczyny, która mu się spodobała i po prostu się przedstawić oraz zaproponować drinka czy spytać o możliwość przyłączenia się.
Możesz także skomplementować wygląd dziewczyny : bardzo przepraszam, ale ma Pani tak niesamowite spojrzenie, że aż musiałem podejść aby się przedstawić. Jestem…. Zachowuj się kulturalnie, bądź szarmancki. Dzięki temu masz ogromne szanse na powodzenie.

Ostatnie rady, wskazówki

Wiesz już prawie wszystko w temacie jak zagadać do dziewczyny. Podsumowując, masz być sobą, nie masz udawać kogoś innego. Bardzo ważny jest uśmiech oraz kontakt wzrokowy. Zapomnij o oklepanych tekstach, w zamian za to- komplementuj.
Przed wyjściem na podryw pamiętaj o tym, aby trochę o siebie zadbać. Ubierz świeże, czyste ciuchy, przeczesz przynajmniej odrobinę włosy i spryskaj się męskim zapachem, który przyciągnie do Ciebie wiele kobiet.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności