Pierwszy podryw
Podryw to szuka, której trzeba się nauczyć. Każdy może stać się mistrzem podrywu, tylko musi nauczyć się odpowiednich technik, które będzie dobrze wykorzystywał w praktyce. Pierwsza raz nie wyjdzie? Nie poddawaj się, z biegiem czasu będziesz w tym coraz lepszy! Uwodzenie to nauka na własnych błędach, modyfikacja podstawowych sposób oraz zdolność obserwacji. To od niej w dużym stopniu zależy Twój sukces. Każda kobieta jest inna i do każdej musisz podejść w nieco odmienny sposób. Dziś przedstawię Ci podstawowe kroki, które w miarę zdobywania umiejętności nauczysz się dostosowywać odpowiednio do swoich potrzeb.

Podryw zaczyna się w domu

Do podrywu jak do wszystkiego musisz się dobrze przygotować. Kobiety często oceniają po wyglądzie. Nie masz od razu biec na siłownię, czy szukać wizażysty, który poprawi Twój wygląd. Wystarczy, że trochę się „wystroisz”. Chodzi to po prostu o to, żebyś na podryw wybrał schludne ubrania, które będą świadczyły o tym, że potrafisz o siebie zadbać. Dobrze będzie, jeżeli zapanujesz również nad fryzurą. Uczesz się, jeżeli masz zamiar kogoś poderwać.
Zapach także odgrywa ważną rolę. Przed wyjściem na miasto warto użyć odrobiny dezodorantu czy wody kolońskie. Kiedy kobieta poczuje przyjemny zapach, chętniej zacznie z Tobą rozmawiać.
Kolejna sprawa to przećwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy. Stań przed lustrem i pobaw się w teatr. Udawaj, że kogoś podrywasz. Wypróbuj różne opcje uśmiechu, spojrzenia. Dzięki temu będziesz mniej więcej wiedział jak wyglądasz zagadując jakąś dziewczynę.

Poćwicz nad pewnością siebie

Uśmiech, podniesiona głowa, wyprostowana, otwarta postawa. Jak sądzisz, czy dziewczyna zainteresuje się zgarbionym facetem, ze wzrokiem wbitym w podłogę? Raczej nie. Pewność siebie to cecha, której kobiety oczekują u mężczyzn. Jest to coś, nad czym można popracować. Istnieje wiele książek oraz filmów, które pokazują co możesz zrobić, aby podnieść swoją samoocenę, stać się bardziej odważnym w kontaktach z kobietami. Masz także możliwość zapisania się na odpowiednie kursy, podczas których, pod opieką specjalistów będziesz wykonywał zadania mające na celu podniesienie samooceny.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Przechodzimy do praktyki

Jesteś w ulubionej kawiarni lub pubie i dostrzegasz dziewczynę. Na początku przyjrzyj się jej. Sprawdź czy nie ma na palcu obrączki, czy siedzi sama. Łatwiej poderwać osobę, która nie jest otoczona grupą koleżanek. Zaobserwuj też czy nie ma czegoś, co świadczyłoby o jej zainteresowaniach – książka, koszulka z nadrukiem zespołu. W takich przypadkach łatwiej jest zagadać, gdyż masz temat, od którego możesz rozpocząć.
Nadszedł czas na działanie. Podryw to sztuka przedstawienia siebie. Musisz podejść do dziewczyny pewnym krokiem, z uśmiechem na twarzy. Najbardziej skuteczny podryw, jest tym najprostszym. Podejdź, przedstaw się i spytaj czy możesz się dosiąść. Powiedz jej szczerze, że od pewnego czasu się jej przyglądasz i nie mogłeś się oprzeć, żeby nie podejść – jest naprawdę piękną kobietą. Jeśli mówiąc to będziesz pamiętał o otwartej postawie, utrzymywanym kontakcie wzrokowym oraz uśmiechu, masz ogromne szanse na sukces.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności