Jak działa Epodryw?
W dzisiejszych czasach już chyba każdy wie, czym jest epodryw. To uwodzenie przeniesione do świata wirtualnego, w którym każdy z nas powoli, coraz bardziej się zatraca. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czemu taki rodzaj podrywu z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Ja już znam odpowiedź na to pytanie. Każdy z nas robi się coraz bardziej leniwy, wygodny. Skoro możemy robić zakupy za pomocą Internetu, to czemu nie mamy podrywać w ten sam sposób?

Kolejny powód to brak odwagi. Coraz więcej facetów zmaga się z problemem nieśmiałości. Ekran komputera jest dla nich tarczą ochronną, dzięki której nie muszą obawiać się rozmowy z drugą osobą, tego, że zostaną wyśmiani.

Epodryw i jego rodzaje

Sposobów na epordyw jest naprawdę wiele. Praktycznie na każdej stronie internetowej można mieć styczność z podrywem. Zacznijmy od portali społecznościowych. Część z nich posiada nawet opcję „zaczepek” – za ich pomocą zwracamy na siebie uwagę osoby, która się nam podoba. Możemy oceniać oraz „lajkować” zdjęcia i wpisy danych osób. To jedne z elementów wirtualnego podrywu.
Nie możemy zapominać o specjalnych memach czy gifach, które wysyłając w wiadomości prywatnej danej osobie mogą stanowić pierwszy etap podrywu.
Aplikacje dla singli to kolejny przejaw epodrywu. Zakładasz konto, wrzucasz swoje zdjęcie i krótki opis. Cały dzień możesz spędzić na przeglądaniu profili innych singli i odrzucać lub przyjmować ich kandydaturę na przyszłą partnerkę.
Rozszerzoną wersją takich aplikacji są portale randkowe, które skupiają tysiące samotnych osób, chcących znaleźć miłość swojego życia. Tu także się rejestrujesz i wyszukujesz dziewczyn. Zaczynasz podryw online. Komplementujesz zdjęcia dziewczyny, chwalisz jej zainteresowania, odpowiadasz na każdą wiadomość. Z każdą chwilą dana kobieta jest bardzie Twoja.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Rady o podrywie online

Tak samo jak, możecie znaleźć wiele rad na temat uwodzenia w świecie realnym, tak samo istnieją strony z poradami dla osób uwodzących poprzez epodryw. Udało mi się znaleźć kilka forów internetowych, na których użytkownicy nie dość że dają porady na temat podrywu, opisują swoje historie, porażki, sukcesy, to jeszcze tworzą ranking najlepszych stron, na których samotny facet ma największy wybór oraz największą szansę na osiągnięcie swojego celu.

Pozytywny trend?

Można spotkać się z bardzo podzielonymi opiniami na temat tego, czy epodryw jest dobrym czy złym sposobem na znalezienie miłości. Dla wielu jest to głupstwo, twierdzą że tylko tchórze działają w taki sposób. Inni zaś twierdzą, że idą z duchem czasu, że dzięki temu łatwiej kogoś poznać.
Dla mnie to wielkie ułatwienie i udogodnienie. Nie każdy ma szansę spotkać na swojej drodze, przez przypadek tę jedyną. Czasem więc warto wziąć życie za rogi i samemu zacząć szukać kobiety, z którą można by było spędzić całe życie.
A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Warto spróbować z podrywem on-line, czy należy cały czas być w świecie realnym i podrywać kobiety spotykane każdego dnia na ulicy?Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności