Mowa ciała - jak ją wykorzystać?
Mam nadzieję, że termin mowy werbalnej jest Ci znany. Mowa ciała stanowi 70 procent naszego przekazu podczas rozmowy z drugą osobą. Jedynie 30% odpowiada temu, co wypowiadamy. Zdziwiony? Za wszystkim stoi nasz mózg, który rejestruje fakty często niewidoczne gołym okiem.

Dzięki odpowiedniej mowie ciała możemy wpłynąć na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Możemy wpływać na pozytywne dla nas decyzje. Jeśli jednak nie znamy się na mowie niewerbalnej, łatwo można osiągnąć przeciwne efekty.
Na ten temat można pisać książki, my skupimy się jedynie na paru aspektach mowy ciała, która pomoże Ci w podrywaniu kobiet oraz zdobyciu lepszej pozycji wśród znajomych, współpracowników.

Elementy mowy ciała


Na mowę ciała wpływa nasza postawa,
gestykulacja, mimika twarzy, a także ton głosu. Każdy ruch dłonią, każde przeczesywanie włosów to znak, jaki nasz umysł otrzymuje. Pewnie często poznając kogoś nowego odczuwasz do niego niechęć. Zazwyczaj jest to spowodowane jego mową ciała, zamkniętą postawą. Mimo że Ty tego nie rejestrujesz, ale Twój umysł zbiera wszystkie ważne informacje.
Poznając mowę ciała skupiamy się na wielu elementach, które składają się w całość. Wiedza na ten temat jest bardzo ważna, dzięki temu możesz pracować nad sobą, aby wykorzystywać ją na własną korzyści i przy okazji wiesz na co zwracać uwagę u innych, będziesz mógł świadomie ocenić komu warto ufać, a z kim lepiej nie mieć nic do czynienia.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Niewerbalne przekazywanie informacji w praktyce

Koniec teorii, przechodzimy do praktyki. Opiszę Ci jak stworzyć z siebie, za pomocą mowy ciała atrakcyjnego dla innych mężczyznę, osobę pewną siebie i odważną.
Zacznijmy od postawy. Głowę zawsze trzymaj podniesioną, z opuszczoną głową chodzą tylko zawiedzeni, przegrani, strachliwi. Miej wyprostowaną postawę, wypnij klatę. Stojąc w lekkim rozkroku staraj się kierować stopy na zewnątrz – dzięki temu widzące Cię osoby, będą wiedziały, że jesteś człowiekiem otwartym. Ręce powinny luźno zwisać po obu stronach ciała. Krzyżowanie rąk to postawa zamknięcia, dominacji, natomiast splatając ręce za plecami będziesz wyglądać na osobę, która coś ukrywa lub czegoś się boi.
Pora na gesty i mimikę. Podczas rozmowy utrzymuj kontakt wzrokowy z drugą osobą. Jednak nie może on być trwały. Co jakiś czas przenoś wzrok na inny punkt. Uśmiech to kolejny ważny element. Radosne osoby są o wiele lepiej odbierane. Kiedy coś mówisz uważaj z gestykulacją. Każdy z nas albo za bardzo wymachuje rękami podczas mówienia, albo znów wcale. Należy znaleźć złoty środek, niech te ruchy wydają się naturalne.
A co do mowy ciała ma ton głosu? Zauważ, że każde zwierzę wydaje pewne odgłosy, żeby przyciągnąć do siebie przedstawicielki płci przeciwnej. Podobnie jest u ludzi. Tyle że my jedynie zmieniamy ton głosu. Mężczyźni chcąc być bardziej atrakcyjni dla kobiet obniżają o kilka tonów swój głos, panie natomiast przechodzą na wyższe struny.
Mowa ciała jest widoczna i ważna nie tylko podczas uwodzenia kobiet. W relacjach towarzyskich oraz zawodowych także odgrywa bardzo ważną rolę. Warto nagrać siebie samego podczas mówienia, aby zobaczyć jak wygląda się naprawdę oraz co można zmienić.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności