Sztuka uwodzeniaUwodzenie to sztuka, którą powinien znać każdy mężczyzna. Niezależnie od tego, czy znalazł już swoją życiową partnerkę, czy dopiero jej poszukuje. Na każdym etapie relacji z kobietami należy je uwodzić. Pytasz dlaczego? Ponieważ to lubią! Wtedy wiedzą, że facet z którym są wciąż chce ich tak samo jak na początku znajomości.
Dlatego tworzę ten tekst. Aby każdy z Was, wolny czy zajęty znał podstawy sztuki uwodzenia, która jest niezwykle ważna w kontaktach damsko – męskich.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Mowa ciała, jako podstawa w sztuce uwodzenia

Myślałeś, że uwodzenie opiera się na czułych słówkach lub tekstach z ukrytym podtekstem? Grubo się myślisz. Największy wpływ na postrzeganie przez kobiety ma mowa ciała – coś, czego na pierwszy rzut oka nie rejestrujemy, ale rejestruje to nasz umysł.
Przechodząc do konkretów, uwodząc kobietę musisz pamiętać o :
– odpowiedniej postawie ciała. Klata wypięta, plecy wyprostowane, głowa ułożona tak, abyś patrzył się na swoją partnerkę w specyficzny sposób (trudny do opisania, zobacz filmowych podrywaczy, którzy to spojrzenie mają opanowane do perfekcji),
– dotyk. Nie masz dotykać jej cały czas w każde miejsce na jej ciele. Spraw aby Wasz dotyk był „przypadkowy”, niewinny, kuszący. Czyli – złap za ramię jak dobrego kolegę, przypadkowo muśnij jej kolano swoją dłonią. Oczywiście nie odrywając od niej wzroku,
– zniżony głos. Emisja głosu to nie tylko nasz sposób uwodzenia. Kobiety również zmieniają ton swojego głosu, aby wydawać się bardziej atrakcyjne. Dziewczyny zainteresowane facetem mówią przy nim wyższym głosem, natomiast
mężczyźni chcąc być bardziej męscy, obniżają ton swojego głosu. W sztuce uwodzenia to bardzo korzystna technika!

Uważaj na to, co mówisz

Czas na słowa, dzięki którym uwiedziesz swoją kobietę. Oczywiście, panie można uwodzić również czynami, ale o tym innym razem.
Zapomnij o przereklamowanych tekstach na podryw, o oklepanych hasłach. Chcesz uwieść dziewczynę, musisz być szczery i pomysłowy. Zamień masz piękne oczy na zachwycam się Twoim głębokim spojrzeniem. Mała zmiana dająca duże efekty. Oczywiście nie zapominaj o zniżonym tonie głosu, który naprawdę działa jak afrodyzjak!
Kobietę możesz uwieść również słowami Kochanie, zrobiłem Ci kolację. Może to być upieczona pizza z pudełka, sam gest będzie czymś wyśmienitym.
Sztuka uwodzenia to nic innego jak tylko bycie porządnym facetem, który potrafi wykorzystać swoje atuty i wie jak zadbać o swoją kobietę.
Jesteś singlem i nie ruszają Cię ckliwe opowieści o byciu romantykiem, aby uwodzić? Zapoznaj się w takim razie z teorią NLP, która opiera się na manipulacji kobiecymi uczuciami oraz emocjami. Wtedy ważny jest spryt, przemyślany plan. Dodatkowo, cieszysz się nie jedną, ale wieloma kobietami u swojego boku. W Sieci znajdziesz wiele książek oraz kursów o tej właśnie tematyce. Jest to jednak sztuka uwodzenia na wysokim poziomie, do której nie każdy się nadaje.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności