Sposób na podrywMężczyźni są niezastąpieni w temacie poszukiwania swojej drugiej połówki. Już setki lat temu panowie mający trudności ze znalezieniem kobiety swojego życia szukali sposobów na osiągnięcie celu. Poniższy artykuł przedstawi Ci krótką historię tego, jakie pomysły na znalezienie kobiet mieli nasi poprzednicy. Może dzięki temu i Ty znajdziesz swoją idealną metodę poszukiwania partnerki.

Anonse w gazecie

Na samym początku mężczyźni oraz kobiety ogłaszali się w codziennych gazetach. W kilku słowach opisywali siebie oraz pisali, jakie osoby ich interesują. Dla przykładu :30-letnia rozwódka lubiąca podróże i dobre wino szuka mężczyzny w podobnym wieku, wysportowanego z wieloma pasjami. Krótko, zwięźle, na temat. Wierz mi lub nie, w taki sposób tworzone były związki. Może Twoi pradziadkowie poznali się właśnie w taki sposób?
Ciekawostka: nawet dzisiaj w wielu popularnych gazetach możesz znaleźć takie anonse. Przybrały one jednak nieco innych charakter, niż ogłoszenia spotykane kilkadziesiąt lat temu…
„Proszę Pani, ja to z chęcią poznam kobiete, która….”
Przyszła pora na biura matrymonialne. Panowie i panie zgłaszali się do swatów, którzy podobno byli wykwalifikowani w tej dziedzinie. Przeprowadzali z Klientem wywiad, wszystko dokładnie zapisywali, a później w ogromnej bazie danych wyszukiwali osoby, które wydawały się najbardziej pasującymi „połówkami jabłka”. Taka metoda poszukiwania miłości
była dosyć popularna, jednak osoby korzystające z pomocy swatów często były źle oceniane.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

__

XXI wiek

Nasze czasy – dwudziesty pierwszy wiek to rozwój portali randkowych oraz szybkich randek. Wersja elektroniczna dopiero niedawno stała się tak bardzo popularna. Na początku istnienia takich stron internetowych, osoby z nich korzystające były uważane za gorsze, dziwne. Teraz jest zupełnie inaczej. Korzystanie z takich portali jest normalnością i co drugi facet tworzy swój profil zaczynając opis od słów poznam kobiete….
A co to te szybkie randki? Taki rodzaj szukania miłości stał się popularny dzięki serialowi Sex w wielkim mieście. Moda na takie wydarzenie rozprzestrzeniła się po całych Stanach Zjednoczonych, a następnie przeszła do naszego kraju. Zasada takich randek jest prosta. Rozmawiasz z wieloma kobietami podczas jednego wieczoru. Każdej poświęcasz kilka minut, po których wybierasz kilka, z którymi chcesz spotkać się na trochę dłużej. Ona również chce się spotkać? Masz randkę. Szybko i prosto udało Ci się poderwać dziewczynę.

Rozwój czy modyfikacje?

Wydawać by się mogło, że w kwestii poznawania kobiet rozwinęliśmy metody, które wykorzystywane są do osiągnięcia założonego celu. Czy aby na pewno tak jest? Wciąż korzystamy z metody przedstawienia się płci przeciwnej, tylko z popularnych kiedyś gazet, przenieśliśmy się do popularnych w naszych czasach środków przekazu, czyli Internetu.
Wniosek jest jeden: Aby poznać kobiety, zainteresować ją swoją osobą, należy się jej po prostu pokazać, przedstawić. Sprawić, aby mogła ocenić czy jestem odpowiednim dla niej facetem, z którym ewentualnie będzie mogła stworzyć długotrwały, szczęśliwy związek.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności