Jak zaimponować dziewczynye?Kobiety to stworzenia o skomplikowanym działaniu. Czasem nie potrafimy ich zrozumieć, nie umiemy ustalić czego od nas oczekują. Jak zaimponować dziewczynie, której wiecznie się coś nie podoba, która zawsze znajdzie małą drobnostkę, niszczącą cały misterny plan skonstruowany przez zaangażowanego mężczyznę? Złotego środka niestety nikt jeszcze nie znalazł, jednak mogę dać Ci pewne porady, abyś był o krok bliżej do swojego celu.

Rozeznanie to podstawa

Nawet na chwilę nie możemy zapominać, że każda kobieta jest inna. Jedną zachwycisz niespodziewaną randką – piknikiem w parku, a dla innej będzie to straszny pomysł, bo komary, biegające psy, kłująca trawa, itp. Chcesz zaimponować dziewczynie, musisz ją poznać. Decydowanie się na pewne ruchy w ciemno to ogromne ryzyko i musisz się zastanowić, czy aby na pewno chcesz zaryzykować.
Jak masz rozpoznać oczekiwania swojej kobiety? Najprościej jest ją wypytać o to, co lubi robić, jak woli spędzać czas, jaka była jej najgorsza randka. Odpowiedzi z pierwszej ręki gwarantują Ci sukces. Jeżeli boisz się pytań wprost, bo dziewczyna może zauważyć, że coś knujesz, zapytaj jej dobrej znajomej – dostaniesz w miarę sprawdzone informacje, może nawet jakieś dokładniejsze porady. Często wystarczy tylko przyjrzeć się danej dziewczynie, stylowi ubierania lub jej środowisku, aby wiedzieć w jaki sposób jej zaimponujesz.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Odpowiednie przygotowanie, czyli jak zaimponować dziewczynie – SKUTECZNIE

Sam pomysł to nie wszystko. Ważne jest przygotowanie danej niespodzianki. Czy będzie to obiad, czy kupienie biletów do kina lub na koncert, musisz mieć pewność, że ucieszy to Twoją wybrankę. Wyobraź sobie sytuację, w której przygotowujesz wspaniałą kolację, pod czujnym okiem mamy lub siostry. Wszystko smakuje wyśmienicie. Siadasz z wybranką do stołu, a ona nagle zaczyna się dusić, ponieważ jest uczulona na jeden ze składników. Nawet o takich rzeczach jak sprawdzenie co dana osoba może lub nie może jeść jest ważne. Kolejny przykład: kupujesz bilet na jej wymarzony koncert, wręczasz jej go, a okazuje się, że w ten dzień wyjeżdża w delegację, lub co gorsza sama kupiła go tydzień wcześniej.
W obu przypadkach chciałeś jej zaimponować, pokazać jak dobrze ją znasz, jakim świetnym facetem jesteś. Świetnym, ale niedokładnym. Właśnie dlatego, jak już wymyślisz idealny plan jak zaimponować dziewczynie, przemyśl wszystko dokładnie i spraw, aby było dopięte na ostatni guzik.

Proste rozwiązania są najlepsze

Nie musisz zamawiać przejazdu limuzyną aby zaimponować kobiecie. Wielu z nich wystarczy śniadanie do łóżka lub podarowanie bukietu kwiatów bez okazji. Kobietom imponują dżentelmeni, którzy otworzą drzwi, będą uważnie słuchać. Masz szczęście, jeżeli trafiłeś na mało wymagającą kobietę. Nie zwalnia Cię to jednak z imponowania jej na wyższym poziomie – kreatywnością, pomysłowością i sprawianiem, że wasze spotkania nie są nudne.
Chcesz zdobyć serce kobiety – działaj już teraz, zacznij myśleć nad tym, co mogłoby sprawić, że zauważy w Tobie mężczyznę swoich marzeń, który da jej tego, czego ona potrzebuje.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności