Podrywanie kobiet
Wielki podryw- to brzmi dumnie. Dla wielkiego króla podrywu to chleb codzienny. Przy każdej okazji udaje się mu poderwać rzeszę pięknych, fantastycznych kobiet, o których zwykły, przeciętny Jan Kowalski może zapomnieć. Jeżeli tak właśnie myślisz, to najwyższy czas na zmianę nastawienia!
Nieważne, czy jesteś niski, wysoki, gruby, chudy, łysy możesz mieć u swojego boku wiele wspaniałych dziewczyny. Jedyne co musisz zrobić to zdobyć pewność siebie i dowiedzieć się czym tak naprawdę jest podryw oraz jak należy zachowywać się w stosunku do pięknych kobiet.

Wielki podryw potrzebuje wielu przygotowań

Na samym początku chcę zaznaczyć, że nie zaczniesz od razu podrywać tłumów kobiet. Wszystko pojawia się z czasem, tak jak w pracy, tak samo w uwodzeniu konieczne jest doświadczenie oraz nauka na własnych błędach.
Przygotowania do wielkiego podrywu zacznij od siebie. Warto sprawić sobie „ciuchy na podryw”. Kobiety lubią eleganckich facetów, którzy wiedzą jak się ubrać, a pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze!
Już wcześniej wspominałem o pewności siebie. Im bardziej pewny swojej osoby jesteś tym lepiej! Dziewczyny od razu wyłapują nieśmiałych facetów, których odrzucają, ponieważ tacy faceci są dla nich po prostu nudni. Nie wiesz jak zwiększyć swoją samoocenę? Poszukaj trochę w Internecie, a znajdziesz wiele książek o tej tematyce. Są tworzone przez psychologów, którzy proponują odpowiednie ćwiczenia oraz zadania do wykonania wpływające na zmianę myślenia o samym sobie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Techniki podrywu

Kolejny element przygotowań na wielki podryw to poznanie technik podrywu, których istnieje naprawdę wiele! W zależności od tego jakim typem faceta jesteś i jak bardzo chcesz osiągnąć swój cel, proponuję Ci dwa wyjścia. Pierwsze z nich jest klasyczne, opiera się na prostocie i komplementach.
Dziewczyny uwielbiają być w centrum uwagi, kochają kiedy ktoś pochwali ich wygląd. Bardzo duży odsetek kobiet łapie się na takie czułe słówka. Jednak jeśli chcesz utrzymać dziewczynę przy sobie musisz być wygadany i zabawny. Miej w rękawie historie o swoim hedonizmie, żarty, które gwarantują wywołać uśmiech na jej twarzy. Muszę zaznaczyć, że ta metoda jest trudna i często potrzeba wiele czasu aby Twój wielki podryw się udał.
Kolejna technika opiera się na drobnej manipulacji. Nie myśl, że to coś strasznego. To po prostu praktyczne wykorzystanie wiedzy na temat kobiecego umysłu. Techniki NLS oraz NLP to popularne metody na zostanie królem uwodzenia. Dostępne jest wiele książek oraz nawet kursów o tej tematyce. Techniki te zahaczają o emocje kobiety, dla przykładu, mówiąc jej, że nie wygląda na kobietę, która nie umawia się na randki z nieznajomymi, masz duże szanse na spotkanie z daną panią. Już wiele osób korzysta z tych metod i w odpowiedzi na pytania jak zmieniło się ich życie, odpowiadają, że nie spodziewali się aż tak pozytywnych rezultatów.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej techniki poszperaj w Sieci. gwarantuję Ci, że znajdziesz informacje, które zmienią Twoje życie na lepsze, a wielki podryw będzie naprawdę WIELKI!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności