Jak i o czym rozmawiac z dziewczyną?Nie od dziś wiadomo, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Przez to często mamy problemy z komunikacją w relacjach damsko – męskich. Stąd wszystkie konflikty. Często nasze nie oznacza ich tak. Nasze życie okazałoby się łatwiejsze, gdyby istniały programy tłumaczące kobiecą mowę.
Jednak panie również mają problem ze zrozumieniem nas. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje intencje były dobrze zrozumiałe, musisz dowiedzieć się jak rozmawiać z dziewczyną.

Prosto i na temat

Podczas rozmowy z dziewczyną musisz mówić językiem, który będzie dla niej zrozumiały. Tym bardziej, jeżeli mówisz o nowym samochodzie lub o świetnych funkcjach najnowszego modelu telefonu. W takich tematach nie możesz przesadzać z ilością informacji. Dziewczyna szybko się znudzi i zacznie zastanawiać się o co może się obrazić lub pokłócić.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Mów wyraźnie, patrz się w oczy

Kontakt wzrokowy to to, czego kobiety oczekują i pragną. Dla nich wymiana spojrzeń to niewidzialna lina łącząca Was w jedność. Jeżeli urwiesz ten kontakt, w jej głowie może pojawić się myśl, że nie jesteś nią zainteresowany.
Podstawowym błędem mężczyzny jest przenoszenie wzroku na inne atuty swojej połówki. Mimo że większość dziewczyn kręci rozpraszanie mężczyzn, zostaniesz obrzucony oszczerstwami o szowinistycznym zachowaniu. Więc kiedy rozmawiasz z dziewczyną, wstrzymaj się z takimi spojrzeniami.

Jak rozmawiać z dziewczyną, czyli jak jej słuchać


Rozmowa to wymiana zdań między dwoma osobami.
Nie powinna polegać na monologu jednej ze stron. Daj dziewczynie dojść do głosu. Jeżeli chcesz wiedzieć jak rozmawiać z dziewczyną i być w tym ekspertem musisz pamiętać, że kobiety uwielbiają rozmawiać. Szczególnie o sobie. Bądź więc wodzirejem rozmowy, zadając jej pytania, na które będzie mogła udzielić dłuższej odpowiedzi. Dziewczyna będzie zadowolona, a Ty również. Może dowiesz się czego nienawidzi u facetów lub jakie upominki najbardziej lubi dostawać.
Kobiety bardzo szybko wyłapują u mężczyzn brak uwagi. Pamiętaj o mowie ciała, która w przypadku znudzenia często bierze górę nad ciałem człowieka. Gdy słuchasz dziewczyny, nie podpieraj głowy na ręce, ani nie siedź ze skrzyżowanymi rękami. Twoja rozmówczyni od razu zauważy, że nie jesteś zainteresowany tym co ma do powiedzenia.
Wykorzystaj mowę niewerbalną na swoją korzyść. W aktywnym słuchaniu ważne jest potakiwanie głową oraz wplatanie do rozmowy przytakiwań i mruczeń typu „mhm”, „oho!”. Dzięki temu kobieta, z którą rozmawiasz będzie czuła, że jest słuchana, a co więcej, że zainteresowała Cię jej opowieść.
Powyżej widzisz podstawowe zasady tego jak rozmawiać z dziewczyną. Ich wykorzystanie w praktyce nie powinno sprawiać Ci żadnych trudności. Pamiętaj, że kobieta szczęśliwa, to kobieta wysłuchana. Im większą uwagę jej poświęcisz, tym większa jest Twoja szansa na nagrodę za wytrzymałość.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności