Jak poderwać dziewczyne twoich marzeń?
Kobiety możemy podzielić na kilka podgrup w zależności od poziomu trudności ich uwodzenia. Mężczyźni uwielbiają dziewczyny uległe, które proszą się o poderwanie, które tylko dlatego wychodzą wieczorami z domu. Jednak duża część panów, znudzona oraz ambitna stawia sobie za zadanie poderwanie kobiet niedostępnych, trudnych do zdobycia, które na imprezy chodzą żeby się pobawić, a nie użerać z adoratorami. Jednak czasami są to tylko pozory i takie panie chcą żeby mężczyźni bardziej o nie zabiegali.
Chcesz poderwać niedostępną kobietę? Dzięki poniższemu tekstowi dowiesz się co zrobić, żeby osiągnąć Twój cel.

Rozpoznanie

Na początku przedstawię Ci zarys takiej niedostępnej pani. Dziewczyna unika kontaktu z mężczyznami, odmawia drinków, na każdy uśmiech oraz puszczone oczko odpowiada westchnieniem lub spojrzeniem pełnym pogardy. Trzyma się jedynie z grupą znajomych i nie zamierza odstępować jej na krok.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

<21>Podrywanie niedostępnej

Biorąc się za podrywanie tego trudnego typu dziewczyn musisz pamiętać o podstawowej zasadzie. Działasz odwrotnie niż w przypadku zwykłego podrywu! Nie starasz się, nie dwoisz, nie troisz. Kobiety niedostępne są zazwyczaj typami zdobywców. To one chcą uwieść faceta. Ty masz sprawić, żeby myślała, że tak się właśnie stało!
Przedstawię Ci to na przykładzie historii, abyś zrozumiał o co mi chodzi. Wchodzisz do klubu. Widzisz dziewczynę, która przejawia oznaki niedostępnej. Nie podchodzisz do niej, ale starasz się być w zasięgu jej wzroku. Zazwyczaj, dziewczyna zauważa powtarzająca się twarz, więc sama zaczyna Cię obserwować. Jeśli będziesz miał szczęście, uda Ci się zawrócić jej w głowie. Kiedy kilka razy wasze spojrzenia się spotkają, podejdź w jej stronę, jednak zacznij rozmawiać z jej koleżanką. Zacznie działać zazdrość, która sprawi, że nagle staniesz się jej celem. W tym momencie Twoim ostatnim zadaniem jest podtrzymanie rozmowy i utrzymywanie odpowiedniej postawy ciała – mowa niewerbalna to Twoja tajna broń!
Inny sposób na podrywanie niedostępnej to znów pewien rodzaj gry. Szturchnij ją przez przypadek w tańcu, niechcący oblej wodą (Nie stawaj obok i nie wylewaj napoju nad głową, tylko lekko ochlap, zwalając na tłum) i oczywiście od razu przeproś, zaoferuj chusteczkę lub wynagrodzenie poniesionej szkody. Jeżeli dobrze zagadasz, masz dużą szansę na sukces.

Małe przypomnienie

To co zaraz przeczytasz, powtarzam bardzo często. Robię tak ponieważ są to fakty oraz zasady, które muszą być spełnione, abyś osiągnął swój cel.
Nie musisz być przystojny, wysportowany i ubrany w modne ciuchy. Jeżeli popracujesz nad mową niewerbalną, ruchami ciała, mimiką, nawet tonem głosu każda dziewczyna może być Twoja! Najważniejsze są: pewność siebie oraz kultura osobista. Głowa do góry, utrzymywany kontakt wzrokowy i zachowanie godne prawdziwego mężczyzny. Wiązanki przekleństw zostaw sobie na piwo z kumplami. Gdy podrywasz dziewczynę niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów – takie zachowanie od razu Cię skreśla.
Posiadasz już konieczną wiedzę, teraz możesz przejść do działania!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności