Dowiedz się jak uwodzić kobiety
Zacznijmy od tego, czym jest NLS. To rodzaj manipulacji wykorzystywany najczęściej podczas podrywania oraz uwodzenia kobiet. Pewnie większość mężczyzn, których uważasz za liderów w podrywaniu dziewczyn wykorzystuję tę metodę.
NLS to rodzaj manipulacji działający na naszych zmysłach, emocjach, odczuciach. Dzięki odpowiednio dobieranym słowom oraz gestom każdy mężczyzna, nawet ten uchodzący za najmniej atrakcyjnego może otaczać się grupą pięknych, seksownych kobiet.

NLS w praktyce

Wiele osób korzysta z tego rodzaju manipulacji podczas uwodzenia kobieta. Osoby będące specjalistami mają wiele tajemnic, których nie chcą zdradzać, jednak uchylają rąbka tajemnicy, aby pomóc tym, którzy mają problemy w relacjach damsko – męskich. Najbardziej popularną metodą w NLS jest wpajanie do umysłu drugiej osoby pewnych myśli jednak nie w sposób oczywisty, a poprzez negację. Dla przykładu: Jeśli powiem Ci abyś nie myślała o żonkilkach, ich żółtym kolorze oraz zielonych liściach, na pewno o nich pomyślisz. Chodzi tu o to, że wpajamy drugiej osobie do głowy myśl, o której ona wcześniej by nie pomyślała. Kolejny przykład: Ewo, jestem pewny, że nie umówisz się na randkę z facetem poznanym w barze, nie wyglądasz mi na kobietę, która tak się zachowuje. I w tym momencie przykładowa Ewa musi pokazać, że dany facet jej nie zna i nie wie o czym mówi, więc umawia się z nim na randkę.
Kolejny etap NLS to podobieństwa. Kobiety mają zakodowaną informację – podobieństwa się przyciągają, im więcej mamy wspólnego, tym lepszą parę stworzymy. Dlatego podrywacze znający się na NLS zwracają uwagę na podobieństwa. Dostrzegają fakt, że dwie osoby lubią taką samą muzykę, mają takie same poglądy. Ważna jest także mowa ciała. Mimo, że kobieta tego nie dostrzega, jej umysł rejestruje, że ona i jej rozmówca siedzą w ten sam sposób, tak samo podpierają głowy lub krzyżują ręce.
Następna sprawa- wygadanie. Mężczyzna, który używa wielu epitetów i złożonych zdań jest dla kobiet seksowny. Kiedy o czymś mówisz, mów z ukrytą namiętnością. Ze zwykłej historii stwórz opowieść o sobie – silnym mężczyźnie, który potrafi rozpalić serce każdej kobiety.
Jak już wspominałem na początku NLS opiera się na kobiecych emocjach, które są niezwykle silne. Mężczyźni korzystający z tej techniki tworzą z siebie osoby troskliwe, opiekuńcze, ale także gotowe do walki o dobro swojej wybranki.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podryw zgodny z wartościami?

NLS tak jak wiele innych rodzajów manipulacji podlega wielu dyskusjom. Osoby korzystające z tych technik nie widzą w nich nic złego, mówiąc, że w odpowiedni sposób korzystają z własnej wiedzy na temat kobiet, nie ma w tym grama kłamstwa i jest to zgodne z ich przekonaniami.
Jednak wiele kobiet oburza się i uważa, że NLS to wieczne okłamywanie kobiet. Sądzą, że mężczyźni korzystający z tych technik to samce, chcące zdobyć najlepszy okaz do swojej kolekcji.
A jakie jest Twoje zdanie na temat NLS? Miałbyś ochotę poznać tajniki tej metody uwodzenia kobiet? Jeśli tak, skorzystaj z jednej z wielu ofert kursów o tej tematyce, które dostępne są w Internecie.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności