Jak poderwć dziewczynę?Jak poderwać dziewczynę w teorii każdy wie, jednak często okazuje się, że praktyka jest o wiele trudniejsza. Pewnie przeczytałeś już wiele tego typu podręczników, zobaczyłeś wiele filmów i wszystko wydawało się takie proste do wykonania. Niestety muszę Cię zasmucić- jeżeli jesteś na początku drogi z podrywem nie zawsze jest łatwo. Bardzo często pierwsze podejście kończy się fiaskiem, jednak nie możesz się poddawać i musisz walczyć dalej!
Temat jak poderwać dziewczynę chcę podzielić na dwie osobne części, gdzie skupimy się na podrywaniu nieznajomych dziewczyn, ale także dziewczyn, które dobrze znamy, które są na co dzień w naszym otoczeniu.

Podrywamy nieznajomą

Zacznijmy od tematu, z którym najczęściej mam do czynienia. Podrywając dziewczynę zauważoną w parku, kawiarni, klubie, ryzykujemy. Nigdy nie wiesz jaka okaże się dziewczyna podrywana, nie wiemy jaka metoda na nią zadziała. Dlatego najlepiej działać prosto, szczerze, bez oklepanych gierek. Kiedy widzisz dziewczynę, która Ci się spodobała, nie biegnij do niej od razu. Najpierw się jej przypatrz, zobacz czy nie ma czegoś o co możesz zahaczyć w rozmowie. Może ma torbę z Twoim ulubionym zespołem? Lub pierwsze co przykuło Twoją uwagę to jej oczy? Dzięki rozpoznaniu sytuacji łatwiej będzie Ci zagadać. Następnie możesz wkroczyć do akcji. Pewnym krokiem podejdź do dziewczyny. Masz mieć podniesioną głowę, otwartą postawę, uśmiech na twarzy. Dzięki temu kobieta, która wpadała Ci w oko, chętniej podejmie rozmowę. Przede wszystkim się przedstaw. Następnie skomplementuj uśmiech lub zagadaj o wspominany wyżej zespół. Nie działaj standardowo, używając popularnych tekstów. Wykorzystuj okazję i działaj – taki podryw sprawdza się najlepiej!


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak poderwać dziewczynę, którą dobrze się zna

Sprawa ze znaną nam dziewczyną z jednej strony jest łatwiejsza, jednak z drugiej może przynosić gorsze negatywne skutki. Odrzucenie nieznajomej nie boli tak, jak bliskiej koleżanki. Nie skupiajmy się jednak na porażkach, tylko na sukcesie!

Od czego zacząć podrywanie? Od analizy. Zastanów się co może spodobać się Twojej koleżance. Dowiedz się jakie filmy czy muzykę lubi i sprawdź czy w mieście nie ma wydarzeń z tym związanych. Dziewczyny lubią facetów, którzy się starają i chcą im jak najbardziej dogodzić.
Możesz także spróbować podrywu „na troskę”. Kobiety to osoby stworzone do pomocy, opieki. Poproś swoją koleżankę o pomoc w pracy, czy w zrobieniu zakupów świątecznych dla rodziny. Będzie to moment na lepsze poznanie, obeznanie się w relacji między Wami. W tej metodzie najważniejsze jest zakończenie. Za otrzymaną pomoc należy podziękować. Najlepiej zaproszeniem na drinka, jeżeli je przyjmie – masz randkę, podryw się udał!
W podrywaniu dziewczyn ważna jest kreatywność, szczerość i pewność siebie. Mam nadzieję, że w temacie jak poderwać dziewczynę wiesz nieco więcej i w bliskiej przyszłości postarasz się zdobyć serce dziewczyny, która Ci się spodobała. Pamiętaj! Każdej rozmowie z kobietą bardzo ważne jest pozytywne podejście oraz uśmiech, który urzeknie każdą dziewczynę!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności