Uwodzenie kobietUwodzenie kobiet – każdy wie czym jest, jednak nie każdy wie, jak należy „ugryźć” ten temat. Uwodzenie może być rozpatrywane na wiele sposobów. Dla jednych uwodzeniem będzie puszczanie oczka, dla innych wyszukane teksty na podryw, a inni klepnięcie w pośladek nazwą podrywem. Chcę Wam dziś przekazać swoją wiedzę na temat zdobywania kobiecych serc. Posłużę się przykładami, historiami z życia, dzięki czemu uda mi się pomóc Wam w podrywaniu pięknych kobiet, które spotykamy każdego dnia.

Techniki uwodzenia


Uwodzenie kobiet to temat bardzo rozległy.
Jak już wcześniej wspominałem, każdy podchodzi do tego tematu na swój własny sposób. Jednak uogólnijmy hasło uwodzenie. Oznacza ono zdobycie kobiety za pomocą odpowiednich trików, specyficznych zachowań. Mimo że każdy ma swoją metodę, wszyscy mamy ten sam cel.
Dla mnie kobieta poderwana to taka, która dała zaprosić się na randkę. Aby do tego doszło, nie wystarczy puszczenie oczka czy uśmiech. Musisz do takiej dziewczyny zagadać. A jak to zrobić? Najprościej, jak tylko się da. Nie baw się w żadne gierki, nie kombinuj z tekstami na podryw, które rzadko się sprawdzają. Bądź sobą, podejdź do dziewczyny, przedstaw się jej i zagadaj. Najłatwiej ją skomplementować, mówiąc, że ma śliczny uśmiech lub urzekające spojrzenie. Możesz także zabawić się w „detektywa”. Jeśli zobaczyłeś dziewczynę w kawiarni, z książką, możesz o niej zagadać. Nie wiesz o czym jest? Sprawdź tytuł w Internecie – korzystajmy z tego co daje nam XXI wiek!
Szczerość także popłaca. Coraz częściej spotykam się historiami, w których facet zwyciężał dzięki swojej szczerości. Podchodził do dziewczyny i mówił wprost „hej, jestem XYZ, jesteś bardzo piękną dziewczyną, może masz ochotę na drinka?”. Sam dziwiłem się, że aż tak wiele dziewczyn odpowiadało twierdząco!


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_

Uwodzenie kobiet – nie dla tchórzliwych

W uwodzeniu kobiet niezwykle ważna jest pewność siebie. Kobiety chętniej rozmawiają z mężczyznami otwartymi, uśmiechniętymi, asertywnymi. Jeżeli podejdziesz do dziewczyny ze spuszczoną głową i zaczniesz pod nosem mówić jej komplement masz bardzo małe szanse na sukces. Chcąc uwieść dziewczynę, masz być pewny siebie, radosny z przyjaznym nastawieniem.
Pracowałem kiedyś z chłopakiem, który miał duże problemy ze śmiałością. Jednym z pierwszych zadań było przedstawienie się nieznajomej dziewczynie. Skryty, z opuszczoną głową, rękami założonymi za plecami, nie zrobił dobrego wrażenia, dziewczyna go olała. Po miesiącu pracy nad sobą, byliśmy w tym samym miejscu, gdzie spotkaliśmy dokładnie tę samą kobietę. Mój „uczeń” musiał powtórzyć zadanie. Tym razem podszedł do niego w zupełnie inny sposób. Uśmiechnięty, z otwartą postawą podszedł do wybranej dziewczyny i… od kilku miesięcy są szczęśliwą parą.
Pewność siebie to podstawowa zasada, której należy przestrzegać podczas uwodzenia kobiet. Podsumowując, chcąc zdobyć dziewczynę, musisz być szczery, kreatywny oraz otwarty. Dzięki temu masz naprawdę duże szanse na uwiedzenie kobiety, która wpadła Ci w oko.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności