jak być Pick Up Artist?PUA, czyli skrót od angielskiej nazwy Pick Up Artist to subkultura, która kilka lat temu pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, a następnie przeszła na inne kraje, w tym Polskę. Wszystko zaczęło się od książki Neila Straussa, „The Game”, w której opisywał on swoje historie związane z podrywaniem kobiet.
Książka bardzo szybko okazała się bestsellerem i stała się inspiracją do mistrzów podrywu, którzy chcieli mieć jak najwięcej kobiet. Chcesz dowiedzieć się więcej o PUA? Czytaj dalej!


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Stowarzyszenie mistrzów podrywu

Grupę PUA tworzą osoby niedoświadczone w podrywie oraz specjaliści, którzy doskonale znają się na relacjach damsko- męskich, do perfekcji opanowali mowę ciała i potrafią w każdym pobudzić jego pewność siebie. Do zrzeszenia Pick Up Artist może należeć każdy, kto chce poznać tajniki świata podrywu. W Polsce nie jest to rozwinięte tak jak w USA, jednak i u nas znajdziesz wiele stron i forów poświęconych tej tematyce. Użytkownikami takich portalów są tysiące młodszych i starszych osób, które chcą poznać sekrety prawdziwych uwodzicieli, chcą podbijać serca jak największej liczby kobiet.

Szyfr PUA

Mistrzowie podrywu to nie fani książki o tej tematyce, to osoby, które na jej podstawie stworzyły własną społeczność. Jako jej członek wejdziesz w proces zmiany siebie samego, poznasz nawet nowy język! PUA posiada swój własny słownik. Znajdują się w nich skróty oraz frazy, mają określone znaczenie. Dla przykładu, jeżeli usłysz o syndromie stewardessy, będzie chodziło o przypadek, który często występuje u mężczyzn, którzy zachwycili się kobietą, poderwali ją, jednak kiedy mieli „skonsumować związek” cała namiętność oraz pobudzenie zniknęło.
Nasi artyści uwodzenia posiadają także swoją klasyfikację kobiet. UG- Ugly Girls, czyli brzydkie dziewczyny, a także SHB- Super Hot Babes – gorące babeczki. Wszystko kręci się wokół seksu, podrywu, uwodzenia oraz pięknych kobiet.

Czym naprawdę jest PUA?

Wydawać by się mogło, że PUA to zgraja niezagrażających nikomu fanatyków kobiet oraz podrywu. Jednak teorie Pick Up Artist nie opierają się jedynie na relacjach damsko – męskich. Wpływają również na poprawę życia zawodowego, rodzinnego oraz towarzyskiego. W jaki sposób? Całe założenie PUA opiera się na NLS czyli znanej technice manipulacji. To właśnie ona jest sekretem artystów w uwodzeniu. Uczestnicy kursów i forów dowiadują się jak zmanipulować daną osobę, przekonać ją do siebie oraz do swoich pomysłów.
Czy jest to moralne i zgodne z zasadami? Głosy są podzielone. Osoby patrzące na PUA z boku są zażenowane naukami oraz wartościami, które są przekazywane. Jednak mamy drugą stronę, w której znajdują się członkowie PUA. Osoby te w przeprowadzonych wywiadach mówią, że poznanie tajemnicy manipulacji pozytywnie wpłynęło na ich życie. Stali się otwarci, pewni siebie. Ich życie wreszcie zaczęło układać się tak, jak tego oczekiwali.
Osobiście nie chcę oceniać założeń PUA. Jeżeli zainteresowałeś się tematem zapisz się na odpowiednie fora, poznaj ludzi, którzy się tym zajmują oraz przekonaj się jak znajomość PUA wpłynie na Twoje życie i czy staniesz się mistrzem uwodzenia.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności