Podrywaj dziewczynyPoczucie własnej wartości, czyli wysoka lub niska samoocena wpływa na całe życie człowieka. Na to jak wygląda aspekt towarzyski, życie zawodowe, a także miłosne. Wydawać by się mogło, że jest to błaha sprawa, jednak w dużym stopniu decyduje o tym kim jesteśmy, jako osoby oraz jakie miejsce zajmujemy w najbliższym otoczeniu, środowisku, w którym żyjemy.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Niskie poczucie własnej wartości

Zacznijmy od aspektu, który dla dużej części naszej populacji jest niemałym problemem. Czy w Twoim otoczeniu jest osoba skryta, trzymająca się na uboczu, wykonująca tylko podstawowe zadania? A może sam jesteś takim typem? To właśnie człowiek, który ma niską samoocenę.
Tacy ludzie nie są pewni swoich sił, nie do końca znają swoje mocne strony lub nie potrafią ich wykorzystać. To osoby nie podejmujące ryzyka, nie wychylające się – boją się porażki, krytyki lub tego, że nie zostaną zaakceptowani. Zazwyczaj są introwertykami, zamkniętymi w sobie ludźmi, którzy wolą własne towarzystwo.
Często takie osoby chcą być lubiane, tworzyć część większej społeczności, jednak strach przed porażką jest za duży, aby się otworzyć. W takich sytuacjach konieczna jest praca nad samym sobą. Musisz znaleźć w sobie to co najlepsze oraz zrozumieć, że w pewnych aspektach możesz być niezastąpiony.

Wysoka samoocena

Czas na przedstawienie przeciwieństwa, pokazanie osób cechujących się wysokim poczuciem własnej wartości. Takie osoby spotkasz na kierowniczych stanowiskach, na czele grup znajomych. Osoby mające wysoką samoocenę, są pewne siebie, otwarte. Łatwo nawiązują kontakty, a w pracy cechują się dużą aktywnością oraz kreatywnością. Tacy ludzie doskonale wiedzą na co ich stać i nie boją się przekazywania swoich racji. Są gotowi przyjąć konstruktywną krytykę, aby dążyć do jeszcze większej perfekcji.
Ludzie z wysokim poczuciem własnej wartości szybciej znajdują miłość. Nie boją się zagadać do nieznajomej dziewczyny, nie obawiają się przed wykonaniem pierwszego kroku. Ich domeną jest : nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz. Osoby pewne siebie, posiadające pozytywną samoocenę własnej osoby są szczęśliwsze i żyją pełnią życia.

Jak zdobyć wyższe poczucie własnej wartości?

Poczucie własnej wartości to cecha zmienna. Ktoś może urodzić się pewną siebie osobą, jednak z biegiem lat jej pewność zanika, zaczyna obawiać się ryzyka, czuje się gorszym od innych. Działa to również w drugą stronę. Ktoś skryty, niepewny, poprzez pewne sytuacje życiowe zyskuje ogromną pewność siebie, zaczyna dostrzegać mocne strony swojej osobowości i wykorzystuje je w codziennym życiu.
Ty również możesz zmienić swoje życie, podnieść swoją wartość. W Sieci znajdziesz wiele propozycji podręczników, w których specjaliści z dziedziny psychologii tworzą ćwiczenia oraz zadania pomagające zmienić siebie samego. Często wystarczy zmienić nastawianie do świata i odważyć się wykonać pierwszy krok. Każdy z nas jest inny i każdy musi znaleźć swój złoty środek, które wpłynie na zmiany w Twoim życiu. Zacznij go szukać i wyjdź z cienia, zrozum, że jesteś niepowtarzalny i Twoja inteligencja oraz osobowość może wpłynąć pozytywnie na relacje w Twoim otoczeniu.Raporty

“Na co wpływa poczucie własnej wartości”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności