Komplementy jako sposób na podryw
Uważa się, że kobiety to bardzo skomplikowane istoty. Jeśli jednak lepiej je poznasz, okazuje się, że są niezwykle „proste w działaniu”. Czego oczekują od nas nasze drogie panie? Zainteresowania, uwagi, pochwal oraz prezentów. Dodatkowo, chcą się czuć bezpiecznie w naszym towarzystwie.
Każda kobieta uwielbia komplementy. Mężczyźni mają ogromne pole do działania w tym temacie. Panie cieszą się z miłych słów dotyczących nie tylko ich wyglądu, ale także osobowości, cech charakteru. W poniższym artykule odpowiemy sobie na pytanie, czy komplementy są sposobem na poderwanie kobiety.

Skuteczne podrywanie

Na samym początku zastanówmy się kiedy najczęściej podryw kończy się sukcesem. Podrywanie najlepiej wychodzi pewnym siebie mężczyznom, którzy w ciągu kilku sekund potrafią zauroczyć kobietę swoim uśmiechem oraz spojrzeniem. Bardzo często dany amant nie musi nic mówić, aby dziewczyna była jego.
A co specjaliści od podrywu mówią swoim wybrankom, aby zainteresować je swoją osobą? Zwykle po prostu się przedstawiają lub właśnie komplementują! Jak już wspominałem na początku artykułu, panie uwielbiają być chwalone, dzięki czemu rozpoczęcie rozmowy od komplementu jest sprawdzoną metodą podrywu.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Komplement jako sposób na sukces

Nie myśl jednak, że wypowiedzenie prostego komplementu zagwarantuje Ci wygraną. Bardzo ważne jest, jaki komplement wybierzesz oraz jak go wypowiesz. Raczej żadna dziewczyna nie zainteresuje się mężczyzną, który ze spuszczoną głową wyszepta „ładna jesteś”. To czasami działa, ale tylko w przedszkolu. Prawdziwy facet, dorosły samiec alfa jest pewny siebie i swojego uroku. Nie wie co to strach i otwarcie podchodzi do dziewczyny, która się mu spodobała. Dobra rada! Chcąc być bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej, mężczyźni obniżają swoje głosy. Wtedy facet wydaje się bardziej męski, odważny oraz o wiele bardziej atrakcyjny.
Kiedy planujesz skomplementować dziewczynę, pamiętaj o szczerym uśmiechu. Dzięki niemu Twoje słowa będą brzmiały na bardziej prawdziwe i będą miały większą moc. Jeżeli dziewczyna przyjmie komplement i zacznie rozmowę musisz znaleźć odpowiedni tor pogawędki, żeby trwała ona jak najdłużej.

Porady i wskazówki

Wiemy już, że komplementy są dobrym sposobem na podryw. Wiesz także, że mówiąc swojej kobiecie miłe słowa powinieneś utrzymywać z nią kontakt wzrokowy oraz często się uśmiechać. Teraz przyszedł czas na kolejne wskazówki, dotyczące tego co mówisz.
Panie oczekują komplementów na poziomie. Nie idź w zupełną prostotę mówiąc ładna jesteś. Ale nie przesadzaj także w drugą stronę i odpuść sobie wierszyki typu Twoje oczy błyszczą jak diamenty, a zapach twych włosów to raj dla mego nosa. Znajdź optymalny środek, zmień stwierdzenie masz ładne oczy na zachwyciło mnie Twoje tajemnicze spojrzenie. Brzmi lepiej, prawda? A w dwóch tych zdaniach chodziło o dokładnie to samo.
Kobiety oczekują słów, które podniosą ich samocenę, podbudują poczucie własnej wartości. Jeśli dobrze podejdziesz do tematu i nauczysz się w odpowiedni sposób komplementować płeć piękną, możesz mieć pewność, że zdobędziesz w życiu wiele wspaniałych kobiet.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności