Jak zagadać do dziewczyny?Mężczyźni mają w życiu pod górkę. W porównaniu do kobiet musimy się porządnie postarać, żeby zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Duża część naszej męskiej społeczności rezygnuje z podrywania dziewczyn ze względu na obawy, że coś może nie wyjść, że możemy zostać wyśmiani lub „olani” przez kobietę, którą wybraliśmy.
Tak nie musi być! Jeżeli dowiesz się jak zagadać do dziewczyny przestaniesz obawiać się tego, że coś może pójść nie tak. Poniżej przedstawię Ci kilka rad i podstawowych zasad, którymi powinieneś się kierować, jeżeli chcesz poderwać dziewczynę, która wpadała Ci w oko.

Bądź sobą

Ten tekst może wydawać Ci się oklepany, nic nie znaczący. Pewnie myślisz sobie „jestem sobą i nic mi nie wychodzi”. To błąd! Musisz zmienić swoje nastawienie. Dziewczyny wolą mężczyzn, którzy są szczerzy, nikogo nie udają. Uwierz mi, że kobieta z którą zaczniesz rozmawiać od razu zauważy, że udajesz kogoś kim nie jesteś.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_

Pewność siebie to gwarancja sukcesu

Zapewne w każdym poradniku słyszysz o pewności siebie. Nic dziwnego. Kobiety wolą mężczyzn otwartych na innych ludzi, asertywnych, zabawnych. Przy takich facetach czują się pewnie i bezpiecznie. Pewność siebie możesz w sobie wypracować. Jest wiele książek, które proponują ćwiczenia poprawiające własną samoocenę. Pewność siebie w kontaktach z kobietami przejawia się otwartością oraz brakiem zdenerwowania. Gdy zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny musisz pamiętać o uśmiechu, utrzymywaniu kontaktu wzrokowego oraz o otwartej postawie. Masz większe szanse na sukces, jeżeli będziesz śmiały w kontaktach z kobietami. Czemu osoby pewne siebie mają większe powodzenie u kobiet? Ponieważ nie pokazują stresu, są radosne i gotowe na nową znajomość.

Jak zagadać do dziewczyny? Zaciekaw ją czymś

Oklepane teksty są już nudne. Dziewczyny rzadko dają się złapać na hasła o pięknych oczach albo o świetnej figurze. Jeżeli chcesz skutecznie zagadać do dziewczyny zastanów się, co może spowodować, że będzie chciała rozmawiać z Tobą dłużej. Tu bardzo ważna jest zdolność obserwacji. Dla przykładu – widzisz dziewczynę w kawiarni, z książką w ręce. Jeżeli mniej więcej wiesz o czym autor w niej pisał jesteś wygrany, gdyż temat do zagadania masz podany na tacy.
Wielu mistrzów podrywu opowiadało mi o ich sposobie zagadania do dziewczyny. Sprawdza się w dużych miasta, gdzie na przykład studiujesz lub przeprowadziłeś się kilka lat temu. Podchodzisz do dziewczyny i pytasz ją gdzie znajduje się jakiś punkt. Kiedy wytłumaczy Ci jak masz tam dojść, możesz się przedstawić oraz powiedzieć , że jesteś nowy w mieście i z chęcią poznałbyś okolicę w miłym towarzystwie. Jeśli trafisz na dobrą dziewczynę i sam pokażesz swoją pewność siebie, randkę masz zagwarantowaną.

Kultura!

W temacie jak zagadać dziewczynę mam nadzieję coś już wiesz. Chcę przypomnieć Ci o jeszcze jednej ważnej rzeczy, jaką jest kultura. Gdy chcesz zagadać do dziewczyny nie możesz przeklinać, pluć, ani zachowywać się niestosowanie. Im bardziej kulturalny będziesz, tym większe będą Twoje szanse na poderwanie danej dziewczyny.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Mini poradnik jak zagadać do dziewczyny?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności