Epodryw to nie lada wyzwanieDawno, dawno temu mężczyźni podrywali kobiety za pomocą małych upominków, kwiatów prosto z łąki lub ogrodu sąsiadki, bądź listami. Z upływem lat oraz rozwojem technologii kwiaty rozdawane są kobietom kilka razy do roku, a listy zostały zastąpione mailami.

Od około 10 lat swoją popularność zdobywa epodryw, który ma wielu zwolenników, ale także przeciwników. Czym jest oraz jakie są jego plusy oraz minusy, dowiesz się w poniższym artykule.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podryw przez Internet

Internet od kilku dobrych lat jest częścią naszego życia, bez której trudno normalnie funkcjonować. Dzięki niemu robimy zakupy, płacimy rachunki oraz komunikujemy się ze znajomymi lub osobami żyjącymi na drugim końcu świata.
Epodryw to sposób na wygodne oraz łatwe poznanie nowej osoby, mogącej stać się w przyszłości naszą partnerką/partnerem. Podryw on-line przybiera wiele form. Zaczęło się od portali randkowych oraz czatów, a z biegiem lat mamy coraz większy wybór stron oraz aplikacji, które umożliwiają nam poderwanie i poznanie nowych ludzi. Podryw na czatach oraz komunikatorach to czysta loteria. Nigdy nie wiesz, na kogo możesz trafić. W przypadku portali randkowych masz większe szanse na spotkanie swojej drugiej połówki.
Jak wygląda podryw przez Internet? Niektóre portale oferują funkcję „zaczepek”, pokazujących że interesujemy się daną osobą. Czasami mamy możliwość dawania innym naszej oceny, lub serduszka jako znak „podobasz mi się”. Jednak najbardziej popularny jest podryw tradycyjny, jednak nie mówiony, a pisany. Na myśli mam oczywiście komplementy oraz znane i lubiane teksty na podryw.

Istnieją wady epodrywu?

Wady, oczywiście istnieją. Fakt, że nie do końca wiemy kogo podrywamy, obawiamy się, że ktoś dowie się w jaki sposób szukamy sobie dziewczyny. Osobiście widzę tylko te dwa minusy epodrywu. Ma on jednak o wiele więcej plusów. Jest wygodny, szybki, efektywny! Statystyki potwierdzają, że łatwiej znajdziesz miłość życia na portalu randkowym niż w realnym życiu!
Co więcej, epodryw to idealne rozwiązanie dla tych, którzy boją się zagadać do dziewczyny. Dzięki aplikacjom oraz odpowiednim stronom nie muszą martwić się, że zaczną się jąkać lub zacinać. Łatwiej jest „mówić” do ekranu komputera niż rozmawiać twarzą w twarz z nieznaną osobą.
Oczywiście podrywanie w Sieci nie trwa całe życie. W końcu następuje moment, w którym osoby z przeciwnych stron ekranu wreszcie poznają się w realnym świecie. Dla większości jest to sytuacja stresowa, jednak dzięki wcześniejszemu poznaniu danej osoby łatwiej jest im się uspokoić, opanować nerwy i dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu.

Epodryw to możliwość znalezienia sobie miłości na całe życie, dziewczyny na parę niezobowiązujących spotkań, lub nawet nowego znajomego na wiele lat.
RADA dla wszystkich, chcących spróbować podrywu w Sieci! Nie udawajcie kogoś kim nie jesteście! Nie twórz sobie super klaty w programie do obróbki zdjęć, ani nie pisz dziewczynie, że byłeś na misji w Afganistanie. Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej lub później wyjdzie ono na jaw!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Epodryw- podrywem XXI wieku

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności