Nie bądź nieśmiałyPewnie kojarzysz popularne teksty na podryw, którymi kilka lat temu posługiwali się wszyscy podrywacze. Hej maleńka, bolało jak spadałaś z nieba? ; Twój ojciec musiał być złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdy i skrył je w Twoich oczach. Gdy te teksty na podryw stawały się popularne, wiele dziewczyny się na nie łapało. A teraz? Mężczyzna, który zaczyna rozmowę od tego typu hasła może być pewny swojej porażki.

Pora na coś świeżego

Kobiety stają się z każdym dniem coraz bardziej wymagające. Często nie wystarczy jedna róża – one potrzebują całego bukietu. Tak samo jest z tekstami na podryw. Oklepane teksty nie zagwarantują Ci sympatii Twojej wybranki. Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę musisz wymyśleć coś nowego, świeżego, zaskakującego. Jednak nie brnij w styl tekstów o szarpaniu szynki czy nie porównuj kobiety do gazeli. Dziewczyny oczekują uznania, pochwalenia wyglądu, uśmiechu spojrzenia. Tego chcą i to masz im dać.

Zauważyłeś, że w modowych trendach dominuje minimalizm oraz prostota? To samo jest w świecie podrywu. Nie kombinuj, gdyż możesz przedobrzyć i dziewczyna uzna Cię za faceta nie wartego uwagi. Czasami wystarczy jeden prosty komplement, ba! Jeden uśmiech – i dziewczyna może być Twoja.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Testy na podryw – czy to wystarczy?

Jeżeli uznamy, że teksty na podryw dzisiejszych czasów to zwykle komplementy – mamy połowę sukcesu. Równie ważne jest również to, w jaki sposób komplementujemy naszą wybrankę. Zastanów się, czy gdyby podeszła do Ciebie zawstydzona dziewczyna, z opuszczoną głową i wyszeptałaby niewyraźnie, że się jej podobasz, umówiłbyś się z nią? Ja na pewno nie. Działa to oczywiście w drugą stronę. Kobiety oczekują mężczyzn pewnych siebie, którzy podejdą do nich z uśmiechem, podniesioną głową. Dzięki temu dziewczyna poczuje, że jesteś odważny i otwarty na innych – to kolejne dwie cechy, które powinien posiadać każdy facet.

Stwórzmy więc listę zasad, którymi powinieneś się kierować, jeżeli chcesz poderwać dziewczynę na tekst lub komplement:
1. Miej podniesioną głowę
2. Uśmiech!
3. Utrzymaj kontakt wzrokowy
4. Nie garb się
5. Mów wyraźnie
6. Nie przeklinaj

Jeżeli jesteś nieśmiały lub obawiasz się jak może wyjść Twój podryw, sprawdź się przed lustrem. Poćwicz nad postawą, uśmiechem, odpowiednim spojrzeniem. Uwierz mi, że większość podrywaczy przed wyjściem do klubu czy pubu ćwiczy swój autorski tekst oraz sposób w jaki go wypowie.

Poderwana i co teraz?


Teksty na podryw
to tylko wstęp do dalszej rozmowy. Dlatego nie zapomnij o tym, że musisz czymś zainteresować daną dziewczynę. Przecież nie będziesz jej przez cały wieczór komplementował! Ułóż sobie w głowie parę pytań, na które Twoja wybranka nie może odpowiedź tak lub nie, tylko musi stworzyć pełne zdanie. To daje Ci szansę na dłuższą niż pięciominutową rozmowę. Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o tym, że kobietę należy słuchać, odpowiadać na jej pytania. Żeby utrzymać ją przy sobie nie wystarczą czułe, oklepane słówka. Musisz dać z siebie o wiele więcej.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Czy teksty na podrywciągle działają?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności