Jak prawidłowo używać mowy ciała?Jak wygląda podryw każdy wie. Facet podchodzi do dziewczyny, stawia jej drinka, komplementuje lub rzuca hasłem na podryw. Kobieta, w zależności od tego czy dany mężczyzna się jej spodobał uśmiecha się i rozpoczyna rozmowę lub odchodzi z oburzeniem do swoich koleżanek.
Co wpływa na jakość podrywu oraz na sukces podrywacza? Wygląd, styl i odpowiedni tekst? Bardzo często tak, jednak nie zapominajmy o jeszcze jednym ważnym aspekcie podrywu, jakim jest mowa ciała.

Czym jest mowa ciała?

Mowa ciała to nasze ruchy, postawa, gestykulacja, mimika. Podczas rozmowy 30% to nasze słowa, a 70% właśnie mowa ciała. Ludzie oceniają siebie nawzajem poprzez gesty, sposób mówienia lub ułożenie ciała. Dzięki temu bez rozpoczęcia rozmowy możemy mniej więcej powiedzieć, z jakim typem osoby mamy do czynienia. Mowa ciała jest ściśle związana z pierwszym wrażeniem, które jest niezwykle ważne w podrywaniu kobiet.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Czas na praktykę, czyli jak wykorzystywać mowę ciała

Odpowiednio dobrane gesty, mimika oraz ułożenie ciała mogą zagwarantować Ci sukces. Wystarczy, że w odpowiedni sposób powiesz „cześć”, a dziewczyna będzie Twoja! Kiedy chcesz poderwać przedstawicielkę płci pięknej musisz pamiętać o tym, aby być wyprostowanym, z wypiętą klatą. Trzymaj głowę wysoko, jednak nie rób z siebie narcyza, który na wszystkich patrzy z góry. Bardzo ważny jest uśmiech oraz nawiązywanie kontaktu wzrokowego z drugą osobą (UWAGA! W kontakcie wzrokowym nie chodzi o zahipnotyzowanie dziewczyny, lub wprawienie jej w zakłopotanie. Masz po prostu patrzeć w jej oczy, gdy się jej przedstawiasz lub ją komplementujesz).
Żeby mieć pewność, że masz opanowaną mowę ciała poproś koleżankę, siostrę, ewentualnie kolegę aby ocenili Twój podryw, sposób mówienia oraz Twoje gesty. My sami często nie zauważamy, że w stresujących sytuacjach wykonujemy gesty zdradzające naszą niepewność. Informacja od ludzi z otoczenia pozwoli Ci nad nimi zapanować i sprawi, że lepiej wypadniesz przed podrywaną dziewczyną.
Jeśli zastosujesz się do wyżej wymienionych zasad możesz mieć pewność, że dziewczyna dobrze Cię odbierze i najprawdopodobniej będzie chciała lepiej Cię poznać. Jednak zanim przystąpisz do podrywu poznaj mowę ciała wykorzystywaną przez kobiety!

Jak podrywa kobieta?

Wiadomo, że łatwiej poderwać kobietę, która pokazuje nam, że jest zainteresowana rozpoczęciem znajomości. Pytanie tylko, skąd facet ma to wiedzieć? Odpowiedź jest prosta: mowa ciała. Kobiety są pionierkami w bezsłownym pokazywaniu swoich odczuć, emocji.
Jak poznać kobietę zainteresowaną Twoją osobą? Na pewno będzie ukradkiem na Ciebie spoglądała. Jeśli wasze spojrzenia się spotkają, ucieknie wzrokiem lub się uśmiechnie. Kobiety, które flirtują bawią się włosami, siedzą wyprostowane, zakładając nogę na nogę. Jeżeli więc zauważysz, że kobieta, którą chcesz poderwać wykonuje powyżej przedstawione ruchy możesz swobodnie do niej podejść i zagadać – masz 99,9% szans na swój sukces!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności