Nie bądź nieśmiałyW życiu każdego mężczyzny przychodzi moment, w którym stwierdza on że to najwyższy czas aby się ustatkować, znaleźć swoją drugą połówkę, z którą mógłby spędzić resztę życia. Jeżeli jesteś na początku swojej drogi w świecie podrywania oraz poznawania kobiet przeczytaj poniższy artykuł, w którym poznasz podstawowe kroki, które pomogą Ci w znalezieniu Twojej wybranki.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Szukam dziewczyny, która….

Przede wszystkim zastanów się jakiej dziewczyny szukasz. Czy dobrze będzie Ci w towarzystwie imprezowej duszy, a może wolisz spędzać czas ze spokojnymi kobietami, które lubią spędzać wieczory przy dobrej książce i lampce wina. Jeżeli ustalisz jaki typ wolisz, łatwiej będzie Ci rozpocząć poszukiwania. Będziesz mógł zastanowić się w jakie miejsca się wybierać, aby znaleźć tę jedyną. Jeżeli marzysz o szalonej dziewczynie, pełnej energii zacznij chodzić na imprezy, do klubów lub do pubów. Szukając osoby kochającej sztukę wybieraj się do kina, teatru lub nawet do księgarni!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Mimo że znane powiedzenie mówi, iż książki nie ocenia się po okładce, to podczas poznawania nowych ludzi pierwsze wrażanie jest niezwykle ważne. Spotykając kobietę, która Ci się spodobała musisz zapamiętać parę ważnych zasad! Przede wszystkimi, nie podchodź do dziewczyny z hasłem „szukam dziewczyny, może to Ty nią będziesz?”. Taki tekst gwarantuje Ci stuprocentowe odrzucenie. Zapomnij również o oklepanych tekstach na podryw – one działały jedynie na początku lat dziewięćdziesiątych.
Kobiety lubią facetów otwartych, szarmanckich i pewnych siebie. Stań przed lustrem i zacznij coś mówić. Możesz się przedstawić, powiedzieć fragment ulubionej piosenki. W taki sposób zobaczysz jak wygląda Twoja mimika, jakie ruchy wykonujesz. Dzięki temu zobaczysz co musisz zmienić, aby wyglądać na bardziej otwartego.
Kolejna kwestia to spojrzenie oraz UŚMIECH. Szukając dziewczyny, chcąc zachęcić ją do rozmowy nie możesz wyglądać jak zmęczony życiem 40-latek. Masz być radosnym facetem, którego urzekła uroda wspaniałej dziewczyny. Uwierz mi, że uśmiech sprawia że każda kobieta z większą chęcią zacznie rozmowę z Tobą.

Wstydzę się rozmawiać

Częstym problemem mężczyzn w dzisiejszych czasach jest strach przed odrzuceniem, dlatego mimo, że deklarują : SZUKAM DZIEWCZYNY! To nie robią nic aby to osiągnąć. Jeśli należysz do grupy bojaźliwych- nie martw się! Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie!
Nie zapominaj, że żyjemy w XXI wieku. Co jest domeną naszych czasów? Internet! Wykorzystaj go, aby znaleźć swoją wybrankę. Masz wiele możliwości. Portale randkowe, specjalne aplikacje. Dla osoby skrytej to najlepsze rozwiązanie. Możesz poznać drugą osobę bez obawy o to, że będzie oceniać Cię po wyglądzie, że nie będziesz wiedział co masz powiedzieć. Dzięki temu, że rozmawiasz z kobietą nie widząc jej, masz szansę na to, aby wypaść o wiele lepiej. Gdy rozmawiamy z kimś przez Internet łatwiej się nam otworzyć, łatwiej się rozmawia. Gdy już będziesz gotowy na spotkanie „face to face”, nie będziesz się tak bardzo stresować i na pewno spędzisz cudowny wieczór w doborowym towarzystwie.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności