strach przed kobietami

strach przed kobietami

Miałeś kiedyś tak, że rozmawiając z ładną dziewczyną zacząłeś panikować. Nagle stałeś się świadomy każdego ruchu, gestu. Wszystko co robiłeś wydawało się nienaturalne i powodowało stres?

Co ona o mnie myśli? Czy jak wsadzę ręce do kieszeni, to pomyśli, że się denerwuje? A może niekulturalnie gadać z rękami w kieszeniach? Któż z nas mężczyzn, nie zna tego palącego uczucia strachu przed zrobieniem z siebie głupka przy ładnej dziewczynie.

Dlatego postanowiłem napisać specjalny “poradnik”, który ma Ci pomóc radzić sobie ze stresem przy kobietach.

Krok 1. “Powiedz tak na to że czegoś nie umiesz”

Nie wiem, czy Ty też tak masz, że denerwujesz się, kiedy Ci coś nie wychodzi. Ja mam nerwową naturę i dodatkowo jest we mnie duży instynkt rywalizacji. Gdy coś mi się nie udaje, z miejsca się wkurzam. jeszcze bardziej się nakręcam, aby mi się udało i dalej próbuję. Czasami przynosi to rezultaty, ale, w większości przypadków, z tych nerwów i nagromadzenia emocji rodzi się jeszcze większa porażka.

Emocje to potężna rzecz. Emocje potrafią wznosić ludzi na wyżyny i sprawiać, że czujemy się wspaniale, ale też mogą sprawić, że popełnisz wiele błędów. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie częściej kierują się w swoim życiu emocjami niż logiką (nawet kiedy wydaje im się, że działają logicznie).
Niestety, ale w większości przypadków emocje są złymi doradcami. Ilu z nas, pod wpływem emocji, popełniało błędy wdając się w bójki, robiąc jakieś głupie rzeczy czy wyznając zbyt szybko uczucia, bo nie byli już w stanie wytrzymać.

Sam pamiętam pewną sytuację, która mi się przytrafiła jakiś czas temu. Jestem fanem kosza i dawniej dużo grałem. Pewnego razu uparłem się, że będę dobrze rzucał z dystansu. Jedna próba, druga, trzecia i nic. W końcu się wkurzyłem, zacząłem próbować jeszcze i dalej nic. Wynik tego był taki, że nie trafiłem żadnego rzutu, a dodatkowo jeszcze zaszkodziłem swojej drużynie forsując niecelne i niepotrzebne rzuty, bo moje ego i nieumiejętność zapanowania nad emocjami wzięły górę.

No właśnie, a ile razy Tobie zdarzyło się zrobić coś głupiego z powodu tego, że emocje Cię poniosły? Nie zrozum mnie tutaj źle. Nie mówię, że masz np. z czegoś rezygnować. Nie chodzi tutaj o to, że nie masz próbować np. dostać się na wymarzone studia, bo raz Ci się nie udało. Chodzi tutaj o to, aby nie dać się kierować emocjami, bo to przeważnie zły doradca.

Chodzi mi raczej o to, abyś potrafił zaakceptować, to, że np. czegoś nie potrafisz, albo nie jesteś w tym tak dobry, jakbyś chciał i musisz się zmienić. Czasami są lepsze sposoby na osiągnięcie celu niż te, które aktualnie stosujesz. Wystarczy trochę ochłonąć, pomyśleć i zacząć od nowa.

A tymczasem coraz częściej widzę jak ludzie powtarzają pewne błędy. Idą w zaparte, bo nie potrafią przyznać się do błędu. Mało tego, wielu ludzi ma na tyle mało pokory i zdrowego rozsądku, że nigdy nawet nie pomyśli, że to z nimi może być coś nie tak.

Dotyczy to obu płci. Wiele kobiet angażuje się w związku z góry skazane na porażkę, albo zachowują się w taki sposób, że oczywiste jest, że nic dobrego z tego nie będzie. Później taka dziewczyna dziwi się, że kolejny facet wystawił ją do wiatru, albo przeżyła kolejny zawód miłosny. Oczywiście, winni są wtedy wszyscy mężczyźni i każdy z nich (nawet papież) to świnia.
I tutaj właśnie doszliśmy do bardzo ważnego szczegółu. Trzeba zrozumieć i przyznać przed sobą, że się czegoś nie umie, żeby powiedzieć szczerze „Tak, popełniałem błędy, tak, nie potrafię rozmawiać z dziewczyną, tak, mam niewłaściwe zdanie o relacjach damsko męskich” – do tego trzeba mieć trochę pokory.

Po prostu trzeba mieć na tyle wewnętrznej odwagi oraz dystansu, aby przyznać się, że się nie jestem ideałem i nie wie się wszystkiego najlepiej.

Wielu ludzi na to nie stać. Nie potrafią się przyznać do porażki i do tego, że czegoś nie potrafią zrobić, albo że robią to źle. Wolą dalej popełniać jakiś błąd, albo ciągnąć to na siłę byle tylko nie wyszło na jaw, że jednak nie są nieomylni.

Przemyśl uczciwie czy nie jesteś taką osobą. Nie zakładaj tylko, że skoro potrafisz przyznać się do błędu, to jest z Tobą wszystko w porządku. Przyznanie do błędu to jedno, a zmiana swojego zachowania i porzucenie negatywnych nawyków to drugie. Wielu ludzi potrafi przeżyć całe swoje życie nieustannie zaprzeczając wszystkiemu, co się w wokół nich znajduje. Mówią „NIE” na to, jaka sytuacja i zdarzenia ich otacza i na to, co się im przytrafi.

Znam wielu facetów, którzy mimo porażek w swoich związkach, wciąż robią te same błędy. Mają tak ograniczone myślenie, że mimo tych porażek i bólu, które sami sobie sprawiają, wciąż robią to samo. Nie są w stanie przyznać przed samym sobą, że problem tkwi w nich i w sposobie postępowania, a nie w innych osobach. Oni wciąż nie są w stanie powiedzieć sobie „TAK, postępowałem źle i robiłem błędy i się do tego przyznaję”.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

2. Nie opieraj się

Proponuję Ci mały eksperyment. Poproś swojego kolegę, brata albo siostrę, aby stanął naprzeciw Ciebie. Teraz złapcie się za ręce i zacznijcie pchać w stronę partnera. Zwiększ nacisk.

Co zauważyłeś?

Z pewnością zauważyłeś, że wraz z tym, jak mocniej naciskałeś na drugą osobę, ona mocniej się temu opierała.

Po co w ogóle był ten eksperyment?

Chciałem Ci pokazać pewną bardzo ważną rzecz, z której większość ludzi nigdy nie zdaje sobie sprawy. Im bardziej czemuś się przeciwstawiasz, tym bardziej to się nasila.

Im bardziej będziesz opierać się przeciwnikowi, tym bardziej będzie on naciskał. Im bardziej będziesz zaprzeczać temu, że nie masz z czymś problemu, tym bardziej się ten problem nasili.

Im bardziej będziesz chciał postępować z dziewczyną na „męską logikę” i chciał wszystko rozegrać po swojemu, tym trudniej będzie Ci ją poznać i sprawić, żeby Cię polubiła.

Widzisz, problemem wielu mężczyzn (ale i kobiet) jest to, że żyją w oderwaniu od rzeczywistości, mimo że myślą, że twardo stąpają po ziemi.

Większość ludzi nie akceptuje tego, jak wygląda świat i jakie panują na nim zasady. Chcieliby, aby wszystko było inaczej poukładane (pod nich). Chcieliby, aby ludzie inaczej się zachowywali, kobiety były inne itd.

Nie akceptują rzeczywistości narzekając, stękając, oczerniając niejednokrotnie kobiety i uważając, że to problem tkwi wszędzie indziej, ale nie w nich. „Wszystko dookoła jest złe, tylko ja jestem dobry”. „Ja jestem ofiarą i głównym poszkodowanym tego chaosu”.

Oczywiste jest, że z takim podejściem nie tylko nie uda Ci się zdobyć kobiety, na której Ci zależy, ale nawet w życiu zawodowym nie uda Ci się wiele osiągnąć. Po prostu walczysz z wiatrakami, z zasadami, których nie zmienisz i które na pewno nie zmienią się dla Ciebie.

Zamknij teraz oczy. Pomyśl o tym wszystkim, co Cię denerwuje i co chciałbyś zmienić. Pomyśl o swoich wadach, na które nie masz wpływu i nie możesz ich zmienić, ale wciąż się nimi torturujesz.

Teraz to zaakceptuj. Bo innej drogi nie ma.

Powiedz tak na to, ile masz wzrostu. Powiedz tak na to, jak przystojny jesteś. Teraz idź dalej.

Kiedy już się zaakceptujesz i zmierzysz się z rzeczywistością, możesz zacząć się zmieniać. Teraz masz czyste konto, z którego możesz wystartować.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności