Dzisiaj chciałbym pogadać o jednym z największych problemów w relacjach damsko-meskich mianowicie o „strefie przyjaźni”. Któż z nas jej nie zna i w niej nie był. Niezależnie czy to była przyjaciółka z klasy/każdy z nas podkochiwał się w dziewczynie, która miała go tylko za kolegę.

Dlatego postanowiłem dać Ci kilka sprawdzonych rad, jak nie trafić do tej strefy bólu, cierpienia i rozczarowania (zwanej przyjaźnią). KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

morfeusz

Nie baw się w jej przyjaciółkę

Dostaję wiele maili, w których faceci chcą się dowiedzieć jak się wygrzebać z sytuacji gdzie dziewczyna go lubi, ale tylko jako przyjaciela.

Odpowiedź na to, co zrobić w takiej sytuacji zawarłem w osobnym artykule.

Nie będę się więc rozpisywał, jak wygląda cały ten proces krok po kroku.
Jak poderwać przyjaciółkę?

Skupię się tutaj raczej na tym, jak nie dać się zaszufladkować jako przyjaciel, bo łatwiej jest temu zapobiec niż „leczyć”.

Wielu facetów, aby zdobyć dziewczynę zmienia się z interesującego, atrakcyjnego mężczyzny w jej przyjaciółkę.
Spędza z nią dużo czasu, jest na każde jej zawołanie, rozmawia z nią i robi rzeczy, które normalnie ona robi z koleżankami. Taki facet-przyjaciółka zaczyna chodzić z dziewczyną: na zakupy, do fryzjera – jest więc jak jej cień lub osobisty ochroniarz.

Znam przypadek, gdy moja koleżanka miała chłopaka, który regularnie czesał jej włosy po wyjściu z basenu. Wyobrażasz sobie takie coś? Jedną rzeczą jest zrobić coś miłego dla dziewczyny, ale drugą zachowywać się jak baba.

Jak dziewczyna ma widzieć faceta w gościu, który czesze jej włosy, jak jakiś służący…

Dam Ci dobrą radę. Nie staraj się być dla kobiety ZBYT miły. Nie staraj się we wszystkim wyręczać. Uwierz mi, ta dziewczyna nie jest kaleką i doskonale sobie sama da radę bez Ciebie.

Nadgorliwie wyświadczając jej przysługi, wcale nie sprawisz, że ona bardziej Cię polubi. Wręcz przeciwnie, prawdopodobnie szybciej jej się znudzisz, bo nie będziesz dla niej wyzwaniem. Ma już cie na widelcu, więc po co jej taki facet.

Pamiętaj, kobieta chce mężczyzny nie przyjaciółki, z którą będzie mogła chodzić na długie zakupy i plotkować o życiu gwiazd show-biznesu. Od tego są jej prawdziwe koleżanki, a nie Ty.

900

Przestań szukać u niej akceptacji

Kim jest osoba, która szuka akceptacji?

Krótko mówiąc, jest to osoba, która szuka możliwości i stara się zachowywać w taki sposób, aby inni ludzie ją zaakceptowali. Szuka takich sytuacji, które pozwolą jej się wpasować i zdobyć akceptację dziewczyny.
Ciągle nieświadomie zadają sobie pytanie:

Czy ona mnie zaakceptuje?

Czy będzie mnie lubiła jeśli zrobię/nie zrobię?

W jaki sposób objawia się szukanie akceptacji?

Pierwszy przykład, jaki przychodzi mi do głowy. Dziesiątki ludzi zaczyna palić papierosy nie dlatego, że chce, ale dlatego, że chcą się wkupić w łaski towarzystwa. Chcą być z tą grupą, która pali. Tak bardzo boją się mieć swoje zdanie, że zgadzają się na to, czego chcą bardziej wpływowe jednostki.

Przeważnie dotyczy to tych osób, które mają bardzo niskie zdanie o samym sobie. Mają małe poczucie własnej wartości, więc uważają, że ich charakter i osobowość to za mało, aby ktoś ich polubił. Czują, że muszą postarać się bardziej by zasłużyć na uwagę i akceptacje innych, więc robią wszystko, aby ją zdobyć.

Co to wszystko ma wspólnego z relacjami z kobietami?

Szukanie akceptacji innych dosłownie zabija Twoją atrakcyjność. Możesz podobać się dziewczynie z wyglądu, możesz podobać się jej z charakteru, ale jeśli zaczniesz grać rolę błagającego o akceptację chłopczyka, to dziewczyna z miejsca Cię odrzuci jako potencjalnego partnera. W najlepszym wypadku będziesz jej kolejnym kumplem.

Jeśli znajdziesz piękną, inteligentną, wartościową dziewczynę i ona wyczuje, że jesteś jednym z tych podlizujących się, starających się o akceptację facetów, to zgadnij co?

Nie masz u niej najmniejszych szans.

Nic nie będzie w stanie wzbudzić w niej atrakcyjności i pociągu do Ciebie. Wychodząc z pozycji „Ty jesteś wspaniała, a ja jestem nikim proszę zaakceptuj mnie”, z miejsca masz prawie zero szans i kwalifikujesz się do strefy przyjaźni.

Od dzisiaj przestań szukać jakiekolwiek akceptacji u innych. Koniec z podlizywaniem się kobiecie. Koniec z kupowaniem jej drogich prezentów, ciągłym spełnianiu jej życzeń i życia w strachu, aby jej nie urazić.
Teraz jest czas, abyś stanął mocno na nogi i powiedział sobie: „Nie muszę nikomu się podlizywać jestem, jaki jestem”. Nie potrzebujesz tego i nie potrzebujesz docenienia innych, aby dobrze czuć się z samym sobą.

Nie bój się ryzyka

Wielu facetów myśli, że zakradnie się do kobiecego serca przez drzwiczki przyjaźni.

„Będę dla niej miły, będziemy rozmawiać, pokażę jej że umiem słuchać, jestem wyrozumiały, uczciwy, szczery, aż w końcu ona zrozumie jak wspaniałym facetem jestem i mnie pokocha”.


Sorry ale to nie działa.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Kobiety nie da się przekonać do tego, aby Cię lubiła. Nie da się kupić jej zainteresowania miłymi gestami, wyrozumiałością, cierpliwością czy słuchaniem jej żalów. Jeśli ona nie poczuje czegoś do Ciebie to na zawsze skończysz jako przyjaciel.

Piszę Ci o tym, abyś nie tracił sił, czasu i życia na przyjaźnienie się z dziewczyną, na której Ci zależy. Czasami będziesz musiał podjąć pewne ryzyko. Ograniczyć z nią kontakt, przestać słuchać jej żalów, może i nawet zerwać przyjaźń na jakiś czas.

Będzie się to wydawało bez sensu, nielogiczne, ale tak właśnie należy zrobić. Należy podjąć ryzyko i np. przestać się z nią spotykać.

Dlaczego?

Skoro do tej pory to co robiłeś zawsze prowadziło Cię do przyjaźni z dziewczyną, to trzeba chyba coś zmienić? No właśnie. Dlatego, aby wyjść ze strefy przyjaźni czasami trzeba podjąć ryzyko.

strefa przyjazni

Zaproś ją do swojego świata

Nie, tutaj nie chodzi o to, abyś zaczął opowiadać dziewczynie o swoich uczuciach, przemyśleniach i pokazał jej swoją wrażliwą naturę. Tutaj chodzi o coś zupełnie innego.

Kobiety lubią, gdy mężczyzna przewodzi i prowadzi. Dziewczyna nie chce żeby jej rozkazywać, ale chce, żeby ich facet był typem lidera przy którym może poczuć się bezpiecznie.

Jak więc ma wyglądać zaproszenie jej do Twojego świata? Przede wszystkim, powiem Ci jak nie ma wyglądać.
Po pierwsze, jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, to nie możesz robić wszystkiego, żeby się jej przypodobać. Jest to największy błąd, który w dużej mierze prowadzi do zamknięcia Cię w sferze przyjaźni.

Nie podlizuj się jej. Nie daj zrobić z siebie jej koleżanki. Jeśli zaczyna Ci się żalić na swojego byłego, zmień temat. Kobiety gadają o byłych tylko z przyjaciółkami, a ty przecież nie chcesz nią zostać.

Jeśli spędzacie dużo czasu ze sobą, ale czujesz że to takie przyjacielskie spotkania, zakończ je. Im dłużej ona traktuje Cię jak kolegę tym trudniej będzie jej spojrzeć na Ciebie jak na mężczyznę.

Powinieneś ją zaprosić do swojego świata, a więc robić rzeczy, na które ty masz ochotę i ona również to lubi. Specjalnie napisałem najpierw, że masz robić to co Ty lubisz, bo to ma być Twój świat, a nie jej.
Twoim światem nie będzie wysłuchiwanie narzekań na koleżanki czy jej pracę. To prowadzi tylko do przyjaźni. Twoim światem ma być wycieczka w interesujące miejsce, przygoda, coś ekscytującego, zabawnego, bo tylko tak zainteresujesz sobą kobietę.

Jeśli będziesz jej oferował to co zwykły przyjaciel, to tak będziesz traktowany

Mogę Ci jeszcze podpowiedzieć, że koniecznie powinieneś niejako otaczać ją opieką, ale nie w protekcjonalny i wywyższający się nad nią sposób. Nie chodzi o to, abyś uważał ja za kogoś słabszego od siebie.

Chodzi raczej o to, abyś zadbał o nią, sprawił, aby dobrze się przy Tobie czuła. Sprawił, aby spędzała z Tobą interesująco czas. Nie powinna się wtedy martwić o cokolwiek, czuć niezręcznie lub nudzić i koniecznie nie powinna wtedy myśleć, mówić o innych facetach. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

Dobrym sposobem na pokazanie jej i danie odczuć, że jest w Twoim świecie jest bycie dżentelmenem. Zachowując się w odpowiedni, kulturalny sposób, ale i z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości demonstrujesz bardzo ważne rzeczy.

Pokaż jej, że bycie z Tobą to coś zupełnie innego, niż zwykły dzień w pracy czy w towarzystwie koleżanek.

Wiem, że to wymaga wysiłku, pewności siebie, kreatywności, ale zapraszając ją do swojego świata z miejsca pokazujesz jej, jakim mężczyzną jesteś i że jesteś dokładnie tym, który ją zainteresuje.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności