Dlatego dzisiaj napisałem dla Ciebie tekst o tym, co stanowi podstawy, filar pewności siebie. Three Pillars

Bałeś się kiedyś podejść do dziewczyny? Bałeś się kiedyś nie jesteś dla niej dość dobry. Bałeś się, że Cię wyśmieje albo uzna za frajera? A może teraz boisz się, że dziewczyna Cię zostawi, bo inni faceci są od Ciebie lepsi. Niezależnie czego się bałeś my mężczyźni mamy wspólny problem. brak nam pewności siebie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

1. Naucz się opanowywać strach

Strach towarzyszył nam od zawsze.

Strach nie jest czymś złym. To dobrze, że się boisz różnych rzeczy. Naturalną reakcją człowieka jest strach przed nieznanym albo lęk przed sytuacjami, które kiedyś Ci się przytrafiły, a które były bolesne. Strach to jedna z masek, którą przybiera instynkt przetrwania. Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy pozwalasz, aby strach Cię opanował i zaczął kontrolować Twoje życie.

Wielu ludzi żyje w nieustannym leku. Boją się podjąć ryzyko, nawet jeśli jest ono małe albo, co zdarza się najczęściej, wyimaginowane. Tak, to prawda. Większość sytuacji, których się boimy, to tylko iluzja stworzona w naszej głowie.

Znasz takie przysłowie: „strach ma wielkie oczy”? Bardzo często wkręcamy sobie jakiś negatywny scenariusz. Później zaczynamy wierzyć w ten scenariusz, mimo że jest tylko naszym wymysłem i znajdujemy kolejne „logiczne argumenty” przemawiające za nim. Podam Ci na to dobry przykład.

Pamiętam jak jeden z moich kumpli zaczął chodzić na kajaki. Szło mu całkiem nieźle i w miarę szybko zaczął robić postępy. Ale któregoś dnia wywrócił się dosłownie na środku rzeki. Nie umiał jeszcze pływać, ale był w kapoku wiec nic mu się nie stało. Jednak zanim ktoś go ściągnął, minęło dobrych kilkadziesiąt minut.

Opowiadał mi potem, jak od tego czasu zaczął się bać odpływać daleko od brzegu. Mimo że był nawet na zawodach, dalej miał w sobie lęk, że się wywróci. Aż któregoś dnia poszedł na trening zdenerwowany i powiedział sobie: „Mam w dupie to, czy się wywalę, czy nie”. Wypłynął na sam środek rzeki i płynął tak cały trening. Oczywiście nie wywrócił się i znowu zaczął regularnie trenować. Przełamał swoje wyimaginowane leki w nim ciągle siedziały.

Inny przykład. Widzisz dziewczynę, która Ci się spodobała. Chcesz do niej podejść, a tu nagle eksplozja myśli w głowie. Co powiesz? Czy dobrze wyglądasz? A co jeśli ona ma chłopaka? Co jeśli mnie wyśmieje? Miliony myśli, tysiące wymówek, byle by tylko do niej nie podejść.

Ale do czego tutaj właściwie dążę? Widzisz, ze strachem, który pojawia się w wielu sytuacjach (np. przed podejściem do dziewczyny, która Ci się podoba) jest trochę tak, jak z przysłowiowym potworem w szafie. Możesz umierać ze strachu, że potwór siedzi Ci w szafie, ale nie przekonasz się o tym, póki jej nie otworzysz. Nie uwolnisz się od strachu, chyba że ostatecznie otworzysz tę przysłowiową szafę.

Widzisz, nie mówię, że masz koniecznie iść na żywioł i bez żadnego przygotowania robić wszystko, aby przełamać strach. Nie o to chodzi, aby mieć podejście „kamikadze”. Chodzi raczej o to, abyś opanował strach i nie dał mu sobą kierować.

Zauważ, jakich słów użyłem. Nie mówiłem „pozbądź się strachu”, „bądź nieustraszony”. Powiedziałem „opanuj strach”. Traktuj strach jako swojego naturalnego sprzymierzeńca, którego wykształciły w nas setki tysięcy lat ewolucji, ale jednocześnie nie pozwól, aby Tobą kierował.

Oto sposób, aby już nigdy więcej się nie bać pięknej kobiety

Zacznij od tego, aby uczyć się opanowywać strach przez znieczulenie. Co mam na myśli pisząc znieczulenie? Jeśli będziesz codziennie robił coś, czego się boisz, to w końcu będziesz miał znacznie większą tolerancję na strach. Zwyczajnie wystarczy, że zrobisz coś nietypowego, co może postawić Cie w niekomfortowej sytuacji, w której będziesz musiał zareagować inaczej niż zawsze.

– Przykładowo podchodzi do Ciebie kanar, a ty udajesz, że zapomniałeś biletu, mimo że wiesz gdzie on jest. Skupisz tym pewnie uwagę ludzi w autobusie i możesz czuć się z tym niekomfortowo – i bardzo dobrze. Zobaczysz, że po kilku takich sytuacjach przestanie Ci tak zależeć na opinii innych, obcych Ci ludzi i zauważysz, że wcale nie trzeba się tak bardzo ich bać.

– Możesz pytać, która jest godzina lub spytać o drogę kogoś, kto normalnie wzbudza w Tobie strach przed (np. bardzo ładna dziewczyna). To nie tylko pozwoli Ci opanować strach w nietypowych sytuacjach, ale dodatkowo da Ci większą pewność siebie, bo zobaczysz, że wcale nie ma się czego bać.

Pamiętaj. Ważne jest, aby stopniowo, coraz bardziej opanowywać strach i nie robić tego „na dzikusa”. Nie sądzę, aby skok na bungie był bardzo skuteczny w opanowywaniu strachu, chociaż możesz i tego spróbować.
KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

łajza

Pozbądź się wewnętrznej łajzy

Pewnie zastanawiasz się, co to właściwie znaczy: pozbądź się wewnętrznej łajzy i czym w ogóle jest ta łajza?

Już wyjaśniam. Wewnętrzna łajza to zakamuflowany w nas strach, lęk przed odrzuceniem, wsysacz chęci życia i życiowej energii. Łajza lubi, gdy się nad sobą użalasz i traktujesz jako ofiarę. Wewnętrzna łajza jest jak choroba, która zżera Cię od środka.

Tylko Ty, a nie nikt inny, musisz ją z siebie wypędzić. Dosłownie dzisiaj wystawiasz jej nakaz eksmisji w trybie natychmiastowym i bez możliwości odroczenia. Po prostu każ jej: wypierdalać ze swojego życia.

Skąd się w nas bierze łajza w Tobie?

Istnieje kilka źródeł łajzy jest w Tobie (i mnie również). Być może twoja mama albo rodzina bardzo lubiła się użalać nad tobą i nauczyłeś się, że jeśli narzekasz i traktujesz się jak ofiarę, to masz poczucie wspólnoty z innymi.

Być może, kiedy byłeś mały, rodzice nie okazywali Ci uwagi i tylko kiedy stało się coś złego, mogłeś zdobyć ich zainteresowanie, a teraz chcesz postępować tak z innymi ludźmi.

A może narzekanie i chowanie się za problemami sprawia, że nie musisz czuć się odpowiedzialny za to, co się dzieje z twoim życiem i masz poczucie, że nie ty, ale ktoś inny jest winny za Twoje porażki?

Być może (podobnie jak i ja kiedyś) jesteś egocentrykiem, który lubi skupiać się na sobie i swoich wyimaginowanych problemach, bo tak łatwiej żyć. Łatwiej być wiecznie naburmuszony i zły na wszystko niż odważny i pozytywny.

Jak raz na zawsze pozbyć się wewnętrznej łajzy, która niszczy pewność siebie?

Możesz wykorzystać swój gniew, który gromadził się w Tobie przez te wszystkie niepowodzenia i porażki i użyć go teraz jako siłę, aby raz na zawsze pozbyć się z siebie tej łajzy.

Wiem, że ten proces niekoniecznie może przyjść Ci łatwo, szybko i przyjemnie. Powiem więcej, z pozbyciem się wewnętrznej łajzy może być trochę tak, jak z pozbyciem się dzikich lokatorów z twojego domu. Może paść wiele nieprzyjemnych słów, może dojść do przepychanek, jednak jedno jest tutaj pewne – oni nie mają prawa zostać.

Uświadom sobie jedno. Wewnętrzna łajza nie ma prawa zatruwać twojego życia, wciąż tylko mówiąc Ci, że do niczego się nie dajesz, strasząc Cię wyolbrzymionymi konsekwencjami normalnego zachowania. Dlatego MUSISZ skończyć z dialogowaniem z łajzą.

Następnym razem, kiedy zaczniesz myśleć coś negatywnego na swój temat, natychmiast przerwij i zajmij się czymś innym. Jest to ABSOLUTNIE najważniejsze, jeśli chcesz być pewny siebie. MUSISZ skończyć dołować się w myślach. Musisz skończyć słuchać wewnętrznego głosu, który niszy Twoje poczucie własnej wartości!
Nie możesz pozwolić, aby wmawiała Ci:

• Nie pójdę na studia, bo jestem za głupi.
• Nie zagadam tej dziewczyny, bo jest za ładna, a takie się mną nie zainteresują.
• Nie mam szans na lepszą pracę.
• Po co się starać, i tak nic nie wychodzi.
• Moja dziewczyna na pewno mnie zdradzi.
• Przez NICH mi nie wychodzi.
• Głupi szef mnie dołuje.

I tak w nieskończoność.

Właśnie teraz jest czas, aby pozbyć się łajzy ze swojego życia.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

3. Przestań wszystko odnosić do siebie

Ludzie to takie stworzenia, że czy tego chcemy tego, czy nie – myślimy praktycznie wyłącznie o sobie. Nie ma się co oszukiwać – przez większość czasu myślimy o sobie, swoich uczuciach, a nawet, gdy myślimy o czymś innym, to jest to w jakiś sposób związane z nami.

To tyczy się wszystkich, praktycznie każdy myśli w tak egoistyczny sposób, niezależnie od tego, czy się do tego przyznaje, czy nie. Egoizm, egocentryzm, skupianie się na sobie samym leży po prostu w ludzkiej naturze.

Ale czemu w ogóle o tym mówię i co to ma wspólnego z pewnością siebie?

Otóż, dla wielu z nas, szczególnie dla tej nieśmiałej części mężczyzn, myślenie o sobie i odnoszenie wszystkiego do siebie nabrało wręcz paranoicznych zwyczajów. Znam osoby, które praktycznie wszystko odnoszą do siebie i interpretują jako atak, aluzję czy odniesienie do ich osoby.

Są tak przeczuleni na swoim punkcie, że nieustannie znajdują „sytuacje”, które w jakiś sposób na nich oddziałują.
url
Wytłumaczę Ci to na przykładzie.

Pamiętam jak kiedyś szedłem do szkoły. To był zwykły dzień, niczym się niewyróżniający. Idę sobie tak, idę, aż spotkałem znajomego. Przywitaliśmy się i tak dalej, aż poszedłem w swoją stronę.

Tak się ucieszyłem, że spotkałem tę osobę, że całkiem zapomniałem o kierunku, w który idę. Zacząłem rozmyślać, skąd się znamy, co razem robiliśmy itp. Po prostu z tego zamyślenia skręciłem w zła stronę idąc jak jakieś zombie.

Po chwili ocknąłem się z tego zamyślenia i zobaczyłem gdzie jestem, a akurat przechodziłem przez pasy. I co zrobiłem? Z miejsca poczułem zażenowanie i wstyd, że poszedłem w złą stronę i teraz będę musiał się wrócić tą samą drogą, którą przyszedłem. To było dość ruchliwe skrzyżowanie, więc myślałem, że każdy patrzy na mnie i zrobiłem z siebie niezłego idiotę, bo muszę wrócić w połowie drogi.

Nie wiem, czy też miałeś kiedyś podobną sytuację. Prawda jest jednak taka, że z pewnością większość z obecnych tam ludzi nie miała pojęcia o moim istnieniu, ani tym bardziej nie zwracała uwagi jak idę. Byli zbyt zajęci sobą, żeby zwrócić uwagę na mnie.

Nawet teraz czasami doświadczam tego samego. Bywa, że gdy się ubieram, zastawiam się, czy ktoś nie dojrzy jakiegoś tam mankamentu mojej garderoby (np. że buty są brudne albo coś takiego), albo, że trzy razy wracam się w jedno miejsce w supermarkecie, bo nie mogę czegoś znaleźć.

Piszę o tym ponieważ chciałbym, abyś od dzisiaj przestał być takim egoistą i egocentrykiem. Przestań ciągle myśleć o sobie i o tym jak inni Cię postrzegają.

Prawda jest taka, że 99% ludzi, których spotykasz, absolutnie się Tobą nie interesuje. Nie widzą, że masz za krótkie o 3 cm spodnie (mimo że Ty to widzisz). Nie widzą/słyszą, że popełniłeś jakiś błąd albo pomyłkę. Nie interesuje ich, czy dziewczyna, do której chciałeś zagadać, da Ci kosza.
Nie zwrócą uwagi na to, że coś tam źle zrobiłeś, bo po prostu są zbyt zajęci sobą swoimi myślami, swoimi emocjami, swoimi sprawami. Oni też są egocentryczni i skupieni na sobie, więc nie mają czasu zwrócić uwagi na Ciebie.

Tylko pomyśl, jak ważne jest to odkrycie i to, co chcę Ci przekazać. Tak naprawdę, nie jest ważne, czy wszystko wykonujesz idealnie i to, czy jesteś chodzącym ideałem, który nigdy nie popełnia błędów i dzięki temu dziewczyna Cię polubi. Możesz sobie pozwolić na błędy i na pewno nie musisz się tak surowo oceniać i wymagać od siebie nie wiadomo czego, bo większość ludzi i tak tego nie zauważy.

Nie ma to być dla ciebie powód do lenistwa czy zaniedbania, ale ważne jest, abyś uświadomił sobie, że nie jesteś tak ważny dla innych ludzi, jak Ci się wydaje. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

Jest to szczególnie ważna uwaga dla wszystkich tych, którzy nieustannie obawiają się odrzucenia czy to ze strony dziewczyny, czy ze strony otoczenia. Ta nieustanna samoświadomość sprawia, że popadają w paranoję i niezależnie, czy ktoś powie coś w żartach, czy na serio, zaraz wszystko odnoszą do siebie.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności