playboy
Kobiety lecą tylko na kasę? Liczy się tylko drogi samochód, markowe ciuchy, drogi zegarek, stawianie drinków. Któż z nas nie zna tych stereotypów. Przyjęło się, że piękne kobiety lecą na kasę, a więc podobają się im faceci, którzy dużo zarabiają. Jak tylko kasa znika, znikają też i one.

O tym ile jest prawdy w tych stereotypach pisałem już w artykule i radzę Ci, żebyś go przeczytał:
Cała prawda o pieniądzach i kobietach Jeśli nie przeczytasz tego artykułu, to możesz popełnić duży błąd w ocenianiu kobiety i stracić wspaniałą dziewczynę.

Pierwsza i podstawowa sprawa. Trzeba zrozumieć kim jest materialistka, a kim nie jest. Nie ma nic złego tym, że człowiek martwi się o kasę. Każdy z nas tak ma. Bez pieniędzy ciężko jest żyć, niezależnie jakie tam sobie życie planujesz. Będąc w związku z czasem przychodzą momenty, kiedy kasa naprawdę zaczyna mieć znaczenie. Dom, dzieci, kredyty itd. to wszystko są ważne finansowe decyzje.

Ale co innego jest dbać o swoją finansową przyszłość, planować ją, a co innego jest opierać swoją finansową przyszłość na kimś innym. I właśnie po tym poznasz materialistkę. Taka kobieta wiąże swoją przyszłość tylko i wyłącznie z Twoimi pieniędzmi. Nie zastanawia się co będzie robić, żeby zarabiać więcej, raczej zastanawia się jak ty zabezpieczysz/zdobędziesz kasę.

Ok. wiemy już czym odróżnia się materialistka o normalnej kobiety. Teraz przejdziemy do tego, jak sprawdzić czy dziewczyna, z którą jesteś jest materialistką.

1. Stawia nietypowe finansowe żądania, których nie wypada stawiać

Kiedyś kumpel opowiadał mi, że był na randce z dziewczyną i ta poprosiła go o kupienie w barze papierosów. Z jednej strony można powiedzieć, że to nic nadzwyczajnego, ale czy ty będąc na piwie, z obcą osobą poprosiłbyś o kupienie papierosów? Nie uważasz, że to trochę dziwne na pierwszej randce prosić o kupienie paczki? Pewnych rzeczy nie wypada robić.

2. Chce drogich prezentów

To chyba najprostsza wskazówka, jaką możesz dostać. Jeśli dziewczyna oczekuje od Ciebie prezentów, to jedno. Wiele kobiet lubi, gdy dostaje prezenty, bo to dla nich oznaka miłość, zaangażowania i tego że się o nią troszczysz. Co innego jest jednak oczekiwać kwiatka, a co innego oczekiwać całego bukietu najdroższych róż.

Kiedy dziewczyna wymaga od Ciebie drogich prezentów i nie jest zadowolona z czegoś normalnego, to wtedy możesz zastanawiać się czy nie masz do czynienia z materialistką.

3. Szukaj oznak wdzięczności

Zaprosiłeś dziewczynę na randkę do restauracji, nie ma nic dziwnego że płacisz. Ale jeśli płacisz po raz 10 z rzędu, a ona nawet nie przejawia chęci, żeby się dorzucić do rachunku, to coś jest nie tak. Czasami może być tak, że ją zwyczajnie nie będzie stać na restaurację – nie ma w tym nic złego. Ale normalna, dobra dziewczyna zawsze będzie chciała Ci się jakoś odwdzięczyć. Sama coś przygotuje, zrobi coś za ciebie (np. wyprasuje koszule, zaniesie dokumenty do urzędu itd.).

Wdzięczność jest normalna cechą człowieka. Czujemy się zobowiązani, żeby odwdzięczyć się za to, co miłego nas spotkało. Jeśli twoja dziewczyna nie ma takiego odruchu, to już go nie będzie miała.
Gold-Digger

Jej przyjaciółki to materialistki

Z kim przystajesz takim się stajesz. To stare powiedzenie cały czas jest aktualne. Jeśli widzisz, że otoczenie Twojej dziewczyny, to typowe blachary, to i najprawdopodobniej ona taka jest. Jeśli nie cierpisz jej przyjaciółek, to pewnie i swojej dziewczynie niedługo nie będziesz mógł znieść. To z kim się człowiek zadaje bardzo dużo o nim mówi.

4. Wykorzystuje swój wygląd

Materialistka doskonale wie, że jej jedynym atutem w życiu jest wygląd i to wykorzystuje. Jeśli Twoja dziewczyna znana była z naciągania facetów na darmowe drinki albo na przeróżne inne rzeczy (np. naprawę komputera, pisanie prac domowych itd.), to masz powody do obaw. Oznacza to, że potrafi i wykorzystuje swoją urodę i kto wie czy nie jest tak samo w Twoim przypadku.

5. Wspina się po szczeblach/chłopakach kariery

Tak samo jak ktoś pnie się w hierarchii firmy coraz wyżej i wyżej, materialistka zmienia facetów na coraz bogatszych. Często można to poznać po tym, jak ona mówi o swoich byłych. Jeśli zwraca uwagę na to, co robili, ile zarabiali, jaką mieli pracę, to może Ci to dać trochę do myślenia. Wystarczy, że porównasz się do nich, a szybko zrozumiesz czy jesteś kolejnym szczeblem na drodze do bogactwa czy chwilowym przystankiem dla niej.

6. Jest dla Ciebie za ładna

Nie ma sie co oszukiwać. Jeśli dziewczyna jest przepiękna, a ty brzydki, otyły, starszy ale za to bogaty, to jest prawdopodobieństwo, że jest z Tobą tylko dla kasy. Nie mówię, że jest tak zawsze, bo zdarzają się wyjątki. Jednak jest pewne prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest.

7. Wydaje się, że coś jej się należy

Większość ludzi rozumie, że ciężka praca przynosi rezultaty i tylko tak można osiągnąć sukces. Jak to mówią „Ciężka praca, popłaca”. Materialistki mają jednak inne podejście do życia. Nie uważają, że muszą się na coś napracować, wychodzą raczej z założenia, że coś im się należy.
debutart_jacquie-boyd_8861

Kila wskazówek, które pomogą Ci sprawdzić czy dziewczyna jest materialistką:

– ma zbyt wysokie poczucie własnej wartości, aż do przesady (wyolbrzymia swoje talent, osiągnięcia i oczekuje uznania).

– utożsamia się z jakąś wyższą klasą ludzi (oczywiście bogatych ludzi), a resztę traktuje jak kogoś gorszego,

– brakuje jej empatii typowej dla kobiet, nie potrafi za bardzo współczuć, ani nie ma wyrozumiałości dla porażek,

– wierzy, że inni ludzie jej zazdroszczą i jednocześnie jest bardzo zazdrosna.

Jeśli chcesz sprawdzić czy dziewczyna jest materialistką możesz jej zadać kilka z tych pytań

Jaki najlepszy prezent dostała? Zwykle materialistki opowiedzą o czymś bardzo drogim, co nie ma osobistego czy emocjonalnego powiązania,

Jakie było Twoje największe poświęcenie, żeby osiągnąć coś wielkiego? To pytanie ma wysondować czy dziewczyna zdolna jest do poświęceń, czy tylko szuka szybkiego zysku. Materialistki chcą mieć wszystko, tu i teraz i nie są w stanie czekać na długoterminowy zysk.

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz

Nie popadaj w paranoje

Nie staraj się na siłę znaleźć dowodów, że twoja dziewczyna to materialistka. Powyższe rady służą tylko i wyłącznie jako wskazówki, które powinny dać Ci do myślenia. Nie przekreślaj dziewczyny tylko dlatego, że raz czy dwa nie zapłaciła za siebie w restauracji. Poznanie kogoś wymaga czasu i co najważniejsze doświadczenia. Dopiero jak przeżyjecie ze sobą jedną czy dwie sytuacja, wtedy będziesz mógł określić jaka ona jest.
Szczerze mówiąc to bardzo często faceci są większymi materialistami od kobiet, bo paranoicznie boją się, że ona zabierze ich kasę.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności