odrzucenie

Spotkałeś dziewczynę na imprezie, dobrze się razem bawiliście i nawet dała Ci numer telefonu. Super. Niestety dobrze wiemy, że z wielu takich znajomości nic nigdy nie nie wynika. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ona nie była Tobą wystarczająco zainteresowana.

Zastanawiasz się dlaczego nie była wystarczająco zainteresowana, skoro dobrze się bawiliście? Może dlatego, że nie jesteś przystojny, a może dlatego, że nie masz dobrego samochodu? Bzdura. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

W większości wypadków, dziewczyna nie chce się spotkać po raz drugi, tylko i wyłącznie dlatego że nie wywarłeś na niej wystarczająco dobrego wrażenia. Kobiety kierują się intuicją w takich sytuacjach i czasami wystarczy jeden błąd, nieodpowiednie zachowanie, jakieś zdanie i już nie masz szans.

Dlatego też przygotowałem dla Ciebie 4 najważniejsze zasady, jak zachowywać się przy nowo poznanej (i nie tylko) dziewczynie. Przeczytaj je, jeśli nie chcesz po raz kolejny się rozczarować.

1. Nie daj sobą manipulować

Jest duża różnica między pojmowaniem szczerości przez różnych ludzi. Wiele osób myśli, że są szczere, bo potrafią np. bardzo krytycznie skomentować w czyjejś obcości jej ubranie czy figurę. Postawmy sprawę jasno. Szczerość to nie mówienie wszystkiego, co Ci ślina na język przyniesie.

Z czasem zobaczysz, że im bardziej szczery, wyrazisty i prawdziwy jesteś, tym większy szacunek zyskasz u ludzi. Twoi znajomi będą się dobrze czuli przy Tobie, bo będą wiedzieli, że mogą Ci ufać i mogą na Ciebie liczyć. Mało tego. Zaczną Cię postrzegać jako kogoś lepszego od innych, jako osobę z wysokim statusem w waszej grupie. Przeważnie zwykły, przeciętny człowiek nie jest w stanie zdobyć się na szczerość. Boi się wystąpić z tłumu i zrobić coś innego niż reszta. Dlatego też podziwiam ludzi, którzy potrafią być szczerzy i nie boją się konsekwencji.

Szczególnie imponuje to kobietom, które szczerość kojarzą z siłą charakteru, a więc i pewnością siebie. Poza tym, przekonanie o Twojej szczerości daje im większe poczucie bezpieczeństwa, bo będą Cię uważać za osobę, na którą mogą liczyć i ze strony której nie muszą się bać oszustwa.

Podam Ci dobry przykład na to, jak wygląda prawdziwa szczerość.

Dajmy na to, jesteś na imprezie i poznałeś fajną dziewczynę. Spędzacie dobrze czas, bawicie się itp., aż w pewnym momencie podchodzi do niej jakiś facet i zaczyna rozmawiać. Po czasie odchodzi, a ona odwraca się do Ciebie i mówi:

„Zagadaj teraz do mnie, bo ten facet nie chce się odczepić. Zagadałam do niego, żeby postawił mi drinka i od tego czasu ciągle za mną łazi.”

Tak. Właśnie teraz jest czas na szczerość. Właśnie teraz jest konkretna sytuacja, która wymaga od Ciebie szczerości. To nie musi być nie wiadomo jakie przemówienie albo kazanie. Wystarczy powiedzieć coś w stylu:

„Słuchaj. Naciąganie ludzi na drinki jest złe. Nie podoba mi się to”.

Kto wie, czy nie powinieneś w tym momencie skończyć znajomości.
Nie chodzi o to, abyś się wymądrzał, był wulgarny czy chamski. Po prostu mówisz jak jest i jak widzisz całą sytuację. Pamiętaj, że ludzie lubią, jeśli ktoś jest konkretny. Doceniają to, że mówisz prawdę, nawet jeśli niekoniecznie ta prawda jest wygodna dla wszystkich.

2. Przestań, kiedy przeginasz

Czasami relacje damsko-męskie przypominają granie w pokera. Kiedy kilka razy przegrasz, zaczynasz się denerwować i za wszelką cenę chcesz się odkuć. Zaczynasz grać agresywniej, blefować ze i nie myślisz trzeźwo. Oczywiście, takie zachowanie przyniesie Ci tylko jeszcze więcej porażek, bo nie da się szybko odzyskać kontroli, gdy twoja głowa nie myśli logicznie.

Kiedy czujesz, że rozmowa, którą prowadzisz albo żart, który powiedziałeś są źle odbierane, to nie próbuj tego naprawiać.
Mało tego, jeśli dziewczyna nie zrozumiała żartu, sarkazmu itp. nie próbuj jej tego tłumaczyć. Skoro raz nie zrozumiała, to najprawdopodobniej już tego nie zrozumie. Tłumaczenie i próbowanie udowodnić jej, że to jednak było śmieszne nic nie da. Jeśli dalej będziesz starał się wyprowadzić wszystko na prostą, to zapętlisz się i wpakujesz w jeszcze większe kłopoty.

Najlepiej jest po prostu szybko zmienić temat. Dzięki temu zatrzesz negatywne wrażenie, zamiast robić z siebie głupka.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

3. Jak najszybciej wyznacz sobie i jej granice

Ta zasada jest szalenie ważna w relacjach z kobietami. Jeśli to tylko jest możliwe, powinieneś jak najwcześniej wyznaczyć pewne granice między wami.

Przykładowo, poznałeś dziewczynę na imprezie. Jest fajnie, dobrze się bawicie, tańczycie itp. Ona zaczyna czuć się swobodnie i może zadawać Ci coraz bardziej osobiste pytania. Pyta się o twoją przeszłość, marzenia, krótko mówiąc, sprawy dość intymne, o których zwykle nie gada się z nieznajomymi itp.

Co robisz?

Odpowiadasz jej o wszystkim, a nawet mówisz trochę za dużo, bo dzięki temu poznacie się lepiej?

A co by się stało, gdybyś powiedział jej:

„Hej, nie rozmawiam o taki rzeczach z osobami, które dopiero poznałem”

Jak sądzisz, jaki będzie miało to dla niej przekaz? Jak zacznie Cię postrzegać? Czy jako kolejnego faceta, którego rozpracowuje w ułamku sekundy, czy może jako mężczyznę, który jest tajemniczy, a więc i bardziej pociągający?

Inny przykład. Poznałeś dziewczynę i można powiedzieć, że jesteście razem. Wszystko jest ok. do momentu, w którym Ty wychodzisz na piwo z kumplami, a ona znowu chce się spotkać. To, jak się zachowasz w takiej sytuacji, dużo powie kobiecie o tym, jakim jesteś facetem.

Jeśli zrezygnujesz z czegoś ważnego dla siebie, tylko dlatego, że ona ma taki kaprys, to wyjdziesz na desperata. Kobieta będzie czuła, że ma nad tobą przewagę i kontrolę, i będzie oczekiwać, że tak będzie zawsze.

To samo jest z prezentami i pieniędzmi. Jeśli od początku nie wyznaczyłeś pewnych granic, jeśli od początku nie postawiłeś sprawy jasno, że nie będziesz grał roli sponsora, to ona nie będzie Cię tak traktować.

Z kolei, jeśli zgadzałeś się na jej wszystkie zachcianki, nie miałeś żadnych wymagań, to nie oczekuj, że ona sama pójdzie po rozum do głowy.

Podam jeszcze inny przykład.

Dziewczyna spóźnia się na spotkanie 30 minut. Oczywiście, ma na to jakąś wymówkę. Większość mężczyzn usprawiedliwiłaby takie zachowanie, bo nie chciałaby ewentualnej konfrontacji.

Ale prawda jest taka, że to jest moment na wyznaczenie granicy. Powinieneś w spokojny, ale asertywny sposób zaznaczyć jej, że szanujesz jej czas, ale i szanujesz swój. Daj jej do wiadomości, że nie lubisz, gdy ktoś się spóźnia, albo nie przychodzi w ogóle, a nawet jeśli tak się stanie, to chcesz o tym wiedzieć, bo twój czas jest dla Ciebie cenny.

Krótko, bez spięć – ale konkretnie.

Pamiętaj. Zawsze, niezależnie jak fajna jest dziewczyna, musisz wyznaczyć pewne granice. Nie masz tego robić na siłę, próbując ją zdominować, będąc agresywnym. Bardziej chodzi o działanie w spokojny, pewny siebie i asertywny sposób.

Mogą to być drobnostki, jak muzyka, której słuchasz w samochodzie, a która jej się nie podoba. A mogą to być poważne problemy, jak jej kontakty z innymi ludźmi itp.

Wyznaczając granicę, dajesz jasny komunikat:

„Wiem, co się wokół mnie dzieje. Nie jestem kukiełką, którą możesz sterować. Jestem świadomy tego, co się dzieje i nie akceptuję zachowania, które jest poniżej moich standardów”.

Zrób to możliwie jak najszybciej. Zaoszczędzi Ci to później wielu kłopotów.
desperat

4. Nie podlizuj się jej

Są dziesiątki sposobów na to, jak faceci próbują imponować kobietom. Szastają pieniędzmi na lewo i prawo. Kupują jej prezenty, biżuterię, kwiaty, zabierają na drogą kolację, wreszcie chwalą się swoim samochodem.

Do tego dochodzą jeszcze wszelkiego rodzaju przechwałki typu kogo to się nie zna i jaki się nie jest ekspertem, mistrzem itd. Wielu facetów dodatkowo stara się dawać komplementy kobiecie i wymyślać jakieś wyjątkowe i inteligentne teksty, aby pokazać się z jak najlepszej strony. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

Zupełnie, jakby chcieli za wszelką cenę robić wszystko to, co jej się podoba i dosłownie dowiedzieć się, co jeszcze może zrobić, aby jej się przypodobać. Smutne jest to, że tak naprawdę te wszystkie zabiegi, kombinacje i próby zupełnie nie imponują kobietom. Jasne, że jest to miłe, a i wiele kobiet lubi, gdy się im nadskakuje i robi wszystko, aby się im przypodobać. Jednak prawda jest taka, że nigdy żaden z tych zabiegów, gdy robiony jest tylko po to, aby zaimponować kobiecie, nie zda egzaminu.

Zamiast wywrzeć na niej wrażenie i jej zaimponować, jedyne, co się osiągnie, to wtopienie się w tłum innych podobnych facetów, którzy już tego próbowali. Zamiast się wyróżnić, stajesz się kolejną kukiełką, która chodzi dokładnie tak, jak przewidzi ją kobieta.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności