nie działa

Często w mailach wysyłanych do moich czytelników pytam, jakie maja rpbolemy i co przeszkadza im w relacjach z kobietami. Naczytałem się już setek, jeśli nie tysięcy takich odpowiedzi. Powody są przeróżne:

– brak pewności siebie, nieśmiałość
– brak tematów do rozmowy
– strach przed odrzuceniem, wyśmianiem
– choroba (fizyczna albo psychiczna)
Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

Zauważyłem jednak, że większość tych problemów oscyluje wokół można powiedzieć, braku złotego środka. Innymi słowy ludziom brakuje tylko tej jednej rzeczy i już będzie po kłopocie. Prawda jest jednak zupełnie inna. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Jeśli facet do mnie pisze, że nie wie o czym rozmawiać z dziewczyną i mam mu dać aj kies tematy, to problem tkwi nie w braku tematu do rozmowy. Jest on schowany dużo głębiej. Problemem jest to, że brakuje mu pewności siebie, że jest na tyle interesujący, że znajdzie jakiś ciekawy temat do rozmowy.

Nie wiem co Tobie przeszkadza w relacjach z kobietami. Być może nic, a być może bardzo dużo i w obu przypadkach, możesz mieść rację. Ja jednak chciałbym Ci coś uzmysłowić.

Chciałbym Ci pokazać 15 powodów, dlaczego nie wychodzi Ci z dziewczynami. Robię aby pomóc Ci dotrzeć do źródeł Twojego problemu. Nic nie da gaszenie płomieni, jeśli nie ugasisz źródła ognia. Tak samo jest w relacjach damsko-męskich. Tematy do rozmowy i triki, są fajne i przydatne, ale powinieneś się ich uczyć na samym końcu. Wpierw trzeba się zająć tym, co masz w środku.

Zacznę trochę z grubej rury, ale czasami tak trzeba

1. Jesteś słaby

Pierwszym i największym problemem jest twoja słabość. Brakuje Ci mentalnej siły, żeby podejść do dziewczyny, brakuje Ci sił, żeby uwierzyć w siebie. Boisz się odrzucenia i to powstrzymuje Cię, żeby wreszcie zdobyć wymarzoną dziewczynę. Przeraża Cię perspektywa porażki, wyśmiania przez i to sprawia, że jesteś nie boisz się działać.

Innymi słowy brakuje Ci pewności siebie, bo to stanowi o mentalnej sile, która jest ogromnie ważna zarówno w relacjach z kobietami jak i codziennym życiu.
23 Porady jak być bardziej pewnym siebie mężczyzną

2. Nie jesteś dumny z tego kim jesteś

Lata doświadczeń wyniesionych z domu, szkoły, relacji międzyludzkich wyrobiły w Tobie błędne myślenie, że nie zasługujesz na wspaniała dziewczynę, jeśli nie spełniasz jakichś tam “warunków”. Musisz mieć pieniądze, pozycję społeczną, władzę, wygląd, bo bez tego zapomnij o wspaniałej dziewczynie.

Najlepiej też jakbyś miał super ciuchy, kratę na brzuchu, BMW i jeszcze tysiąc innych rzeczy, które dzisiejsze społeczeństwo Ci narzuca. Właśnie takie stereotypy powodują, że czujesz się gorszy, że myślisz, że musisz Ty i Twoja osobowość, to za mało, żeby zdobyć dziewczynę. BZDURA!

Pewność siebie – 4 pomysły jak ją w sobie wyrobić

3. Masz kompleksy

Masz 165 cm wzrostu? Łysiejesz chociaż skończyłeś dopiero 25 lat? Czy dlatego ostatnia dziewczyna Cie zostawiła? Czy dlatego dziewczyna do której zagadałeś Cię olała?
No właśnie, jaki masz kompleks. Czym jest ta „zewnętrzna, niepowstrzymana” siła, przez którą nie możesz zdobyć dziewczyny?

Prawda jest taka, że kompleksy czy rzeczy, które uważasz za swoje wady, istnieją tylko i wyłącznie w Twojej głowie. Ktoś może być rudy i będzie miał z tego powodu kompleksy, a ktoś może być rudy i nigdy z tego powodu się nie martwił. Od Ciebie zależy jak będziesz o sobie myślał i w dużej mierze, co inni będą myśleć.

4. Nie obchodzi Cię jak się prezentujesz

Wydaje Ci się, że facet to nie baba i nie powinien siedzieć przed lustrem – masz rację. Ale prawda jest taka, że wszyscy ludzie, a w szczególności kobiety, oceniają się po wyglądzie. Pierwsze wrażenie, które zrobisz, będzie zależało w 80% nie od tego co powiesz, ale od tego co pokażesz.

Owszem kobiety nie chcą lalusiów, którzy siedzą przed lustrem pięć godzin dziennie, ale chcą zadbanego, dobrze ubranego faceta. Takiego faceta, który swoim wyglądem mówi:
„Jestem fajnym, interesującym, pewnym siebie mężczyzną, z którym warto być”
A nie:
„Oto jak zaniedbany przeciętniak, który znika w tłumie, takich samych przeciętniaków”.

5. Nie obchodzi Cię w jakiej jesteś kondycji

Niby wiadomo, że kobiety nie zwracają uwagi na ciało, tak bardzo jak mężczyźni. Ale mimo wszystko jeśli dziewczyna ma do wyboru fajnego faceta, który jest niezadbanym grubasem, a równie fajnego gościa w dobrej formie, to kogo wybierze. Dobra forma fizyczna zawsze będzie Twoim dodatkowym atutem.

Mało tego. Będąc w dobrej kondycji fizycznej (nie zawsze oznacza to szczupłość ablo rzeźbę greckiego posągu) masz więcej pewności siebie. Ćwiczenia fizyczne i ogólna sprawność, zawsze podnosi poczucie własnej wartości, a co za tym idzie Twoją energię i wewnętrzną siłę.
Wierz mi, że są to cechy charakteru, które każda kobieta momentalnie wyczuwa w mężczyźnie i działa to na jego korzyść.

6. Łatwo się poddajesz

Podszedłeś do dziewczyny na imprezie, a ona Cię olała. Nawet nie chciała z tobą gadać. Boli, prawda? Nie oszukujmy się, odrzucenie boli i to zawsze. Ale to, że ona Cie odrzuciła, to wcale nie znaczy, że tak będzie zawsze.

Poddawanie się to jeden z najczęstszych błędów. Jedna porażka, to nie koniec świata. Jeśli się poddajesz, to szkodzisz tylko i wyłącznie sobie. Zamiast traktować porażki, jako coś osobistego, jako coś co Cię dotyczy, traktuj to jak doświadczenie. Im więcej doświadczenia, tym większy level prawda?

I jeszcze jedno. Nigdy odrzucenia nie traktuj osobiście. To, że dziewczyna powiedziała Ci nie, wcale nie oznacza, że odrzuciła Cię jako osobę i jesteś nic nie warty. Istnieje 1000 powodów dlaczego dziewczyna może Cię odrzucić. Najlepiej rzuć okiem na ten artykuł:
7 sposobów zapobiegania odrzuceniu przez dziewczynę

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

7. Obracasz się tylko wokół swoich koleżanek

Zakochałeś się w swojej koleżance? Wyznałeś jej uczucia i co? Też podziela to co czujesz czy może chce kontynuować przyjaźń i nic nie zmieniać. Prawda jest taka, że jednym z najlepszych sposobów, żeby znaleźć dziewczynę jest wyjść poza krąg znajomych. Każdy z nas ma jakaś grupkę znajomków z którymi się trzyma. Wśród nich są też i dziewczyny, a wśród nich taka, z którą chciał byś być.

Jest jeden problem. Kobieta która od zawsze traktował Cię jak przyjaciela, raczej nie da się przekonać do zmiany koleżeńskich relacji na bardziej intymne.

Po co ganiać z koleżanką. Lepiej jest „wykorzystać” taką koleżankę i poprosić, żeby zapoznała Cię ze swoją „znajomą”. Dziewczyny przeważanie trzymają się z podobnymi do siebie. Jest duża szansa, że ona zapozna Cię z kimś, kto też Ci się spodoba. A najlepsze jest to, że łatwiej Ci będzie taką dziewczynę zdobyć, skoro poleca Cię jej koleżanka.

Jak wykorzystywać kobiety?

8. Jesteś desperatem

Tak bardzo pragniesz zdobyć dziewczynę, że kiedy już Ci się uda dostajesz małpiego rozumu? Dzwonisz do niej 10 razy dziennie. Piszesz SMS, jakbyście się nie widzieli przez rok, mimo że właśnie od niej wyszedłeś. Nie daj Boże żebyś ją zobaczył z jakimś facetem. Zazdrość, którą to w Tobie wzbudza można porównać tylko z gniewem bazyliszka.

To są typowe oznaki desperacji. Cechy u faceta, która prędzej czy później sprawi, że dziewczyna go zostawi.

Desperat jest zaprzeczeniem tego co interesujące i atrakcyjne u mężczyzny. Jest zaprzeczeniem pewności siebie, niezależności i przewodzenia, czyli cechy, których kobiety szukają u faceta.
Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

10 Sygnałów, które mówią dziewczynie, że jesteś desperatem

dziewczyna

9. Nie wiesz jak stworzyć więź z kobietą

Mimo, że masz już trochę lat na karku, mimo że może masz wykształcenie, dobrze płatną pracę, to wcale nie oznacza, że wiesz jak myślą kobiety, nie mówiąc już o tym, jak je zrozumieć. Zamiast działać na emocje, Ty próbujesz z kobietami iść na logikę, jakbyś pisał pracę magisterską na temat funduszy inwestycyjnych.

Mówisz, że kobiety są nielogiczne i nie da się ich zrozumieć – masz rację. Ale jest pewien tok kobiecego myślenia, który można poznać i chociaż po części zrozumieć. Jednak, żeby to zrozumieć trzeba chcieć, a nie tylko powtarzać utarte frazesy, że baby są głupie itp.
Co zrobić, aby między Wami natychmiast zaiskrzyło?

10. Nie wiesz jak zainteresować dziewczynę

Skoro nie rozumiesz kobiety, to bardzo ale to bardzo trudno, będzie Ci ją zainteresować. Nie ma się co dziwić. To tak samo jakbyś chciał łowić ryby na czekoladę, zamiast na robaki. Ryby wolą robaki, nie czekoladę i to niezależnie od tego, co Ty uważasz albo byś chciał.

Tak samo jest z kobietami. Przyciągają je do mężczyzny pewne cechy charakteru i zachowania. Niezależnie czy Ci się to podoba, czy nie tak było jest i będzie. Możesz albo z tym walczyć albo zacząć grać według reguł gry i zwyciężyć.

11. Jesteś nudny

Jeśli jedyne co robisz to chodzisz to szkoły/pracy, jesz i śpisz. To najprawdopodobniej tylko na ten temat będziesz w stanie pogadać z dziewczyną. Owszem można mieć ciekawą pracę i ciekawą szkołę, ale na jak długo zainteresujesz tym dziewczynę?

Jeśli chcesz być interesującym człowiekiem to musisz się takim stać, a wiec i robić interesujące rzeczy. Wiem, że brzmi to jak masło maślane, ale taka jest prawda. Interesujący facet to taki który robi interesujące rzeczy. Nie zawsze muszą to być nie wiadomo jakie przygody, zdobywanie szczytów w Himalajach czy skok na bungee. Czasami wystarczy po prostu czytać książki, nie siedzieć tylko przed kompem, wyjść do ludzi, inaczej mówiąc rozwijać się.

Jak być bardziej interesującym dla kobiety?

12. Nie rozumiesz jak ważny jest humor i dobra zabawa dla kobiety

Nie wiem jak pojmujesz pojecie poczucia humoru. Może dla Ciebie humor to opowiadanie kawałów albo śmiesznych anegdot. Nie wiem nawet czy masz poczucie humoru. Wiem jednak jedno. Mało co jest tak atrakcyjne dla kobiety jak mężczyzna, który ją rozśmiesza.

13. Zapraszasz dziewczynę na kolację

Nie zrozum mnie źle, nie ma nic złego w zabraniu dziewczyny na pizze. Chodzi mi raczej o nastawienie „podejście”, które u wielu facetów reprezentuje zaproszenie na kolację. Poznajesz dziewczynę, i zapraszasz ją na „pizze”. Co w tym nie właściwego?

W teorii nic. W praktyce nieświadomie dajesz jej do rozumienia kilka rzeczy. Jesteś nią zainteresowany (a ona może nawet pomyśleć, że za bardzo, skoro zapraszasz ją na „randkę”) przez to może się przestraszyć i nie zgodzi się na spotkanie.

Tworzysz też sytuację trochę dla niej niezręczną. Randka w restauracji, to trochę takie zobowiązanie. Ona Cię nie zna za dobrze, a może bać się, że okażesz się nudziarzem.
Lepiej jest zaprosić ją na kawę i spacer. Czyli na coś „szybkiego”, tak żeby nie musiała się bać, że Wasze spotkanie będzie meczące albo zbyt długie. Dzięki takiemu zabezpieczeniu szybciej zgodzi się, bo kawa, to coś mniej zobowiązującego, niż wspólna kolacja.

I jeszcze jedno. Wielu facetów zaprosi dziewczynę na kolację, żeby się jej „podlizać”, zaimponować. Drogie miejsce, drogie jedzenie w myśleniu wielu z nas to sposób, żeby wywrzeć dobre wrażenie na dziewczynie. Prawda jest jednak taka, że próbując imponować dziewczynie kasą, w większości wypadków wyjdziesz na desperata, który za bardzo się stara.

Pamiętaj, że z kobietami nie można na logikę, ona musi coś poczuć do Ciebie, a zapłacenie drogiego rachunku w restauracji na pierwszej randce, działa tylko na dziewczyny materialistki.

Chcesz być z taką?

Nie zrozum mnie źle. Jeszcze przyjdzie czas na wspólne kolacje, wypady do restauracji itp. Na początku znajomości jednak dużo lepiej jest dać dziewczynie „trochę swobody”. Nie dawaj jej do zrozumienia, że chcesz z nią być albo że ją kochasz. Lepiej jest rozegrać to na spokojnie, powoli. Nie myśl o zdobywaniu dziewczyny jako o staraniach zakochanego rycerza o rękę pięknej królewny. Myśl o tym raczej o znajomości, która przekształca się w coś więcej.

14. Jesteś skąpy i leniwy

Jest grupa facetów, którzy prawie nigdy nie zaproszą dziewczyny na pizze albo nie zabiorą jej do kina. No może w ramach wyjątku, kiedy ona już wyraźnie da mu do zrozumienia, że tego chce.

Dlaczego? Czy dlatego, że są takimi wytrawnymi podrywaczami, że nie muszą? Prawda jest taka, że dlatego, że są na to za leniwi albo za skąpi. Każdy z nas zna takiego faceta. Wszystko ma policzone, wykalkulowane i trzyma się swoich rachunków, jakby to były przykazania od samego Boga.

Jeśli szkoda wydawać Ci kasę na spotkanie z dziewczyną, to po co Ci ta kasa.

15. Nie rozumiesz jak działa ta gra

Jeśli nie rozumiesz co jest nie tak w powyższych punktach, to masz problem. Widzisz, żeby zdobyć dziewczynę, musisz rozumieć pewne fundamentalne zasady i zależności w relacjach damsko-męskich. Jeśli tego nie rozumiesz, to ciężko będzie Ci zrozumieć kobietę. Będziesz motał się w sytuacjach, które wydają Ci się bez sensu. Będziesz się denerwował na kobiety, które będą Ci się wydawał bez sensu, aż w końcu (czego Ci nie życzę) powiesz: „a w dupie z tym rezygnuję z niej”.

Jak to mówią, jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać jak one. Wiem, że w obecnych czasach indywidualizmu i „olewki” na wszystkie normy społeczne, brzmi to archaicznie, ale taka jest prawda. Musisz grać według reguł gry, jeśli chcesz zdobyć dziewczynę. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Nie mówię, że masz zmienić się w kogoś kim nie jesteś i robić rzeczy wbrew sobie. Nie dziw się jednak, jeśli dziewczyna nie chce się umówić na drugą randkę, skoro tak „ciekawie” opowiadałeś jej o piciu wódki ze szklanek albo ile pojemności silnika ma Twój motor.

Nie dziw się też, że mimo że masz kasę i dobrą prace, to dziewczyny dalej Cię nie chcą skoro tak ciekawie opowiadasz o pracy i zapraszasz je do drogich restauracji.

Zapamiętaj sobie jedno.

Kobiety są inne od nas mężczyzn i nie możesz swojego męskiego ograniczonego myślenia aplikować do relacji z nimi. W relacjach z płcią przeciwną rządzą inne zasady, inna dynamika i reguły. Jeśli tego nie pojmiesz, to nie licz na to, że zdobędziesz wymarzoną dziewczyny.
6 Najważniejszych Sekretów Kobiecej Psychiki


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności