zebrak
Nie tak dawno pisałem i tym, jak rozpoznać czy dziewczyna jest naprawdę Tobą zainteresowana, czy jest tyko miła. Pisałem tam, jak to rozpoznać i skąd wiedzieć czy masz szanse u dziewczyny, czy tylko tracisz czas.

Nie ma się jednak co oszukiwać. Nie każda dziewczyna będzie Tobą zainteresowana. Istnieje tysiąc różnych powodów, dlaczego tak będzie i na wiele z nich nie będziesz miał żadnego wpływu. Dlatego dzisiaj napisałem artykuł o tym, jak rozpoznać, że dziewczyna NIE jest Tobą zainteresowana. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Odpowiednie wczesne wyczucie „jej niechęci” jest bardzo ważne, bo nie będziesz tracił niepotrzebnie czasu, energii i robił sobie złudnych nadziei co do dziewczyny. Uwierz mi nie chcesz zaangażować się, tylko po to, żeby później dziewczyna Cię odrzuciła. Tłumacząc się później, ze woli zostać przyjaciółmi, a tak naprawdę nigdy nie byłą Tobą zainteresowana, a spotykała się z braku lepszego zajęcia.

Pamiętaj jednak, że żadna z tych rad nie jest pewna w 100%. Czasami możesz coś źle zinterpretować albo po prostu źle zrozumieć „sygnały”, które ona wysyła (zarówno negatywne jak i pozytywne).
Jakkolwiek zawsze dobrze jest wiedzieć, jak się zachowuje zainteresowana i nie zainteresowana rozmową dziewczyna.

1. Narzeka, że jest zmęczona

Jeśli spotykamy kogoś, kto nas interesuje doznajemy pewnego uderzenia energii. Nagle zapominamy o problemach, zmęczeniu, kacu, obowiązkach itp. Nastawiamy się na interakcję z drugim człowiekiem. A nawet jeśli coś tam czujemy, co by nam przeszkadzało w rozmowie, to staramy się to zignorować.

Dlatego jeśli dziewczyna ciągle narzeka, opowiada jaka jest zmęczona, ile to ma jutro obowiązków itp. to najprawdopodobniej daje Ci do zrozumienia, że nie chce się jej gadać. Dodatkowo to powinna być dla Ciebie wskazówka do odpuszczenia, bo kobiety które wiecznie narzekają na coś, to wampiry energetyczne, które nawet najlepszą imprezę zmienią Ci koszmar.

2. Nawet nie zapyta o imię

To podstawa w relacjach międzyludzkich. Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, to w ciągu kilkunastu/maks kilkudziesięciu minut albo Ci się przedstawi, albo zapyta o imię. Proste.

Zwykle kobieta chcę uniknąć niezręcznych sytuacji, więc jeśli jej nie interesujesz, to będzie chciała zabezpieczyć się też na przyszłość, że Cię „nie zna”. W końcu nie wie nawet jak masz na imię, to nie będzie czuła się zobligowana, żeby z Tobą gadać.

Z drugiej strony, jeśli widzi coś w Tobie, to będzie chciała poznać imię, żeby móc w przyszłości znowu pogadać albo nawiązać jakiś kontakt

Jeśli rozmawiacie dłużej, niż 10 minut i ona wciąż nie zapytał jak masz na imię, a ty się nie przedstawiłeś, to jest prawie pewne, że jej nie interesujesz.

3. Bardzo szybko wspomina o swoim chłopaku (prawdziwym lub nie)

Kobiety są bardzo sprytne i mądrzejsze w relacjach międzyludzkich niż faceci. Jeśli nowo poznana kobieta dobrze czuje się w Twoim towarzystwie, to będzie unikała mówienia o swoim chłopaku, tak długo jak się da. Ona wie, że taka informacja peszy potencjalnych adoratorów.

Dlatego też możesz spotkać się z sytuacją, że poznasz dziewczynę, rozmawiacie, dobrze się bawicie, ale jak zapytasz ją o numer telefonu, powie Ci, że ma chłopaka. BUMMM! Pełne zdziwienie, a tak wszystko dobrze szło.

Kobieta dobrze wie, gdy facet słyszy, że jest zajęta odpuszcza sobie rozmowę i staranie się itp. Dlatego jeśli dobrze się przy Tobie czuje, to będzie przeciągać mówienie o chłopaku, bo nie chce sobie psuć dobrej zabawy.

Z drugiej strony jeśli szybko wspomina coś w stylu:

„Poczekaj chwilę, muszę napisać SMS do mojego chłopaka”.
„Przykro mi, ale nie mogę z Tobą gadać, bo mój chłopak mi nie pozwala”.
„Ciekawe co by mój chłopak powiedział na to?”

To są wyraźne sygnały, że nie jest Tobą zainteresowana. Kobiety właśnie w taki „subtelny” sposób dają facetom doz rozumienia, że ich nie interesują. Najśmieszniejsze jest to, że ona wcale nie musi mieć chłopaka, żeby tak robić. Jest to jeden z kobiecych sposobów na pozbycie się niechcianych adoratorów.

wkurzona

4. Stara się nie nawiązywać kontaktu wzrokowego

Wyobraź sobie taką sytuację. Idziesz ulicą i zauważasz idącego w Twoja stronę pijaczka, który patrzy Ci prosto w oczy. Już wiesz o co chodzi, próbujesz patrzeć inną stronę, zignorować go, ale to nic nie da. Już wiesz, że zaraz padnie pytanie w stylu:

„Przepraszam kierowniku, masz dołożyć 50 groszy do winka”

Jeśli chcesz mu dołożyć te 50 groszy, to utrzymujesz kontakt wzrokowy, jeśli nie, to patrzysz pod nogi, rozglądasz się, mając nadzieję, że nie podejdzie.

Tak samo jest z kobietami. Jeśli dziewczyna chce z Tobą gadać, interesujesz ją, to będzie Ci patrzeć w oczy, może nie cały czas, ale na pewno nie będzie tego za wszelką cenę unikała.
Ale jeśli tak robi, to będzie trochę tak jak z tym pijaczkiem. Bez słów daje Ci do zrozumienia, że jej nie interesujesz.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

5. Ma zamkniętą mowę ciała

Dziewczyna, która dobrze się czuje w Twoim towarzystwie, rozluźnia się. Zaczyna się uśmiechać, siedzi wygodnie jakby była w domu, a jej poziom energii i zaangażowania w rozmowę jest równy Twojemu.

Aczkolwiek jeśli dziewczyna wydaje się sztywna, ma zamkniętą mowę ciała, a więc krzyżuje ręce, odchyla tułów od Ciebie, to znaczy że nie jest zainteresowana. To samo tyczy się wspomnianego przed chwilą przeze mnie kontaktu wzrokowego. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

6. Daje krótkie odpowiedzi

W pierwszych chwilach rozmowy, zanim „oczarujesz” i rozgrzejesz dziewczynę, normalne jest że udziela krótkich i bardzo lakonicznych odpowiedzi. Trzeba dąć jej czas, żeby się rozkręciła. Ale jeśli taka sytuacja się powtarza dłużej niż 10 minut i dalej słyszysz tylko „tak”, „nie” i „ychy”, to możesz sobie podarować dalsze wysiłki.

Jeśli ktoś jest chociaż trochę zainteresowany rozmową, to się w nią angażuje: pyta, jest ciekawy, inicjuje dalsze tematy itd. Jeśli tego nie ma, to masz praktycznie 100% wskazówkę, że czas sobie odpuścić.

Żadna dziewczyna, która jest Tobą zainteresowana nie będzie siedziała cicho rozmowy. Będzie aktywnie angażować się i przedłużać rozmowę, bo nie będzie chciała, żebyś sobie poszedł.
Dobrze jest przyjąć zasadę „10 minut rozgrzewki” z nowo poznaną dziewczyną. Jeśli w ciągu tych dziesięciu minut ona nie wykazuje zaangażowania w rozmowę i ciągle ciągniesz ją za język, to znaczy że czas odpuścić.

Poniżej daje Ci kilka artykułów, w których poruszyłem ten temat. Jestem pewien, że rady które tam daje, pozwolą Ci zainicjować i podtrzymać interesującą rozmowę, żeby

Jak poderwać oporną dziewczynę?

Jak rozmawiać z dziewczyną? Dwie techniki, które Cię nigdy nie zawiodą.
images

7. Prosi o pomoc koleżankę

Kobiety rozumieją się między sobą bez słów. Mają specjalny „system” komunikowania przyjaciółkom, że potrzebują „ratunku” przed nudziarzem. Wielu facetów tego nie zauważa i dalej brną w bezsensowną gadkę, tracąc czas i robiąc z siebie głupków.

Jeśli rozmawiasz z dziewczyną i w pobliżu są jej przyjaciółki, zwróć uwagę czy ona nie daje im jakichś subtelnych sygnałów. Może to być przewracanie oczami, „wytrzeszczanie oczu” albo przyzywanie wzrokiem.

Jak widzisz jest mniej więcej siedem wskazówek, które kobieta wysyła, kiedy jest niezainteresowana. Pamiętaj jednak, że to iż zauważysz jedną z nich, wcale nie musi oznaczać, że dziewczyna na pewno nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Dopiero dwie, trzy wskazówki możesz brać praktycznie za pewnik.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności