nie zainteresowana
Miałeś kiedyś wrażenie, że dziewczyny Cię nie zauważają?

Jesteś na imprezie/w szkole lub gdziekolwiek indziej, ale żadna dziewczyna nie wykazuje zainteresowania? Próbujesz zagadać, powiedzieć jakiś żart, ale twoje starania nic nie dają.
Jakbyś był powietrzem albo kolejnym statystą nie wartym chwili uwagi.

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się poczuć, że kobiety nie zwracają na Ciebie uwagi jako na mężczyznę, to witaj w klubie. Doskonale znam to uczucie i wiem, jak to jest, być dla kobiet niewidzialnym.

Dlatego dzisiaj postanowiłem, że napiszę artykuł/poradnik co zrobić, aby dziewczyna Cię zauważyła. Będzie to sześć najlepszych technik, które na pewno wywrą wrażenie na kobiecie. Nie mówię, że od razu staniesz się obiektem westchnień dla kobiet, ale jestem pewien, że po tym artykule będziesz potrafił przyciągnąć ich uwagę nawet nie wypowiadając jednego słowa. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Zaczniemy od podstaw. Najpierw wyjaśnię Ci dlaczego kobiety Cię nie zauważają i w czym tkwi problem, a potem dam Ci jego gotowe rozwiązania.

Dlaczego dziewczyny Cię nie zauważają?

Oto 5 głównych powodów oraz rady co robić, żeby to zmienić


angelina-jolie

1. Nie utrzymujesz kontaktu wzrokowego

Niezależnie czy jesteś na imprezie, w szkole czy gdziekolwiek indziej, jednym z najważniejszych narzędzi, które prezentują Cię jako interesującego faceta są Twoje oczy. Oczy wiele mówią o człowieku. Jeśli ktoś zawsze spuszcza wzrok, unika kontaktu wzrokowego, to instynktownie kojarzymy, że nie jest pewny siebie. Właśnie na podstawie takich małych detali jak utrzymanie kontaktu wzrokowego, kobieta decyduje czy masz u niej szanse czy nie.

Dlatego jeśli kobieta patrzy na Ciebie zawsze utrzymuj kontakt wzrokowy i nigdy go nie zrywaj przed nią. Dopiero kiedy ona spojrzy gdzie indziej ty też możesz. Jest bardzo ważne, aby zachować kolejność i przerwać kontakt zaraz po niej, żeby nie wyjść na dziwaka, który gapi się jak psychopata na ofiary.

Utrzymując kontakt wzrokowy pokazujesz pewność siebie. Patrzeniem prosto w oczy komunikujesz, że nie boisz się jej, jej urody i że ma przed sobą faceta, który ma poczucie własnej wartości. A to właśnie jest bardzo atrakcyjne dla kobiety w mężczyźnie.

Dobry przykład jak patrzeć kobiecie w oczy jest tutaj:

Podsumowując:

Zawsze ale to zawsze patrz kobiecie w oczy. Nieważne czy to tylko koleżanka albo dziewczyna, która Ci się podoba. Nigdy nie zrywaj kontaktu pierwszy, ale też nie gap się na nią jak świr. Dopiero kiedy ona pierwsza nawiąże kontakt wzrokowy, ty to też zrób.

leszcz

2. Twoja mowa ciała mówi, że jesteś łajzą

Po czym najszybciej ocenią Cię kobiety?

– Po ładnej buzi?
– Po drogich ciuchach?
– Po samochodzie?
– Po muskulaturze?

Nie nic z tych rzeczy. Każda kobieta w ciągu kilku sekund jest w stanie na 80% Cię ocenić tylko i wyłącznie po Twojej mowie ciała, a więc po tym:

– jak się zachowujesz, chodzisz, siedzisz,
– co robisz z rękoma, nogami, głową, oczami, plecami.

Specjaliści twierdzą, że ponad 90% komunikacji, to komunikacja niewerbalna, czyli niewyrażana słowami.

Facet, który chodzi przygarbiony ze spuszczonymi ramionami, patrząc się pod własne nogi, pokazuje brak pewności siebie i niskie poczucie własnej wartości – taki nie ma szans u dziewczyny.

Facet który się uśmiecha, jest wyprostowany i patrzy ludziom w oczy – reprezentuje pewność siebie, pozytywne nastawienie, czyli cechy które interesują kobiety.

Kobiety doskonale czytają mowę ciała (dużo lepiej niż my mężczyźni). Jeśli więc masz niewłaściwą mowę ciała, to wysyłasz do dziewczyny niewłaściwe sygnały, które ona wychwyci i wyda swój wyrok:

NIE INTERESUJĄCY MNIE FACET – SZKODA CZASU

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, szczególnie w relacjach z kobietami. One mają swój instynkt i w ocenianiu facetów kierują się nie faktami, ale przeczuciami i intuicją. Jeśli wyczują po Twojej mowie ciała, że nie masz pewności siebie to tak będą uważać i będziesz musiał dużo bardziej się starać.

Jeśli jeszcze nie czytałeś mojego poradnika: Mowa Ciała Samca Alfa, to koniecznie musisz to zrobić. Zawarłem w nim wszystkie rady, wraz z ze zdjęciami a nawet filmami, które pozwolą Ci opanować mowę ciała prawdziwego mężczyzny.

playboy

3. Nie jesteś trakcyjny społecznie

Nie chodzi tutaj o fizyczną atrakcyjność. Nie chodzi tutaj tylko o to jak wyglądasz i czy jesteś genetycznie ładny. Chodzi o to czy jesteś atrakcyjny „społecznie” czyli o to czy ludzie lubią z tobą być. Czy masz coś ciekawego do powiedzenia, czy masz wielu znajomych, czy przebywanie z Tobą.

Tak jak już wspominałem kobiety, a szczególnie te najfajniejsze, muszą bardzo szybko oceniać mężczyzn. Codziennie ktoś próbuje je poderwać więc stosują pewne filtry, testy żeby odsiać kandydatów nieinteresujących od interesujących.

Jednym z takich sposobów selekcji jest tzw. dowód społeczny. Twój „Dowód społeczny” określa to jak Cię postrzegają inni ludzie i jaki masz wśród nich status. Jeśli brylujesz na „salonach” jesteś duszą towarzystwa, ludzie chcą z Tobą przebywać, to masz dowód społeczny, że jesteś interesującą osobą. Dla kobiety jest to bardzo ważny znak przy ocenianiu faceta.

Innym ale ogromnie ważnym przypadkiem „dowodu społecznego” są kobiety w Twoim towarzystwie. Płeć piękna bardzo sugerują się opinią innych kobiet w ocenie mężczyzny. Jeśli dziewczyna widzi Cię w towarzystwie ładnych, inteligentnych dziewczyn, to automatycznie wyciągają wniosek, że musi być w Tobie coś interesującego, skoro takie kobiety spędzają z Tobą czas. Z kolei jeśli widzi Cię w gronie dziewczyn… jakby to powiedzieć „nie cnotliwych” to też wyciągnie odpowiednie wnioski.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

4. Czekasz aż one zrobią pierwszy krok

Kiedy byłem dużo młodszy (13-15 lat) marzyłem o tym, że kiedyś dziewczyna sama da mi znak, że ją interesuje i „na pewniaka” będę mógł ją zdobyć. Ah ta młodzieńcza naiwność.

Niestety, ale sytuacje w których to dziewczyna daje wyraźne sygnały zainteresowania, występują przeważnie tylko w filmach. W 95% przypadków to TY musisz ją zdobyć.

Popytaj znajomych jak się poznali. W 80% przypadków ona nie była nim zainteresowana. Dopiero po czasie coś się zmieniło i kiedy on zaczął się „starać”, zobaczyła w nim kogoś więcej niż zwykłego kolegę/faceta.

Zrób sobie przysługę i nie oszukuj się. Nikt za Ciebie nie zdobędzie wymarzonej dziewczyny. Jeśli Ty tego nie zrobisz, to o ile nie jesteś Leonardo Di Caprio albo Zakościelny to żadna dziewczyna nie będzie się o Ciebie starała.

Na tobie spoczywa ciężar zagadania i podtrzymania rozmowy. Jej na tym nie zależy. Ma 10 innych adoratorów, więc czemu miała by poświęcać czas i energię na szukanie czegoś wyjątkowego w kolejnym facecie.

5. Nie jesteś interesujący

Co ostatnio ciekawego przydarzyło Ci się w życiu?
Czego ciekawego się dowiedziałeś?
Czy poznałeś kogoś/coś interesującego?
Czy jesteś lepszą wersją samego siebie niż byłeś rok/miesiąc temu?
Czy potrafisz opowiadać o czymś interesującym przez 5 minut?

Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na te pytania, to być może cierpisz na przypadłość wielu facetów. Nie jesteś interesujący dla płci przeciwnej.

Możesz sobie pomyśleć:

„Jestem jaki jestem i jeśli dziewczyny mnie takiego nie zaakceptują to ich sprawa, dla nikogo się nie zmienię”.

Ok możesz mieć takie nastawienie i nie ma w tym problemu. Jednak później nie narzekaj na baby i nie opowiadaj jak to wszystkie lecą tylko na kasę, i jaki jesteś biedny. Problemem nie jest kasa, problemem może być Twoja osobowość.

Ale!

Możesz stać się interesujący dla kobiet dużo szybciej niż Ci się wydaje. Wystarczy trochę pomyśleć. Jestem pewien, że jeśli tylko trochę się wysilisz, zaraz przypomnisz sobie coś interesującego. Na pewno też robisz coś, co może zaciekawić dziewczynę, nawet jeśli uważasz, że masz najnudniejszą pracę/szkołę na świcie. Masz przecież pasję, marzenia, hobby, swoje opinie na świat. To nic, że dziewczyna nie podziela miłości do grania na gitarze czy szachów. Jeśli tylko masz pasję do tego, to też się jej udzieli.

Na pewno jest wiele interesujących ciekawostek, historii czy własnych doświadczeń, które możesz opowiedzieć, wystarczy tylko pomyśleć.

I tutaj przechodzimy do bardzo ważnej rzeczy. Czasami nie chodzi o to, kto co robi czy przeżywa, gdzie był, kogo poznał. Możesz poznawać najwspanialsze miejsca na ziemi, ale jeśli nie masz pasji i entuzjazmu, to będzie to nuda.

A możesz pojechać do najnudniejszego miejsca na ziemi albo opowiadać dziewczynie co było w Twojej szkole/pracy ale jeśli będziesz robił to z pasją, energią, to będzie to dla niej ciekawe i szybko zarazi się Twoim entuzjazmem.

W większości wypadków wcale nie chodzi o to, co się robi ale jak się robi. Zwykła historia z dnia codziennego, może być niesamowita, jeśli tylko wiesz jak ją odpowiedzieć. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Nie, nie mówię tu, że masz być Leonardem Da Vinci naszych czasów. Zaangażowanym w 1000 różnych rzeczy i znający się na każdej dziedzinie. Dobrze by było jednak, gdybyś trochę się rozwiną i pokazał drugiej płci, że można z Tobą fajnie spędzić czas.

Napisałem kilka, wydaje mi się, dobrych artykułów o tym, jak być bardziej interesującym. Koniecznie je przeczytaj, jeśli chcesz poczuć się bardziej interesującym i co najważniejsze potrafić pokazywać to kobiecie.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności