odzyskiwanie
Pisałem już kilka razy o tym, jak odzyskać dziewczynę. Mówiłem o tym, jak się zachować zaraz po rozstaniu, co mówić, a nawet jak prosić o wybaczenie.

Dzisiaj chciałbym Ci przedstawić coś innego. Ostatnio trafiłem na artykuł o tym, jak odzyskać dziewczynę, napisany przez znanego w społeczności „uwodzenia” Mehow’a. Jest to jeden z popularniejszych PUA (Pick Up Artist) na świecie.

Po co to robię?

Przede wszystkim, aby Ci pomóc. Żeby dać Ci inną perspektywę i sposób rozwiązania problemu. Nie ma co ukrywać, że jego pogląd na odzyskiwanie dziewczyny różni się w praktycznie 100% od mojego. “Kliknij Tutaj jeśli chcesz wiedzieć jak odzyskać dziewczynę?”

Utrata ukochanej czy to na rzecz jakiegoś innego faceta, czy też przez Twoje błędy, to wielki cios. Ból po takim przeżyciu jest tak mocny, że zrobimy wszytko, aby się go pozbyć. Dlatego zaraz po tym jak już wytrzeźwiejesz/przestaniesz płakać/użalać się nad sobą przychodzą do głowy pytania:

– Czy nie starałem się wystarczająco?
– Czy nie była przy mnie szczęśliwa?
– Czy ona ma kogoś?
– Co zrobiłem nie tak?
– Czy ona nie może po prostu mi wybaczyć i zapomnieć?

Te pytania non-stop chodzą Ci po głowie. Nie dają spać, jeść i normlanie żyć. Powodują cierpienie, gniew, żal i nieznośne poczucie straty.

Być może tak miało być. Może nie byliście sobie pisani?

Może to przeznaczenie.

Jako że nie uważam się za człowieka wszystko wiedzącego i nieomylnego postanowiłem, że przedstawię Ci alterantywny punkt widzenia na taką sytuację.

Oto w jaki sposób odzyskał dziewczynę znany PUA Mehow (moje luźne tłumaczenie jego wypowiedzi):

„Zgadnij co? Jest możliwe, żeby odzyskać dziewczynę i wiem to z własnego doświadczenia. Kiedy jakieś dwa miesiące temu moja dziewczyna zerwała ze mną dla swojego byłego, byłem przybity. Nie spodziewałem się tego i bardzo zabolało.

Jakkolwiek był pewien promyk nadziei. Miałem UMIEJĘTNOŚCI, które pozwalają odzyskać dziewczynę.

Kiedy spotkałem się z moją byłą, zrozumiałem jak ważne są te UMIEJĘTNOŚCIi że musze podzielić się tą wiedza z innymi.

Ale, byłbym nieodpowiedzialny – gdybym kazał Ci to czytać, jeśli: (Uncle Uwo: tutaj trochę dodałem od siebie, żeby pomóc Ci zrozumieć o co mu chodziło):

1) Nie zależy Ci już na niej, chcesz po prostu ją odzyskać, żeby mieć dziewczynę, bo inni też mają albo bo jest piękna i możesz się nią chwalić przed kumplami.

2) W przypadku, gdy okazuje się np. że twoja „ukochana” ma jeszcze trzech innych narzeczonych, z którymi spotyka się od miesięcy albo chciała się powiesić, bo zobaczyła nieznany numer w twojej komórce. Takie przypadki kliniczne są nieodwracalne niech je leczą lekarze.
Chyba nie chcesz żyć z wariatką/psychopatką?

3) Jesteś zdruzgotany psychicznie i nie będziesz w stanie myśleć. Bardzo ważne jest, aby nie dać się ponieść emocjom. Kiedyś widziałem filmik na Liveleak.com gdzie facet, kiedy kobieta zerwała z nim, chciał ją przytulić. Kiedy mu odmówiła, wyciągnął nóż i pociął jej twarz. Gdyby nie obsługa pubu, mógłby ją zabić.

Nie mówię, że jesteś jakimś psycholem, ale myślisz, że ten facet szedł z takim zamiarem na spotkanie. Czy może raczej emocje wzięły nad nim górę i mu odwaliło.

Lepiej być za bardzo ostrożnym, niż wszystko spieprzyć, bo pod wpływem emocji, wygarniesz dziewczynie kilka słów za dużo.

4) Jeśli bardzo Cię zraniła przez zdradę, słowa a może i nawet jakąś formę przemocy psychicznej/fizycznej. O ile nie jesteście małżeństwem, to chyba nie ma sensu być z taką osobą. Skoro raz Cię zraniła, to pewnie zrobi to i drugi raz.

5) Musisz być gotowy na pewne ustępstwa, poświęcenia dla waszego związku. Do tej pory często chodziłeś na imprezy, gdzie „zdarzyło” Ci się przespać/figlować z przypadkową nieznajomą? Musisz to skończyć.

Być może będą jeszcze inne kompromisy, na które będziesz musiał przystać, więc zadaj sobie pytanie: Czy na pewno się na nie szczerze zgadzasz czy może robisz to tylko tak, żeby ona do Ciebie wróciła, a później jakoś to będzie.

Bądź mężczyzną i bądź wobec was obojga szczery. Jeśli dalej ciągnie Cię do innych bab, to nie narażaj jej na kolejne cierpienie.

Dalej czytasz?

Dobra, teraz skupmy się na konkretach. Pierwszy krok to pozostać w przyjacielskich kontaktach z byłą. Jest to bardzo ważne, bo jeśli pozwolisz żebyście się od siebie oddalili, to wszystkie uczucia, emocje i więź między wami zniknie. Jeśli na to pozwolisz to tak samo jakbyś zaczynał od początku.

Dzwoń do niej, spotkaj się, rozmawiaj, przekonaj jej że wciąż możecie być przyjaciółmi i dobrze będzie utrzymać łączącą was więź, zamiast wszystko przekreślać.

Następny krok jest bardzo ważny. Kiedy następnym razem się z nią spotkasz, musisz być zrelaksowany, pewny siebie i co najważniejsze nie wspominać o żadnych negatywach czy rozstaniu. Nie opowiadaj że Ci smutno i nie wyglądaj na takiego. Nie mów o niczym związanym z rozstaniem, o ile ona nie zacznie.

Powinieneś się zachowywać jak byście byli dalej w związku i nic wielkiego się nie stało. Oczywiście bez trzymania za rękę czy wyznawania miłości, chodzi o to, żeby ona dobrze się z Tobą bawiła, przypomniała jak wspaniale jest być z Tobą.

Upewnij się też, że wokół Ciebie są inne kobiety. Przykładowo zaproś swoją byłą na imprezę albo do klubu. Rozmawiaj z nią, ale jednocześnie upewnij się, że widzi, jak rozmawiasz z innymi kobietami.

To sprawi, że wywołasz w niej zazdrość. Typowa technika odepchnij i przyciągnij. Z jednej strony odpychasz jej bo jesteście tylko przyjaciółmi, a z drugiej strony zazdrość przyciąga ją do Ciebie.
Najważniejsze jest to, że ona ma wiedzieć, że wciąż dobrze się ze sobą bawicie, a ty jesteś dalej tym samym fajnym facetem.

Innymi słowy, masz jej pokazać to wszystko w czym się „zakochała” w Tobie i tym ją oczarować. Ma sobie przypomnieć o tym, jak fajnie jest być z Tobą.

W mojej sytuacji powiedziałem dziewczynie, że kłócimy się, ponieważ ona czuje się winna, czując coś do swojego byłego, ale teraz tak już nie jest i zaczynamy od nowa. Zgodziła się ze mną i jesteśmy znowu razem.

Kto kłamie ja/czy światowej klasy uwodziciel Mehow?

Jeśli czytałeś mój artykuł:

Jak odzyskać dziewczynę? Co zrobić zaraz po rozstaniu?

To wiesz, że mam z goła inny pogląd na te sprawy (jeśli go nie czytałeś to nie szkodzi, poczekaj chwilę, a zaraz wszystko wyjaśnię).

Więc kto ma rację, a kto kłamie?

Tak naprawdę nie kłamie nikt.

Widzisz Mehow może sobie pozwolić na takie podejście, bo nie oszukujmy się, jest uwodzicielem klasy światowej. Nie jest dla niego problemem zdobyć piękną kobietę na imprezie/ulicy/klubie.

On jest „Don Juanem”, który bez wysiłku podbija damskie serca jakby to była drobnostka. Dobrze wygląda, świetnie rozumie kobiety i wie co na nie działa. Właśnie dlatego może sobie pozwolić na takie „szybkie” podejście.

Z szybkiej (chyba płytkiej znajomości), jaką nawiązał z jego dziewczyną, a jaką ona przerwała, był w stanie wzbudzić coś jeszcze. Swoim wdziękiem, nieprzeciętnymi umiejętnościami dał radę na nowo wzbudzić zainteresowanie, mimo że ona od niego odeszła.

Pytanie czy Ty tak umiesz? Pytanie czy masz taką pewność siebie, umiejętności flirtu, rozmowy itp. ?
Jeśli nie to radzę trzymać się moich zasad.

Widzisz ja wyznaję trochę inną metodę działania.

Jeśli czytałeś mój artykuł:

Jak odzyskać dziewczynę? Co zrobić zaraz po rozstaniu?

To wiesz, że zalecam zerwanie wszelkich kontaktów z byłą na przynajmniej 30 dni.
Dlaczego?

Jest kilka powodów:

1. Emocje

Gniew, smutek, rozczarowanie, ból, poczucie odrzucenia, żal – to wszystko są potężne uczucia, których doświadczasz po rozstaniu. Nie ma się co oszukiwać, tak silne emocje nie pozwalają racjonalnie myśleć. Kiedy czujesz, że straciłeś miłość swojego życia i bez niej nic nie ma sensu, to nie sądzę, że będziesz opanowany i trzeźwo myślący podczas rozmowy.

Raczej wręcz przeciwnie. Jeśli nie nabierzesz dystansu do całej sytuacji, bardzo szybko mogą Cię ponieś emocje. Powiesz coś głupiego, zaczniesz jej wypominać błędy, może zaczniesz szantażować albo błagać.

Innymi słowy przez emocje zaczniesz robić głupie rzeczy, których później będziesz żałował, a co najgorsze, możesz bezpowrotnie zaprzepaścić szanse na odzyskanie dziewczyny.
Wniosek jest jeden:

O ile nie masz POTĘŻNEJ PEWNOŚCI SIEBIE, o ile nie czujesz, że na pewno zachowasz spokój na spotkaniu, to musisz dać sobie czas na ochłonięcie i pozbycie się tych emocji.

2. Jej stan psychiczny

Nie wiem co spowodowało, że się rozstaliście. Być może ona się Tobą znudziła, być może znalazła sobie innego i już Cię nie kocha. A może jest i tak, że zdradziłeś/ zraniłeś ją i teraz nie chce Cię widzieć.

Postaw się w jej sytuacji. Gdyby Ciebie ktoś zdradził, co byś wolał. Żeby ona dała Ci spokój (nawet jeśli wciąż ją kochasz) i żebyś mógł po prostu to „przeżyć”. Czy może wolałbyś, żeby natychmiast zaczęła Cię przepraszać, codziennie dzwonić, prosić o wybaczenie, nachodzić itd.

Naturalne jest, że człowiek jako istota emocjonalna, po silnym ciosie potrzebuje czasu, żeby się podnieść. Pomyśl o ile więcej tego czasu i przestrzeni potrzebuje kobieta od mężczyzny.

Ona po prostu musi mieć czas, żeby dojść do siebie. Po dowiedzeniu się o czymś tak dla niej strasznym jest w niej huragan negatywnych emocji, których źródłem jesteś Ty. Im częściej więc będziesz pojawiał się w jej życiu, tym bardziej będzie cierpieć i huragan w jej sercu nie ustanie.

Przykład: Jeśli wyjątkowo nie lubisz kogoś w pracy/szkole, to już na sam jego widok stajesz się nerwowy i boli cię brzuch. Pomyśl o ile bardziej przeżywa to zraniona kobieta.

Dlatego musisz dać jej czas, aby te wszystkie negatywne uczucia w niej opadły. Czas naprawdę leczy rany i paradoksalnie jest Twoim sprzymierzeńcem.

3. Czas daje perspektywę

Ile razy pragnąłeś czegoś, czego nie mogłeś mieć, a potem kiedy już to np. kupiłeś, zdobyłeś poczułeś… no właśnie… rozczarowanie. Miało być tak fajnie, a w gruncie rzeczy wyszło nic wielkiego.

Tak samo może być z dziewczyną. Może teraz uważasz, że to ta jedyna najwspanialsza,
Wiem, że nie w moim interesie pisać takie rzeczy, że raczej powinienem pisać: kup moje szkolenie, a na pewno odzyskasz dziewczynę. Chcę być jednak z Tobą szczery. Czasami lepiej jest zaczekać i dać sobie chwilę, spojrzeć z innej perspektywy na związek, zrobić listę ZA i PRZECIW waszej relacji.

Dopiero wtedy możesz naprawdę przejrzeć na oczy. Jeśli ją dalej kochasz, to dobrze, ale jeśli uczucie zanika, to znaczy, że i tak nie było warto się starać.

My faceci mamy tak, że go gonimy za tym co niedostępne. Chcemy odzyskać to, co nam zabrano. Nasze męskie EGO nam tak każe. W wielu przypadkach, odzyskiwania byłej, tak właśnie jest. Górę bierze EGO i męska duma, a nie prawdziwe szczere uczucie. Więcej dowiesz się tutaj: “Poradnik Jak Odzyskać Dziewczynę?”Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności