kobieta Kto z nas nie był w takiej sytuacji?. Spotykasz się z dziewczyną. Gadacie, śmiejecie się razem, wspaniale spędzacie czas. Ba może Ci się nawet wydawać, że wszystko idzie w najlepszym porządku między Wami i ona ewidentnie jest Tobą zainteresowana, a tu… nic.

Ona nie reaguje na Twoje telefony. Nie ma czasu na spotkania. Albo jedyne na co daje Ci nadzieje to przyjaźń, bo przez myśl jej nawet nie przeszło, żeby traktować Cię jako kogoś więcej niż kumpla. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Innymi słowy znowu porażka i znowu dziewczyna Cię odrzuciła. Uwierz mi, znam to uczucie aż za dobrze.

Z czasem zastanawiasz się co tak naprawdę się miedzy wami wydarzyło i gdzie tkwi błąd. Zadajesz sobie pytania:
Czyż nie bawiliśmy się dobrze razem?
Czy nie podobam się jej, skoro śmiałą się z moich żartów?
Co jest ze mną nie tak?
Przecież widziałem, że się jej podobam, więc o co chodzi.

“Czyja to wina? Jej? Może jest kolejną “materialną dziwką” i leci tylko na kasę której ja nie mam, a może ze mną jest problem?”
Różne pytania kotłują Ci się w głowie podobnie jak tysiącom innych facetów, którzy byli takiej sytuacji.

Dlatego też dzisiaj postanowiłem, że pokażę jak odróżnić kiedy dziewczyna tylko traktuję Cię jak kolegę, a kiedy flirtuje z Tobą i chce czegoś więcej niż tylko przyjaźni.

Jest kilka podstawowych oznak zainteresowania, które kobiety pokazują facetowi. Poniżej je wymienię na szybko, żebyś miał ogólny zarys jak to wygląda. Dopiero później dokładniej je omówię, dzięki czemu zrozumiesz o co mi chodzi i będziesz w stanie o wiele lepiej oczytać co naprawdę kobieta ma na myśli robiąc x czy y.

WAŻNE! Pamiętaj, że niektóre oznaki zainteresowania mogą być prze Ciebie mylnie interpretowane. To, że dziewczyna uśmiecha się do Ciebie albo śmieje z żartów, wcale nie musi oznaczyć, że się jej podobasz. Dopiero kilka powtarzających się oznak może Ci dać pewność (i to też nie 100%) że ona się Tobą interesuje.

1. Nawiązuje kontakt wzrokowy – kobiety zwykle nie pozwalają sobie patrzeć w oczy, dlatego jeśli jakaś nawiązuje i utrzymuje kontakt, to może o czymś świadczyć.

2. Śmieje się z Twoich (nie)śmiesznych żartów – kiedy kogoś lubimy albo chcemy, żeby on nas lubił, to min. śmiejemy się z jego żartów – nawet tych nieśmiesznych. Tak samo może być z dziewczyną, której wpadłeś w oko.

3. Często przebywa w twoim towarzystwie – prosta sprawa, jeśli chcesz kogoś lepiej poznać to szukasz sposobów, żeby z nim przebywać. Jeśli nagle dziewczyna często jest tam gdzie ty, to mozę o czymś świadczyć.

4. Robi coś dziwnego, żebyś tylko wszedł z nią w interakcje – często musisz naprawiać jej komputer, prosi Cię o pomoc w „nietypowych” sprawach, zagaduje Cię na dziwne tematy, to być może oznaka że się Tobą interesuje i chce jakoś zwrócić Twoją uwagę.

5. Dziwne zagrania z jej strony – kobiety, aby zwrócić uwagę faceta wykorzystują pewne sztuczki, których my nie znamy i nie rozumiemy. Jedną z nich jest gra w zazdrość albo olewanie. Czasami dziewczyna mimo ze się Tobą interesuje będzie Cię olewać, późno odpisywać na SMS, traktować Cię oschle i zachowywać się jakby jej zupełnie nie zależało, tylko dlatego, żeby sprawdzić czy Tobie naprawdę zależy na niej. Po prostu testuje Cię i jej pozorne olewanie tak naprawdę świadczy o zainteresowaniu (nie próbuj znaleźć tutaj logiki).

Inną sztuczką jest próba wzbudzenia u Ciebie zazdrości. Możecie być na imprezie i dziewczyna, która jeszcze wczoraj bardzo Cię lubiła nagle nie zwraca na Ciebie uwagi, a tańczy/rozmawia z wszystkimi innymi facetami. Może to być jej próba wzbudzenia zazdrości u Ciebie, żebyś szybciej zaczął działać albo coś w tym stylu.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

6. Nawiązuje przypadkowy kontakt fizyczny – kobiety są bardzo świadome swojego ciała, więc bardzo rzadko kiedy nawiązują przypadkowy kontakt fizyczny. Jeśli ona opiera swoją nogę o Twoją, to mała jest szansa, ze to przypadek i możę w ten sposób chcieć zwrócić Twoją uwagę.

7. Uśmiecha się do Ciebie – uśmiech to jedna z oznak zainteresowania. Kiedy kogoś lubimy to się do niego uśmiechamy. ALE! To że dziewczyna się do Ciebie uśmiecha wcale nie musi(a może) znaczyć, ze się jej podobasz, może po prostu tak Ci okazywać sympatię. Więcej o tym później.

as

Widzisz to co widzisz czy widzisz to co chcesz widzieć?

Pamiętaj też, że w interakcji z dziewczyną mamy pewne oczekiwania i przez te oczekiwania możemy błędnie interpretować to co naprawdę się dzieje. Sztuczny, wymuszony śmiech może wydać się, naturalnym, który świadczy o tym, że ona lubi Twoje żarty i jest Tobą zainteresowana. Zawsze trzeba myśleć

Skąd wiedzieć czy to flirt czy grzeczność?

Zacznijmy od najprostszej sytuacji. Dziewczyna śmieje się z Twoich nie śmiesznych żartów. Jeśli ona śmieje się z żartów/tekstów, kiedy inni milczą to może być oznaka zainteresowania. Z drugiej jednak strony pamiętaj, że to wcale nie oznacza, że z Tobą flirtuje. Dziewczyna może się śmiać z grzeczności albo dlatego, że nie chce Ci robić przykrości, a w głębi serca jest zażenowana głupimi tekstami.

Więc jeśli pojawiają Ci się wątpliwości i nie wiesz czy śmieje się z grzeczności czy z Tobą flirtuje, to najprawdopodobniej masz rację i ona nie flirtuje. Może traktować Cię jako nieszkodliwego faceta, z którym może przebywać, ale nie wzbudza w niej żadnego zainteresowania.

Dotyk – droga do przyjaźni albo do związku

Kolejną oznaką zainteresowania jaką kobiety pokazują mężczyźnie jest wszelkiego rodzaju dotyk. Płeć piękna jest dużo bardziej delikatna i czuła niż my faceci. Jeśli kobieta opiera nogę o Twoją nogę, to bardzo rzadko dzieje się to przez przypadek. Jeśli często klepie Cię w ramię, jakby chciała Cię żartobliwie „uderzyć”, to też może oznaczać, że coś w Tobie widzi.

ALE!

Czasami może być zupełnie inaczej. Wiele dziewczyn tak ma, że lubi kontakt fizyczny i nic nie znaczy dla niej to że klepnie Cię w ramię czy oprze rękę o kolano. Ona po prostu tak może robić i nic za tym się nie kryje. Dlatego też obserwuj dziewczynę jak się zachowuje.

Jaka jest w stosunku do przyjaciół i bliskich? Czy często przytula się do innych? Czy jest ekspresyjna w wyrażaniu uczuć, czy raczej powściągliwa? Jeśli jest powściągliwa i opanowana, a przy Tobie nie unika „przypadkowego” kontaktu fizycznego (np. oparcie nogi o nogę, siedzenie blisko Ciebie itd.), to może to oznaczać, że jest zainteresowana.

Pamiętaj. Kobiety mają zupełnie inne postrzeganie relacji międzyludzkich niż mężczyźni. To co dla Ciebie jest flirtem, dla niej może być zwykłym gestem sympatii i niczym więcej. Widziałem wiele sytuacji, gdy dziewczyna przytulała się do faceta, a nawet trzymała za rękę, które świadczyły tylko o tym, że ona ma kolegę, którego lubi.

Jaki dotyk na 99% oznacza zainteresowanie?

Są jednak gesty, zachowania, które wybitnie świadczą, że ona się Tobą interesuje. Jeśli tylko masz trochę oliwy w głowie albo nie jesteś zakompleksiony, to je łatwo wychwycisz. Jak mówiłem już wcześniej kobiety są bardzo czułe i świadomie swojego ciała. Wiedzą jeśli dotykają Cię ręką/nogą/biodrem/piersiami.

Gdy dziewczyna stoi tak blisko Ciebie, że opiera się o Ciebie piersiami, to nie robi tego przypadkiem. Doskonale wie gdzie jest jej ciao i o co się opiera. Jeśli dotyka Cię po klatce otwartą dłonią i utrzymuje przez jakiś czas kontakt, to również świadczy że nie robi tego przypadkiem. Taki kontakt fizyczny jest zarezerwowany dla kogoś więcej niż przyjaciela.

Oczy prawdę Ci powiedzą albo i nie

Spojrzała Ci w oczy i uśmiechnęła się, to pewnie to znaczy, że masz do niej zgadać co nie? Nie do końca.

Kontakt wzrokowy to po uśmiechu jeden z najczęściej mylonych oznak zainteresowania. To, że dziewczyna spojrzy na Ciebie nie musi niczego oznaczać. Kobiety nie są takie jak mężczyźni i nawet jeśli patrzą na kogoś kto się im podoba, to robią to ukradkiem tak, żeby się nie zdradzić. To my lubimy gapić się na kobietę która nam się podoba, bo to przyjemne. Kobiety tak nie robią. Nie gapią się bez sensu. Są dużo bardziej dyskretne w okazywaniu zainteresowania wzrokiem.
kobiety

Jak więc okazują zainteresowanie wzrokiem (często nieświadomie)?

Jeśli dziewczyna wpatruje się w Ciebie i nie przerywa kontaktu wzrokowego, to może „coś” oznaczać. Rzadko która kobieta pozwala sobie patrzeć w oczy albo patrzy się na faceta, jeśli nie chce mu dać do zrozumienia, że jest nim zainteresowana.

Dlaczego one to robią?

Ano dlatego, że wiedzą, że kiedy dwie osoby patrząc sobie w oczy przez dłuższy niż normalnie czas (nie mówię tutaj o patrzeniu podczas rozmowy) to nie jest to przypadek i świadczy o zainteresowaniu. Kobieta to doskonale wie i nie będzie tak patrzeć np. na faceta, którego lubi tylko jako kumpla.

Im dłużej ona patrzy Ci się w oczy bez słów, tym większe prawdopodobieństwo, że jest Tobą zainteresowana. Twoim obowiązkiem jest utrzymać do końca kontakt. Nie spuszczaj wzroku wcześniej niż ona. Dopiero kiedy ona to zrobi spójrz gdzie indziej. Nie gap się jak psychol, ale i nie pesz się jak mała dziewczynka.
Ważny wyjątek.

Czasami może być tak, że dziewczyna spuści wzrok po krótkim spojrzeniu w Twoje oczy. Ale jeśli zaraz potem znowu nawiąże kontakt, a potem znowu, to najprawdopodobniej coś do Ciebie ma, tylko jest zbyt wstydliwa, żeby patrzeć Ci w oczy przez dłuższy czas.

Nietypowe zachowanie

Ciężko jest odczytać intencje dziewczyny. Czasami jej pozorne zainteresowanie, chęć spędzania wspólnie czasu, wcale nie świadczą o tym, że interesuje się Tobą jako mężczyzną. Wręcz przeciwnie takie znaki mogą świadczyć o tym, że ona lubi Cię… jako przyjaciela. Właśnie dlatego szybko odpisuje na SMS, chce się spotykać, chodzić do kina albo gadać do późnych godzin nocnych. Tak właśnie zachowują się przyjaciele.

Jeśli by traktowała Cię jako kogoś więcej byłaby dużo bardziej powściągliwa. Nie pisała/rozmawiała/mówiła o pewnych rzeczach. Starałaby się to inaczej rozegrać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Ważne na koniec

Pamiętaj, że kobiety podobnie jak mężczyźni bardzo boją się odrzucenia. Nikt nie chce okazać komuś uczucia i usłyszeć, że druga osoba nie jest zainteresowana. A szczególnie kobiety, które rzadko kiedy decydują się okazać komuś uczucia, bo tak nie wypada.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności