rozmowa z dziewczyna

Umiejętność rozmawiania jest niezbędna, jeśli chcesz zdobyć wymarzoną dziewczynę. Jest to oczywiste. Ale jak nauczyć się rozmawiać z dziewczyną w sposób bardziej naturalny, jednocześnie aby rozmowa była zabawna i sprawiały wam obojgu przyjemność.

O czym i jak rozmawiać z dziewczyną dla wielu jest jedną z największych zagadek i najczęściej zadawanym mi pytaniem. Dlatego na blogu co jakiś czas staram się odpowiedzieć na ten problem. Dzisiaj podejdę trochę inaczej do tematu. Nie dam Ci konkretnych tematów do rozmowy, ale raczej postaram Ci się dwa proste sposoby, dzięki którym łatwiej będzie Ci rozmawiać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją zdobyć.

Zwykle ludzie chcą ode mnie bardzo konkretnych rad. Przykładowo piszą:
„O czym rozmawiać z dziewczyną, żeby się jej spodobać?”
albo
„Daj mi tematy do rozmowy, bo nie wiem o czym gadać?”
albo
„Jak uniknąć niezręcznej ciszy?”

Zaczniemy od pierwszego, głównego problemu czyli:

„O czym rozmawiać z dziewczyną, żeby się jej spodobać?”

Zwykle facet, który chce zdobyć dziewczynę stara się jej jakoś przypodobać, w jakiś sposób ją zainteresować. Pomysły na to bywają różne. Niektórzy chcą dziewczynie zaimponować kasą, samochodem czy innymi dobrami materialnymi. Zabierają ją wtedy na randkę, do drogiego klubu albo kupują prezenty. Myślą, że w ten sposób kupią sobie jej zainteresowanie.

Inni zaczną interesować się tym, co dziewczyna. Powiedzmy, że ona lubi zwierzęta, więc on kupi sobie psa albo zacznie z nią chodzić do schroniska, żeby karmić bezdomne psy.
Pomysłowość męska w tym temacie nie zna granic.

Ale co imponowanie ma wspólnego z rozmawianiem z dziewczyną?

Bardzo dużo.

Oprócz tego, że my faceci staramy się imponować zachowaniem, pieniędzmi statusem społecznym dziewczynie, staramy się też imponować w gadce. Chodzi mi o te wszystkie historie, które faceci lubią opowiadać kobietom. Historie mogą być przeróżne:

– o tym jak poznałeś/znasz kogoś sławnego,
– na temat swoich osiągnięć, wykształcenia, ukończonych kursów, zdobytych umiejętność,
– opowieści o imprezach, koncertach innych wyjątkowych wydarzeniach, w których brałeś udział,
– niesamowite historie.

Prawidłowy koncept jest taki, że przez opowiadanie tych historii niebezpośrednio pokazujesz dziewczynie, że jesteś interesującym, atrakcyjnym facetem. Powinieneś je opowiadać bez specjalnego skupiania się na sobie, a raczej dawać dziewczynie podświadomie do zrozumienia, że jesteś w czymś dobry, lepszy od innych.

Najlepiej zrozumiesz to na przykładzie:

„W tym roku po raz kolejny brałem udział w konkursie gitarowym i nie uwierzysz, kogo spotkałem. Był tam książę ciemności we własnej osobie, Nergal. Dostałem autograf i miałem okazję razem z innymi uczestnikami, zagrać „Starway to Heven” razem z nim. Uwielbiam tam jeździć, zawsze poznaję kogoś ciekawego”.

Tą krótką historyjką bez bezpośredniego chwalenia się. pokazujesz dziewczynie, że jesteś wyjątkowym facetem. Nie mówisz:

“Umiem zajebiście grać na gitarze”,

za to mówisz:

„W tym roku znowu brałem udział w konkursie gitarowym”

Widzisz różnicę?

Nie mówisz:

“Moje życie jest interesujące, bo jeżdżę na różne spotkania i poznaję nowych ludzi, nie jestem nudziarzem, który tylko gra na kompie”.

Za to mówisz:

„Był tam książę ciemności we własnej osobie, Nergal. Dostałem autograf i miałem okazję razem z innymi uczestnikami, zagrać „Starway to Heven” razem z nim. Uwielbiam tam jeździć, zawsze poznaję kogoś ciekawego”.

Widzisz różnicę?

Oba zdania przekazują to samo, a jednak mają zupełnie inny wydźwięk i zupełnie inaczej będą odbierane przez dziewczynę. Po jednym dziewczyna weźmie cię za chwalipiętę, a przy drugim sama wyciągnie wnioski, że masz wyjątkowe umiejętności i ciekawe życie. Proste, a jednak bardzo skuteczne.

ALE tutaj jest .ukryta bardzo sprytna pułapka

Jeśli tylko masz niewłaściwe nastawienie, a więc jeśli rozmawiasz z dziewczyną bez pewności siebie i w desperacji, to bardzo szybko ona wyczuje, że te historie to tylko zasłona dymna. Kamuflaż, który ma z Ciebie zrobić herosa, gdy tymczasem jesteś zwykłym frajerem, a takich kobiety wyczuwają bardzo szybko.

Możesz opowiadać najciekawsze historie, ale jeśli nie jest to podparte tym co masz w środku, to nic Ci to nie da.

Według mnie jeśli nie potrafisz rozmawiać z dziewczynami, a bardzo Ci zależy, żeby zdobyć tą jedną jedyną, to możesz opracować sobie kilka prawdziwych (to bardzo ważne, żeby nie kłamać) historii, które pokazują Cię w dobrym świetle.

Zawsze będziesz bardziej pewny siebie, bo wiesz, że masz zapasowy temat do rozmowy i o czym opowiadać.

Możesz sobie teraz pomyśleć.

A co jeśli nie mam żadnej interesującej historii do opowiedzenia. Co jeśli jestem nudnym gościem, w którego życiu niewiele się dzieje. Jeśli tak uważasz, to w 90% najprawdopodobniej nie zastanowiłeś się nad tym dłużej niż czytasz ten tekst. Jestem przekonany, że w większości przypadków znajdzie się jakaś interesująca historia na twój temat.

Jeśli tak nie jest to polecam Ci przeczytać mój artykuł:

Jak być bardziej interesującym

W skrócie mogę Ci powiedzieć, że aby być bardziej interesującym dla kobiety musisz się… rozwijać. Znajdź sobie hobby, czytaj książki, chodź w różne miejsca i spotykaj nowych ludzi. To tak w skrócie, bo siedzenie na dupie pomoże Ci tylko zdobyć dodatkowe kilogramy, nic więcej.

Zobaczysz, że jak już uda Ci się być tym interesującym facetem, to nie będziesz musiał nawet myśleć nad jakimiś tam historiami. Twoje życie samo będzie Ci je podsyłać. Wystarczy, że opowiesz dziewczynie o swoim codziennym życiu i to już będzie ciekawe. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby się rozwijać, budować ciekawą osobowość, a nie uczyć się historyjek czy bajerów dla dziewczyn.

Zobaczysz, że jeśli zaczniesz wdrażać w życie te rady, to bardzo szybko nabierzesz wartości, którą kobieta wyczuje. Mało tego. Rozmowa z dziewczyną nie będzie żadnym problemem, bo słowa, historie, ciekawe tematy będą płynęły od Ciebie naturalnie.

_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

Problem drugi

Jak uniknąć niezręcznej ciszy? Jakie są najlepsze tematy do rozmowy?

Pisałem o tej technice jakiś czas temu , ale wielu czytelników być może nigdy o niej nie słyszało. Nazwałem ją techniką słów kluczowych i w skrócie można powiedzieć, że jest to całkiem prosta sztuczka, dzięki której nigdy nie zabraknie Ci tematów do rozmowy.

W skrócie polega ona na tym, że wyłapujesz pewne „słowa klucze” z rozmowy i wokół nich budujesz następny dialog. W praktyce wygląda to tak. Kiedy ona opowiada:

„Jak byłam młodsza chodziłam na ognisko plastyczne. Kiedyś narysowałam tak ładnego konia, że aż instruktorka mnie pochwaliła. Tata wtedy przyjechał po mnie Mercedesem. Kiedy zobaczyłam go przez okno byłam tak podjarana samochodem, że zapomniałam o moim rysunku. Płakałam później tak bardzo, że na drugi dzień ojciec pojechał po mój obrazek”.

Z takiego prostego zdania można znaleźć kilka tematów do rozmowy:

„Ognisko plastyczne”

„Konie”

„Rysowanie, malowanie, sztuka jako pasja”

„Mercedes – zamiłowanie do samochodów”

„Emocje”

Każde z tych słówek, to słowa klucze, które możesz zmienić na temat do rozmowy. Proste i skuteczne. Możesz zapytać:

„O lubisz rysować? Powiedz coś o tym więcej?”

„Pasjonujesz się jeszcze sztuką czy to tylko młodzieńcza fascynacja?”

„Widzę, że wrażliwa dusza z ciebie na punkcie sztuki”.

„Lubisz konie? Miałaś jakieś z nimi doświadczenia (bez skojarzeń?), bo mam wujka, który zajmuje się hodowlą”.

„Też kiedyś chodziłem na ognisko plastyczne w czym się specjalizowałaś?”

Widzisz jakie to proste. Jeśli tylko będziesz słuchał do ma do powiedzenia druga strona to zobaczysz jak wiele tematów Ci podrzuci.

Kilka rad:

Albo się interesujesz, albo nie

mem
Żeby rozmowa miedzy wami naprawdę była interesująca i przyjemna musisz zrozumieć, że to nie może być coś sztucznego. To nie może być wymuszony sztuczny potok słów, który wypluwasz z siebie bo tak trzeba albo żeby osiągnąć jakiś cel.

Ty naprawdę musisz chcieć, porozumieć się z dziewczyną, chcieć nawiązać z nią głębszy kontakt. Jeśli nie masz tego pragnienia to szybko zaczniesz czuć dyskomfort (i dziewczyna również) podczas rozmowy.

Zainteresowania rozmową, nie można udawać w nieskończoność. Jeśli w głębi duszy nie interesuje Cię to co ona ma do powiedzenia, to na pewno nie będzie się wam dobrze rozmawiało.

Jednak jeśli chcesz ją poznać, zrozumieć i bardziej polubić, to wtedy zupełnie inna sprawa. Twoje nastawienie się zmieni, a energia rozmowy będzie wyczuwalnie przyjemniejsza dla dziewczyny i Ciebie. Nie będziesz wtedy musiał myśleć co teraz, co powiedzieć za chwilę, jak sprawić, żeby umówiła się na randkę, czy złapać ja za rękę. Wszystko będzie działo się samo.

W rezultacie rozmowa z dziewczyną stanie się prosta. Nie będzie całego główkowania, które pewnie teraz robisz podczas każdej interakcji z dziewczyna.

Jak to możliwe?

Możliwe to będzie, bo zrozumiesz, że bycie sobą wystarczy. Jeśli masz ciekawą osobowość, jeśli jesteś pewny siebie, to nie będziesz potrzebował niczego innego. Twój wygląd nie będzie miał większego znaczenia ani Twój status materialny.

W końcu pomyśl. Gdybyś miał gwarancję albo w jakiś magiczny sposób nabił 60 level atrakcyjności dla płci przeciwnej, to czy musiałbyś układać sobie tematy do rozmowy? Czy ważne by były pieniądze? Czy bycie po prostu atrakcyjnym (nie fizycznie) nie wystarczyłoby?

honesty

Czy szczerość w rozmowie jest ważna?

Wydaje mi się konieczne, aby poruszyć jeszcze jeden bardzo ważny temat. Chodzi mi o szczerość intencji. Kiedy zdajesz dziewczynie pytanie np. na temat jej psa, to czy robisz to szczerze? A może robisz to tylko dlatego, żeby się jej przypodobać i gówno obchodzi Cię jej pies?
Wiem wiem. Ja też różne rzeczy robiłem byle by tylko przypodobać się dziewczynie. My faceci potrafimy się poświęcać i ściemniać, żeby tylko osiągnąć swój cel. Czasami takie poświęcenia są konieczne i wręcz wskazane.

Nie oznacza to jednak, że masz ściemniać. Nie oznacza to też, że możesz stosować każdy chwyt. Jeśli pytasz się dziewczyny o jakiś temat, to rób to ze szczerymi intencjami. Najlepiej by było, gdybyś naprawdę interesował się i szczerze chciał ją poznać. Tak by było najlepiej i radzę Ci wybierać takie tematy które Cię interesują. Inaczej dziewczyna pozna, że ściemniasz i stracisz w jej oczach, jako kolejny desperat, który próbuje się jej podlizać.

Tak więc bądź szczery, to naprawdę popłaca. Kobiety bardzo lubią facetów, którzy są szczerzy, bo czują się przy nich bezpiecznie i komfortowo.

Dziewczyna nie chce gadać?

Jeszcze jedno. Jeśli rozmowa z dziewczyną wygląda tak, że musisz ją ciągle ciągnąć za język, to może znaczyć, że to nieodpowiednia dziewczyna dla Ciebie. Pomyśl. Jeśli spotykasz kogoś kogo polubiłeś czy ciężko się Ci z nim rozmawia? Czy macie wspólne tematy do rozmowy? No właśnie. Jeśli z dziewczyną, z którą chcesz być po raz kolejny nie udaje Ci się nawiązać normalnej rozmowy, to może znaczyć, że nie jesteście dla siebie.

Nastawienie w rozmowie

Nie muszę Cię chyba nawet pouczać, że rozmowa z dziewczyną to coś zupełnie innego, niż rozmowa z kumplem. Nie ma tutaj tych samych uczyć, nie ma niepewności, nie boisz się, że palniesz coś nieprzyzwoitego i na pewno też nie boisz się, że zanudzisz kumpla jakimś tematem. Gadając z ziomkiem jesteś zdeklasowany, pewny siebie, pełen luzu.

Właśnie takie nastawienie powinieneś mieć jak rozmawiasz z dziewczyną. Właśnie taki luz i energia są Ci potrzebne. Owszem nie jest to łatwe, ale na pewno możliwe do osiągnięcia. Jak to zrobić? Podobnie jak większość innych umiejętności na świecie, rozmawianie z kobietami trzeba wyćwiczyć.

Na początku zacznij rozmawiać z jakąkolwiek dziewczyną. Tematy rozmowy też nie mają znaczenia o ile to nie są pogadanki w stylu: „Jaka jest następna lekcja?”. Rozmowy mogą być krótkie, ale niech dotyczą czegoś konkretnego np. widziałaś wczoraj Dr. Housa. Potem rozwiń myśl i dodaj coś od siebie.

Jestem pewien, że małymi kroczkami i właśnie takimi ćwiczeniami nauczysz się jak rozmawiać z dziewczyną. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, jak rozmawiać z dziewczyną, to koniecznie przeczytaj mój poradnik, który znajdziesz tutaj.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności