lipaUtknąłeś w podrywaniu? Nie wiesz, co robić? Ciągle Ci coś nie wychodzi?
Miałeś już tyle porażek z dziewczynami, że boisz się cokolwiek zaczynać, bo wiesz, że i tak nie wyjdzie? Po co więc się starać, po co ryzykować kolejne odrzucenie? Po co w ogóle robić cokolwiek skoro i tak nie wyjdzie.

Czujesz się zdesperowany, zły, rozczarowany. A może zacząłeś już obwiniać kobiety o swoje niepowodzenia albo wpadłeś w depresję?

Spokojnie. Ja też byłem w takiej sytuacji. Wiem co to znaczy. Wiem jak się człowiek czuje w takim położeniu. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Dlatego też dzisiaj chciałbym pomówić o tym problemie. Problemie, kiedy człowiek czuje, że utknął i nie wie co dalej. Mało tego. Chcę Ci dać też konkretne porady, co zrobić, żeby rozwiązać te problemy.

Do dzieła.

Problem 1: Czujesz się jak frajer, przegraniec, który nie ma szans na sukces

Któż z nas nie zna tego uczucia. Niezależnie czy nie poszło Ci coś w szkole, pracy czy z dziewczyną uczucie porażki jest nie do pomylenia z niczym innym. Każdy z nas doświadcza tego palącego, natarczywego dyskomfortu, że coś się nie udało. Porażka jest niczym ból brzucha, który nie daje normalnie funkcjonować i żyć. A najgorsze jest to, że to uczucie potrafi później wracać przez wiele dni/tygodni/miesięcy.

Niestety tak właśnie jest. Szczególnie kiedy na czymś nam zależy, staramy się bardziej, a i przegrana bardziej boli.

Zastanów się jednak. Czy zawsze możesz nazwać się przegrańcem? Czy każda porażka jest warta tego bólu? Czy może raczej zbyt wiele razy krytycznie się oceniasz ustalając sobie nierealistyczne oczekiwania albo cele?

No właśnie. Wielu facetów bardzo krytycznie się ocenia, wyolbrzymiając porażki. Dlatego proponuję Ci się nad czymś zastanowić:

Jeśli dziewczyna na imprezie da Ci numer telefonu, ale potem się już nie odezwie, to co? Co czujesz? Uważasz się za frajera, którego każda dziewczyna będzie zlewać. A może uważasz, że skoro jedna Cię olała, to już tak będzie zawsze, więc lepiej sobie odpuścić. Co myślisz o takiej sytuacji?

A pomyśl teraz z innej strony.

Co było gdybym Ci powiedział, że ta dziewczyna ma jakieś problemy w domu i zwyczajnie nie ma ochoty spotykać się z kimkolwiek. Co by było gdyby ta dziewczyna zgubiła telefon i dlatego się nie odezwała? Co by było gdybyś się dowiedział, że tak naprawdę jest próżną, płytką suką, która daje numery facetom mimo że ma już męża, ale lubi męskie zainteresowanie?

Czy wtedy zmieniłbyś zdanie o sobie? Czy wtedy potraktowałbyś porażkę inaczej?

No waśnie. Widzisz czasami porażki i uczucie przegranej zależy tylko i wyłącznie od naszego myślenia. Dla kogoś odrzucenie przez dziewczynę może być tragedią. Dla innego może to być bodziec do zmienienia i udoskonalenia się.

Zrozum, że porażki to nie blokada na drodze do celu ale tylko mały zakręt, który jest konieczny, żeby dojechać.

RADA: Buduj swoją pewność siebie, rozwijaj osobowość. Traktuj porażki jak cenne doświadczenia i lekcje, dzięki którym stajesz się mądrzejszy i lepszy. Zrozum, też że nic co wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo szybko i przyjemnie. Zaakceptuj porażki jako część drogi do celu.

2. Paraliżujący strach przed podejściem/kontaktem

Jeśli boisz się podjeść do dziewczyny, to jak będziesz z nią rozmawiał. Jeśli nie masz odwagi zagadać z nią, jak możesz umówić się na randkę.

Widzisz cała filozofia strachu przed podejściem sprawdza się do praktycznie jednej rzeczy. Nasz umysł podsuwa nam przeróżne straszne scenariusze.

„A co będzie jeśli ona mnie wyśmieje”
„Co będzie jeśli ona już kogoś ma”
„Co jeśli powie, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego”.

No właśnie. Co? Co się stanie.

Wiesz co się stanie? Nic. Najprawdopodobniej nic złego się nie stanie. Bardzo ale to bardzo rzadko dziewczyna powie Ci coś złego, chamskiego.

To tylko twój umysł bawi się z Tobą i stara Cię uchronić przed „niebezpieczeństwem” odrzucenia. Odrzucenia które przecież dla nas ludzi jako istot stadnych jest bardzo bolesne.

Dlatego najlepszą rzecz, którą możesz zrobić zwalczając strach przed podejściem do dziewczyny jest po prostu to zrobić. Nie koniecznie masz podchodzić do tej, w której się podkochujesz. Lepiej wcześniej trochę poćwiczyć. Porozmawiać z innymi kobitami, nawiązać z nimi jakąś interakcję po to, aby w bezpieczny sposób zobaczyć, że to wcale nie takie straszne jak się wydaje.

Nie myśl nie zastanawiaj się za długo, bo im dłużej, myślisz tym trudniej będzie Ci działać.

RADA: Zacznij wyrabiać pewność siebie przy kobietach. Załóż sobie za cel, że na przykład codziennie będziesz rozmawiał z jakąś nieznajomą. Wystarczy mała pogawędka:
„Nie jestem stąd, jak dojść do ulicy X i Y.”
„Możesz mi pokazać gdzie jest?”

Problem 3: Brak kontaktu odpowiedzi albo odrzucenie ze strony dziewczyny

No dobra udało Ci się zgadać do dziewczyny, super. Ba może nawet potrafisz zdobyć numer telefonu, jeszcze lepiej. Ale co teraz? Przecież to dopiero początek, pierwszy krok, a przed tobą jeszcze wiele takich.

A tu nagle zonk. Bo masz numer teflonu, piszesz SMS, próbujesz zagadać na Facebuku, a to nic. ZERO odzewu, zero kontaktu. Albo co gorsza dziewczyna otwarcie mówi, że nie chce się z Tobą spotykać, nie jest zainteresowana. Ledwo wykonałeś pierwszy krok, a tutaj już odrzucenie. Można się wkurzyć co nie?

I co?

I prawda jest taka, że prędzej czy później Ci się to przydarzy. Niezależnie jaki cwany/przystojny/zabawny jesteś spotkasz się z odrzuceniem i tylko od ciebie zależy jak sobie z tym poradzisz. Możesz rozpaczać, obrazić się na wszystko, ale czy to ma sens? Pewnie, że nie ma.
Dlatego tak ważne jest, aby po pierwsze rozwijać się, budować pewność siebie i interesującą osobowość. Po drugi i wywodzące się z pierwszego punktu – nie być desperatem, który żywi zbyt duże nadzieje.

Jeśli jesteś za bardzo zdesperowany, dziewczyna bardzo szybko to wyczuje. Wyczyta miedzy słowami to że za bardzo Ci zależy, iż za bardzo się zaangażowałeś i bardzo szybko przestraszy się.
RADA: Właśnie dlatego tak dużo mówię o pewności siebie, budowaniu swojej osobowości. Cechy charakteru które w sobie zbudujesz pozwolą Ci uniknąć desperacji. Desperacji, która niszczy twoją atrakcyjność i sprawia, że dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać.

10 Sygnałów które mówią dziewczynie, że jesteś desperatem

RADA:Musisz unikać desperacji jak ognia. Częste dzwonienie, pisanie 20 esmesów dziennie, chęć kontroli i zazdrość o dziewczynę, to właśnie przejawy desperacji. Desperat to facet, który na podświadomym poziomie pokazuje kobiecie, ze brakuje mu pewności siebie.
NIE Wiadomo o czym rozmawiać z dziewczyną.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Problem 4: Trafienie do strefy przyjaźni

Przypadek bardzo powszechny, który wynika z tego, że facet nie potrafi wystarczająco zainteresować dziewczyny. Są faceci którzy myślą, że byciem dobrym, miłym i grzecznym wobec dziewczyny ułatwi im jej zdobycie. Kupują więc prezenty zapraszają do kina, licząc, że dziewczyna w końcu go polubi.

Niestety tak się zdarza tylko w filmach i to tych klasy B. Nie możesz liczyć na to, że przekonasz do siebie dziewczynę. To tak nie działa. Jeśli ona sama do Ciebie czegoś nie poczuje, to nic ją nie przekona. Ani twoje dobre zachowanie ani nie wiadomo jakie gesty miłości. Trafisz do strefy przyjaźni, w której podobni do Ciebie (i dawno temu mnie) nieszczęśnicy chodzą w ciemności i desperacji.

Niestety jeśli dziewczyna raz zakwalifikuje Cię jako swojego przyjaciela, to bardzo trudno będzie Ci to zmienić. Niezależnie od tego, że będzie Ci mówić jakim fajnym gościem jesteś i że też chciałaby takiego chłopaka. Po prostu nie wzbudzasz w niej zainteresowania jako mężczyzna.
Jak wzbudzić takie zainteresowanie?

To już temat na osobny artykuł albo nawet książkę. Na początek możesz rzucić okiem na mój artykuł:

Jak poderwać przyjaciółkę?

RADA: Nie myśl, że przekonasz dziewczynę do lubienia siebie robiąc dobre uczynki. Tylko Twoja osobowość, pewność siebie mogą ją zainteresować tobą jako mężczyzną, a nie tylko przyjacielem. Ważne jest to kim jesteś, a nie to co dla niej robisz. Inaczej bardzo szybko wylądujesz w strefie przyjaźni.

I jeszcze jedno. Jeśli dziewczyna naprawdę Ci się podoba i coś do niej czujesz nie próbuj udawać. Nie próbuj ściemniania, że chcesz być tylko jej kolegą. Z czasem i tak wyczuje, jakie są Twoje prawdziwe intencje. Nie licz też, że z Waszej przyjaźni będzie coś więcej.

Problem 5: Brak tematów do rozmowy czyli niemożność nawiązania głębszego kontaktu

Wielu facetów, którzy naczytają się różnych poradników o podrywaniu, wpadają w pewien schemat. Uczą się tekstów, tematów do rozmowy, rutyn i technik. Potem stosują je na dziewczynach, zagadują sprytnymi pytaniami a potem… kończy im się materiał i zapada niezręczna cisza.

Albo jeszcze gorzej. Materiału starcza na pierwsze drugie, trzecie spotkanie, ale potem coś się kończy. Potem nagle kontakt trochę się urywa i nie ma już chemii. W rezultacie facet dalej nie ma nic do powiedzenia dziewczynie i nie wie, o czym rozmawiać.

Chemia która między nimi była na początku znika, a facet zostaje sam zagubiony jak małe dziecko w supermarkecie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Prawda jest taka: Jeśli chcesz naprawdę nawiązać głębszą więź z dziewczyną, to nie da się tego zrobić bez pracy nad sobą. Nie da się tego zrobić przy pomocy sztuczek, trików i „bajery”. To są rozwiązania tylko i wyłącznie na krótka metę.

RADA: Przestań skupiać się na technikach/trikach itp. Jeśli naprawdę chcesz zainteresować sobą dziewczynę, to nie skupiaj się na nich. Skup się na tym, co masz w głowie. Twój wygląd, sposób prezencji, mowa ciała, teksty, poczucie humoru, ciekawa osobowość to tylko wypadkowa tego, co masz w środku.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności