słowaZwykle daję, rady jak zdobyć dziewicze, a nie rady na temat związku. Jednak nie ma się, co oszukiwać. Czytelnicy mojego bloga, chcą zdobyć dziewczynę i zbudować zdrowy, normalny związek.

Dobrze jest więc wiedzieć, co i jak robić, jak już zdobędziesz dziewczynę. Co mówić i jak się zachowywać w związku. Niektórym facetom to przychodzi bardzo łatwo, a innym trudniej.
Dlatego dzisiaj chcę Ci dać kilka prostych rad odnośnie tego, co mówić do dziewczyny. I tym razem nie będzie o tematach do rozmowy, a raczej o tym, co mówić, żeby dziewczyna czuła się przy Tobie wyjątkowa i szczęśliwa.

Tak więc do dzieła.

Oto 10 najważniejszych zdań, które powinieneś mówić dziewczynie, z którą jesteś w związku.

1: Będę z Tobą szczery

Kobiety uwielbiają szczerość. Szczerość jest oznaką siły, a siła zawsze pociąga kobiety. Mało tego. Kobiety doskonale widzą i czują kłamstwo. One wiedzą w większości przypadków, kiedy facet ściemnia, kombinuje i bardzo szybko zweryfikują takiego cwaniaka.
Jeśli chcesz pokazać się jako silny, pewny siebie facet przy dziewczynie, to nie bój się szczerości. Nie bój się powiedzieć: Będę z Tobą szczery…

Niezależnie co by to było. Przyznanie się do jakiegoś błędu, zwrócenie jej uwagi na coś. Szczerość jest ważna i dodatkowo jeszcze pokazuje dziewczynie, że zależy Ci na niej. Zyskasz nie tylko jej zaufanie, ale też szacunek.

Jest jeszcze jeden czynnik przemawiający za szczerością. Dla kobiety ogromnie ważne jest poczucie bezpieczeństwa przy swoim facecie. Kiedy jesteś z nią szczery, dajesz jej to poczucie.

2: Kocham Cię

Niby oczywiste, a jednak nie zawsze. Są to najważniejsze słowa, jakie możesz wypowiedzieć do dziewczyny, z którą jesteś w związku.

Najważniejsze jest, aby nie przesadzać z nadużywaniem tych słów. Każde „Kocham Cię” powinno coś znaczyć. „Kocham Cię” powinno robić wrażenie i nie może być rzucane na lewo i prawo.
Następnym razem spójrz dziewczynie w oczy, tak jakbyś chciał jej powiedzieć: „naprawdę Cię lubię” i dopiero wtedy powiedz.

3: Tęsknię za tobą

Kiedy nie widzicie się przez jakiś dłuższy czas nie bój się powiedzieć: „Tęskniłem za Tobą”. W niektórych poradnikach podrywania dziewczyn, odradza się tego typu teksty, ale ja uważam, że nie ma w tym nic złego. Raz na jakiś czas takie słowa są potrzebne, bo dowodzą, że zależy Ci na dziewczynie i potwierdza, że przynajmniej po części odczuwasz to samo co ona.
Bo z pewnością ona tęskniła za Tobą.

Oczywiście bez przesady z tym. Nie rób z siebie pajaca i nie pisz, jak bardzo tęsknisz za dziewczyną, dwie godziny po wspólnym wieczorze. Nawet jeśli to prawda, to nie narzucaj się z przypominaniem o tym dziewczynie.

4: Wyglądasz pięknie

Jak pewnie wiesz, kobiety nawet te najpiękniejsze, mają bardzo dużo kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Nieustannie porównują się więc do innych kobiet, traktując je jak konkurencje w wielkim konkursie piękności.

Dlatego raz na jakiś czas, kiedy zauważysz, że ona się wystroiła, nie bój się powiedzieć czegoś miłego. Kobiety potrzebują komplementów na temat swojej urody.

ławka

5: Jesteś bardzo dobra w…

Nie skupiaj się tylko na komplementowaniu jej wyglądu fizycznego. Żeby pokazać się jako wyjątkowy facet i sprawić, że dziewczyna poczuje się wyjątkowo, zauważ w niej coś więcej niż geny. Komplementuj jej umysł, inteligencję, to jak radziła sobie w jakiejś nietypowej sytuacji.

To sprawi, że dziewczyna poczuje się przy tobie, jak jeszcze nie czuła przy nikim innym. Poczuje, że doceniasz ją w innych dziedzinach, niż inni faceci, a przecież każdy z nas chce być doceniony.

Możesz powiedzieć:

„Lubię Cię, bo nawet siedząc przy kawie dobrze się bawimy”
“Podoba mi się jak zachowałaś się wobec tej dziewczyny”.

6: Jak minął Ci dzień?

Kiedy kobieta wraca z pracy, szkoły itd. chce podzielić się ze swoją drugą połówką tym, co przeżyła. Właśnie tak przeżywają emocje kobiety, właśnie tego potrzebują rozmowy, dzięki której mogą się odstresować. My faceci tego nie potrzebujemy. Nie musimy się wygadać, więc i wielu z nas nie rozumie, dlaczego kobiety po powrocie z pracy zaczynają tyle gadać, mimo że nas to nie interesuje. Teraz wiesz, że im jest to potrzebne.

Nie bądź egoistom i pokaż, że zależy Ci na niej i pozwól się jej wygadać. Wiem, że może to być nudne i zupełnie Cię nie interesować, jednak pamiętaj, że jesteś w związku, gdzie czasami trzeba robić rzeczy, które nie do końca są tym co lubisz, ale robi się je dla dobra związku.

7. Będziesz wspaniałą matką

Kiedy mówisz dziewczynie, że będzie wspaniała matką, komunikujesz dwie rzeczy:

1) Jesteś na tyle dojrzały, że myślisz o kobiecie jako o czymś więcej niż ładnej buzi.

2) Jesteś zaangażowany w związek i myślisz o niej poważnie.
Jednak najważniejsze jest to, że pozwalasz się jej poczuć jak prawdziwa kobieta, zupełnie inaczej niż Ci wszyscy mężczyźni.

8. Podoba mi się jak wyglądasz w tej sukience, butach, makijażu itd.

Jeśli chcesz skomplementować dziewczynę, tak żeby zrobić na niej duże wrażenie, to nie komplementuj tylko genetyki. Nie mów:

„Och jakie masz piękne oczy itd.”
„Jaka ty jesteś ładna”
„Jesteś piękna”

Zwróć raczej uwagę na to jak się ubiera, jak dobiera poszczególne części garderoby. Kobiety spędzają bardzo dużo czasu i energii na to, jak wyglądają. Niektóre z nich do zwykłego wyjścia przygotowują się przez godzinę. Doceń to przez odpowiedni komplement.
Oto kilka przykładów:

„Podoba mi się jak dobierasz kolor kolczyków do koloru Twoich oczu. Podkreślają one ich niebieskich kolor”.

„Ta sukienka świetnie komponuje się, z bluzką i butami”.

9. Co o tym sądzisz?

Jak wiadomo kobiety lubią dzielić się z innymi, swoją opinią na przeróżne tematy. One potrzebują komunikować się więc daj im na to szanse. Poza tym kiedy pytasz ją o opinię, pokazujesz, że szanujesz ją i dodatkowo słuchasz co mówi.

„Co sądzisz na temat…”
„Jak sądzisz, co powinienem zrobić z…”

Podsumowanie

Słowa i zwroty, które tutaj wypisałem, to nie jest nic skomplikowanego czy trudnego do zapamiętania. Możesz być pewien, że dzięki tylko kilku tym zwrotom w waszym związku, będzie dużo więcej dobrych chwil.

Pamiętaj, że to właśnie do takich małych gestów, zwrotów w dużej mierze będzie zależała jakość waszego związku.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności