internetowy podrywacz

Jeśli dobrze przyjrzeć się podrywaniu przez Internet, a więc: komunikatory internetowe takie jak Gadu-Gadu. Skype czy przeróżne „chaty” (np. ten na Facebooku), to można dość do wniosku, że nie różnią się one zbytnio od „normalnego” podrywania i rozmowy w cztery oczy.

Co ciekawe rozmowa przez Internet może być świetnym treningiem dla tych wszystkich nieśmiałych i zakompleksionych facetów, którzy boją się prawdziwych kobiet. Przez Internet można trenować do woli i bez strachu. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

Nie mniej jednak, jeśli masz numer GG do dziewczyny, to najlepiej, jeśli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, które pomogą Ci sprawić, żeby dziewczyna chciała czegoś więcej.


1) Panuj nad energią rozmowy

Podobnie jak w normalnej rozmowie, w normalnym życiu, rozmowa internetowa ma swoją specyficzną dynamikę i klimat. Z pewnością jednak jest to coś innego (chociaż nie, aż tak innego jakby się wydawało) od zwykłej pogadanki w cztery oczy. Przykładowo tylko w internetowej rozmowie, będziesz się zastanawiać, jak szybko powinieneś odpowiadać na jej pytania.

Jeśli odpowiesz zbyt wolno, to możesz zniszczyć chemię rozmowy i pozbawiasz ją emocji. Z drugiej strony, jeśli odpisujesz „szybciej, niż ona zada pytanie” to możesz wyjść desperata.

Bądź, co bądź musisz znaleźć złoty środek. Najlepszym sposobem wydaje się pisanie w większych ilościach. Przykładowo ona zadaje Ci pytanie, a Ty piszesz dłuższą odpowiedź.
Jak długa powinna to być odpowiedź? Nie więcej niż dwie trzy linie tekstu, chyba że chcesz więcej.

Zwracaj tez uwagę na to, co dziewczyna pisze do Ciebie. Czasami warto trochę wstrzymać się z odpowiedzią na pytanie, żeby nieco bardziej ją zaciekawić i podkręcić chemię między wami.

Przykładowo zadaje Ci jakieś osobiste pytanie:

„Co sądzisz o dziewczynach takich i takich?”

zwykle dziewczyna zadaje takie pytanie, żeby dowiedzieć się coś osobistego na Twój temat. Zamiast jej odpowiedzieć, co naprawdę myślisz, powinieneś nieco ją podrażnić. Odpowiedź jej pytaniem na pytanie, przykładowo:

„Zanim odpowiem Ci na to pytanie powiedz mi…”

Albo

„Chcesz poznać zabawny sekret o mnie? Ale zanim Ci go wyjawię, obiecaj mi że też coś powiesz o sobie”

Odczekujesz trochę, aby zbudować napięcie i oczekiwanie i piszesz:
„Nie lubię czekolady… Teraz Ty”
To sprawi, że zaprezentujesz się jako facet „wyzwanie”, a nie kolejna łajza, która robi to, co chce dziewczyna.

2) Na początku rozmowy powinieneś wyznaczyć ograniczenie czasowe.

Kiedy zaczynasz rozmowę z dziewczyną, powinieneś jej dać jasno do zrozumienia, że nie masz “nieskończonego” czasu, aby z nią rozmawiać. Masz jej na samym początku pokazać, że nie jesteś jedną z tych internetowych pijawek, która tylko czeka, żeby z kimś porozmawiać. Masz własne życie, masz co robić z czasem, a rozmowa z nią to tylko część z Twojego dnia.

Pamiętaj, że nie jesteś facetem, z którym ona ma sobie gawędzić w wolnych chwilach. Ty masz być facetem, z którym ona chce się spotkać w rzeczywistości. Gadanie przez Internet to tylko wstęp i początek znajomości.

Nie daj się zmienić w internetową koleżankę od pogaduch, bo gwarantuję Ci, że nie zdobędziesz w ten sposób dziewczyny.

wyrywaka

Jak radzić sobie z problemami w rozmowie przez Internet?

Prędzej czy później natrafisz na problemy, które pojawiają się w rozmowie przez Internet. Postaram się Ci je przedstawić i jednocześnie dać ich rozwiązanie, żebyś wiedział jak sobie z nimi poradzić

Problem nr 1: Dziewczyna mało się odzywa

Bardzo powszechna sytuacja. Zdarza się, że dziewczyna nie odzywa się za bardzo, a wasze rozmowy przez Internet wyglądają dość jednostronnie. Ty zadajesz pytania, a ona odpowiada krótko i jak gdyby bez zaangażowania.

Nie zniechęcaj się. Niektóre dziewczyny są po prostu nieśmiałe i stresują się rozmową nawet przez Internet. Po za tym utrzymanie interesującej rozmowy, wymaga czegoś więcej, niż tylko pisania.

Potrzebujesz czegoś, co podkręci nieco chemię między wami i sprawi, że cała rozmowa nabierze innej dynamiki.
Oto kilka prostych sposobów, żeby dziewczyna bardziej zaangażowała się w rozmowę.
– Zastosuj sztuczkę z wyjawianiem sekretu, o której przed chwilą pisałem. Każdy człowiek lubi słuchać cudzych sekretów, a Internet sprzyja takim rozmową.

– Drażnij się z nią. Żeby zbudować z kimś zaufanie musisz się z tą osobą zaprzyjaźnić. Nic tak nie zbliża ludzi jak śmiech i dobra zabawa. Jeden z lepszych sposobów na to jest przyjacielskie drażnienie się.

Przykładowo: “Widziałem Twoje zdjęcie. Muszę powiedzieć, że masz ładny uśmiech. Kiedy uśmiechasz się wyglądasz trochę jak mały królik, ale to naprawdę słodko wygląda”.

– Zacznij zadawać interesujące pytania. Nikt nie lubi prowadzić nudnych rozmów. Najważniejsze jest, abyś zadawał otwarte pytania, żeby dziewczyna mogła się trochę rozwinąć.

Nie pytaj: „Myślisz, że mój niski kolega ma szanse z wysoką dziewczyną?”
Zamiast tego zapytaj: „Co sądzisz o związkach z pozoru niepasujących do siebie ludzi, np. ona jest większa od niego itd.”.

Problem nr 2: Zaraz po rozpoczęciu rozmowy ona musi kończyć

Czasami zdarza się, że zaraz po tym, jak zagadasz do dziewczyny, ta „nagle” musi wyjść z domu itp. Nie za bardzo możesz w tym momencie cokolwiek zrobić. Możesz jednak zrobić kilka prostych rzeczy, żeby taka sytuacja się nie powtarzała.

a.) Nie dawaj jej od razu swojego numeru telefonu

Wszystko rozchodzi się o to, aby nie wyjść na desperata. Tylko desperat po pierwszej krótkiej rozmowie da swój numer teflonu i powie:

„Gdybyś chciała pogadać, to jest mój numer telefonu.”

To wskazuje, że jesteś zdesperowany, a kobiety nie cierpią zdesperowanych mężczyzn i uciekają od nich. Zamiast tego powinieneś zaprezentować się, jako mężczyzna, który nie każdemu da swój numer teflonu i z nie każdą osobą spędza czas.
Powinieneś mieć nastawienie, że nagradzasz ją za dobre zachowanie (fajna rozmowa itd.) dając swój numer telefonu. Jeśli nie chcesz, żeby ona kończyła rozmowę po pierwszych kilku minutach głupią wymówką, to nie możesz wyjść na desperata, który za bardzo się narzuca.

Jeśli ona nie chce z Tobą dzisiaj gadać, nie narzucaj się jej. Po prostu odpuść i odezwij się za kilka dni. Pokaż, że nie jesteś kolejnym desperatem, który będzie za nią latał jak pies.

b.) Możesz obrócić to w żart.

Możesz powiedzieć coś w stylu:
„Nie możesz teraz rozmawiać. Rozumiem jesteś nieśmiała i wstydzisz się trochę. Nie szkodzi… nabierz sił i pogadamy później”.

c.) Pokaż, że też “nie masz czasu”.

Żeby pokazać jej, że nie jesteś zbyt dostępny i chętny do rozmowy możesz (kiedy ona wykręca się, że nie ma czasu) powiedzieć np. że:
„ok, to w takim razie ja wybiorę się wcześniej na… (cokolwiek, co będziesz robił zamiast z nią gadać)”

Pokaż jej, że masz swoje życie i nie jesteś desperatem, który będzie na nią czekał.

Problem nr 3: Przestaje się odzywać bez powodu

Jeśli Twoja dziewczyna nagle przestanie się do Ciebie odzywać to najprawdopodobniej nie udało Ci się jej odpowiednio zainteresować.

Z czasem coraz trudniej będzie Ci zacząć z nią rozmowę (o ile Cię nie zbanuje), a wasza dalsza znajomość będzie niezręczna. Jak więc sobie poradzić z tym problemem? Najlepszym sposobem jest nie mieć tego problemu. Innymi słowy lepiej zapobiec takiej sytuacji, niż później się z nią mierzyć. Powinieneś odpowiednio wcześniej (co właśnie teraz robisz) nauczyć się, w jaki sposób wzbudzać zainteresowanie dziewczyny.

Problem nr 4: Ona nie przestaje gadać

Jeśli zdarza Ci się, że dziewczyna chce ciągle gadać i gadać, to nie koniecznie musi to być problem. Czasami może to być wskazówka, że dziewczyna ufa Ci i nadszedł czas, aby waszą znajomość przenieść w normalne warunki.
Z drugiej strony, jeśli uważasz, że dziewczyna za dużo gada, to być może nie dopasujecie się, bo macie zbyt różne osobowości. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

Jak ćwiczyć rozmawianie przez Internet?

Teraz przechodzimy do praktyki. Jeśli chcesz poćwiczy rozmowę przez Internet to doskonale nadaje się do tego stronka:

http://gochat.in/

Możesz tam całkowicie anonimowo pogadać z kobietami. Żadnego strachu, skrępowania, obawy przed odrzuceniem. Możesz testować różne techniki rozmowy. Możesz wypróbowywać różne pytania do dziewczyny i sprawdzić co najbardziej jej się spodoba.
Wchodzisz, gadasz i tyle.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności