gadanie przez net
Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną przez Gagu-Gadu, Skype, Facebook, jakiekolwiek komunikatory internetowe, to przeczytaj ten artykuł.

Rozmawiając z kobietą przez internet, możesz wdrożyć kilka prostych technik, które pozwolą Ci prowadzić dialog bardziej swobodnie i być bardziej interesującym. Każda z tych technik odnosi się do trochę innego rodzaju rozmowy, ale wszystkie sprawią, że dziewczyna bardziej się zaangażuje w interakcje i lepiej poczuje przy Tobie.

Jak możesz wykorzystać te techniki w praktyce?

Załóżmy, że rozmawiasz z dziewczyną przez Skype/GG. Problem pojawia się w momencie, kiedy nie wiesz, o czym z nią rozmawiać. Szczególnie na początku znajomości, kiedy oboje jesteście trochę zestresowani w swojej obecności ciężko jest od razu „zaskoczyć” w rozmowie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

A to jeszcze nie wszystko, bo nie wystarczy tylko zarzucić jakiś temat do rozmowy. Niewłaściwy temat może sprawić, że dziewczyna zrazi się do Ciebie albo straci Tobą zainteresowanie tylko dlatego, że zacząłeś o tym mówić.

Oczywiste jest, więc że nie możesz sobie pozwolić na to, żeby nie wiedzieć, o czym będziesz rozmawiał z dziewczyną przynajmniej na początku. Później możesz już improwizować, ale na początku znajomości musisz mieć jakiś punkt wyjścia.

Konkretne techniki prowadzenia rozmowy pozwolą Ci dodatkowo utrzymywać tempo rozmowy i unikniesz sytuacji, w której następuje niezręczna cisza i nie wiecie, co mówić. Taka cisza w rozmowie to prawdziwy killer Twojej atrakcyjności. Nie chodzi o to, abyś gadał jak najęty o bzdurach, bo to też zabija Twoją atrakcyjność, ale żeby rozmowa miała swoją energię swój rytm, który zbliża was do siebie.

Do dzieła. Oto kilka sprawdzonych sposobów, jak rozmawiać z dziewczyną przez Internet.

1. Mów o niej

Pierwsza sprawa. Kiedy nie wiesz o czym mówić, skupiaj się na dziewczynie. Niezależnie czy będziecie rozwiali o jej ulubionych wspomnieniach z dzieciństwa, czy o kolczykach. Będzie się jej podobała rozmowa, w której odnosicie się do czegoś, co lubi. Pamiętaj ludzie, a w szczególności kobiety, uwielbiają mówić o sobie i o tym, co ich interesuje.

Jeśli mimo wszystko zablokujesz się, w którymś momencie to zadaj jej pytanie na temat tego, co wspomniała albo w co jest ubrana. Zwykłe:
„na zdjęciach widzę, że masz nietypowy styl ubierania od innych skąd taki pomysł na siebie”

(oczywiście, jeśli tak jest naprawdę) albo „skąd masz takie kolczyki?” może nie raz uratować rozmowę.

2. Popkultura

Popkultura jest wszechobecna i dostała się do każdej dziedziny naszego życia. Od rozrywki przez politykę, jedzenie czy poglądy. Praktycznie każdy z nas w jakiś sposób interesuje się popkulturą i tym, co jest teraz na „Topie”. Niezależnie czy będzie to jakaś gwiazda, film, gra komputerowa czy technologia (np. 3D czy iPhone). Dlatego też szeroko pojęta popkultura jest doskonałym motywem do rozmowy, który pozwoli Ci nawiązać szybki kontakt z dziewczyną, ponieważ macie wspólne zainteresowanie tym, co się teraz dzieje.

Dobrym przykładem może być rozmowa o megahicie Avatar. Jest to przełomowa produkcja dla kina może nie pod względem fabuły, ale pod względem kina 3D i efektów specjalnych. Tylko z tego tematu możecie zacząć rozmawiać na tematy innych filmów czy technologii (nawet jeśli się na niej nie znasz), w jakiej idzie przemysł rozrywkowy. Możecie rozmawiać o tym, co jeszcze wymyślą ludzie z Hollywood itd.

Inny zawsze dobry motyw do rozmowy to podróże zarówno po Polsce, jak i po świecie. Możecie mówić, co najbardziej wam się podobało albo, co najbardziej was zaskoczyło w nowej kulturze. Nawet jeśli ona nie była za granicą albo nie była w jakimś ciekawym miejscu zawsze możesz zapytać się o to gdzie chciałaby pojechać i dlaczego.

Wplatając w rozmowę element popkultury pozwalasz dziewczynie poczuć, że macie podobne zainteresowania i tym samym łatwiej będzie Ci się do niej zbliżyć, a i ona będzie bardziej otwarta na Ciebie.

3. Zabawne wspomnienia z dzieciństwa

Każdy z nas ma pełno zabawnych wspomnień z dzieciństwa. Można to doskonale wykorzystać w rozmowie z dziewczyną i sprawić, że poczuje się przy tobie doskonale. Jeśli naturalnie w rozmowie wejdziecie na temat wspomnień z dzieciństwa.

Przykładowo opowiadasz jak dzisiaj prawie by Cię rozjechał mały dzieciak na rowerku. Możesz wtedy powiedzieć coś w stylu:

„Jak widzę ten rowerek to przypomina mi się wesoła historia z dzieciństwa. Miałem taki mały rowerek z małymi kółkami, żeby się nie przewrócić i któregoś razu…” i tutaj opowiadasz coś wesołego.

Mało tego wspominając dzieciństwo zawsze możesz odnieść się do tego, kim ona chciała zostać. Na pewno coś zabawnego z tego wyjdzie, bo kiedy jesteśmy mali mamy pełno dziwnych pomysłów, z których teraz się możemy śmiać.

Możesz pytać o zwód, który chciała wykonywać. Czy dobrze uczyła się w szkole, czy miała dużo przyjaciół? O czym marzyła, co chciała osiągnąć? Możesz też rozwijać takie rozmowy i np. zacząć się z niej nabijać, że jak była mała to pewnie biła chłopaków, bo teraz jest taka pyskata. Albo jeśli powiedziała, że dobrze uczyła się w szkole to możesz nabijać się, że pewnie miała wielkie okulary i nie dawała innym ściągać, a chłopacy ciągali ją za warkocze itp.

Pamiętaj nawet najmniejsze wspomnienie z dzieciństwa może być powodem do śmiechu i ciekawej rozmowy. Z pewnością będziesz miał z tego masę tematów do rozmowy.

4. Ciekawe doświadczenia

Niby oczywista sprawa, a jednak bardzo często faceci nie wykorzystują potencjału, jakie daje opowiadanie o własnych doświadczeniach. Ten temat rozmowy wiąże się ściśle z umiejętnościami opowiadania historii. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną zawsze powinieneś opowiedzieć jakąś ciekawą, angażującą historię. Nie ma to być jakaś tam historia bez sensu, ale taka, która pokaże Cię z dobrej strony dziewczynie, a jednocześnie nie będzie festiwalem przechwałek i popisywania się.

Nie ma nic gorszego niż opowiadać historię, w której jesteś super gwiazdą. Dziewczyny nie cierpią, gdy facet przechwala się i opowiada o sobie, aby zrobić na niej ważnie. Od razu będziesz traktowany, jako arogancki goguś, który jest tak zarozumiały, że sam opowiada historie o sobie.

Dobra historia pokazuje cechy charakteru, które podobają się dziewczynie, ale w nieoczywisty sposób, ale taki, żeby sama mogła się tego domyślić.
Później możesz zachęcić ją do opowiedzenia swojej historii. Możesz pytać o jakiś wyjątkowy moment w życiu związany z tym, co opowiadasz przykładowo możesz powiedzieć historię o tym jak:

Będąc młodszym byłeś bardziej zarozumiały i nie cierpiałeś krytyki. Teraz to się zmieniło i nabrałeś dystansu do siebie i rozumiesz, że czasami ktoś może mieć rację, mimo że Ci to nie odpowiada (i można nawet się z tego śmiać (dystans do siebie to bardzo ważna cech dla kobiet).

Z takiej historii możesz wyprowadzić pytanie, które sprawi, że ona zacznie mówić o sobie:
„A ty, w jaki sposób zmieniłaś się od dzieciństwa?” „Co sprawiło, że się zmieniłaś?”

5. Pytania w stylu „Co jeśli”

Jest to jeden z najlepszych motywów do rozmowy jakkolwiek wymagający od Ciebie odrobiny zręczności i nawiązanego przynajmniej dobrego kontaktu z dziewczyną. Każdy z nas lubi się rozmarzyć. Nie wiem czy też tak masz, ale czasami przed snem lubię sobie pomarzyć, co by było, gdybym nagle wygrał w totolotka, co bym kupił gdzie bym pojechał, czy dalej bym pracował itd. Każdy ludzi marzyć w taki sposób.

Dlaczego by więc nie wykorzystać tego jako temat do rozmowy. Pogadajcie co byście zrobili, gdybyście dostali milion dolarów. Albo dożywotnią wysoką rentę. Albo co by było, gdyby któreś z was zostało królem świata czy Polski, co by się zmieniło na świecie? Pytania tutaj są ograniczone praktycznie tylko twoją wyobraźnią, dzięki czemu pokazujesz, jej, że nie tylko jesteś ciekawy i interesujący, ale też kreatywny.

Pamiętaj, żebyś unikał ciężkich tematów jak głód czy wojny. Nie daj sprowadzić rozmowy do dobroczynnego koncertu życzeń, bo to nie o to chodzi.
Żeby zastosować tę technikę rozmowy, dobrze jest, abyście mieli już trochę kontaktu z sobą, bo tylko wtedy dziewczyna będzie czuła się komfortowo z takimi pytaniami. Nie musicie się znać długo, ale nie powinny to być twoje pierwsze tematy do rozmowy na pierwszej randce.

6. Internet

Jeśli nie wiesz co powiedzieć, zawsze możesz szukać małej inspiracji. Internet jest pełen wszelkiego rodzaju ciekawych stron i innych źródeł tematów do rozmowy. Przykładowo Joemonster.org

Możesz nawet wejść na demoty albo jakiś portal i w sekundę znajdziesz ciekawy temat do rozmowy.

Proponuję Ci nawet zrobić takie ćwiczenie. Ustal sobie, że w ciągu 5 minut, mając do dyspozycji internet, znajdziesz np. 10 tematów do rozmowy z dziewczyną.
Gwarantuję Ci, że zrobisz to nawet dużo szybciej. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

Tematy i pytania do rozmowy

Na koniec kilka pytań na rozkręcenie rozmowy:

– Masz jakiś film, który widziałaś kilka razy? Dlaczego?
– W co najdziwniejszego wierzyłaś, jak byłaś dzieciakiem?
– Co najdziwniejszego jadłaś w swoim życiu?
– Co Ci się natychmiast kojarzy kiedy słyszysz słowo zabawa/wolność?
– Jaką najbardziej sławną osobę spotkałaś w swoim życiu? Kogo chciałabyś poznać?
– Gdybyś miała wybrać kraj, w którym chciałabyś się urodzić, gdzie by to było?
– Grasz czasami w totolotka? Udało Ci się kiedyś wygrać?
– Jakbyś mogła dostać super moc, jakbyś najbardziej chciała? Latanie, niewidzialność, -czytanie w myślach, widzenie przez ściany?
– Wolisz przebywać w towarzystwie kobiet czy mężczyzn?Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności