dziewczynaDziewczyna siedziała w kafejce całkiem sama. Czytała jakąś tam książkę. Facet dosiadł się do niej w odległości kilku metrów, tak żeby mógł swobodnie zagadać. Powiedział coś na temat książki, co miało być zabawne.

Niestety ona nie zrozumiała żartu i nastąpił moment niezręcznej ciszy… przez tą chwilę ona cały czas parzyła na niego zdziwionym wzrokiem „jak gdyby chciała powiedzieć: O co ku..a Ci chodzi człowieku?”. Po chwili wzrok wyrażał już nie tylko zdziwienie, ale wręcz zażenowanie czy „obrzydzenie”.

On zamarł. Zrozumiał, że numer z żartem nie poszedł tak jak powinien i natychmiast chciał się wykaraskać z tej sytuacji. Powiedział następny „sprytny” żarcik, licząc, że tym razem zadziała. Znowu nic. Zrobiło się jeszcze bardziej niezręcznie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

Nic to pomyślał facet. Skoro powiedziałem A to i powiem B, jeszcze się z tego wykaraskam.

W przypływie oświecenia, powiedział:
Hmm… chciałem być sprytny, ale widzę, że się wygłupiłem. Po prostu nie wiedziałem jak do Ciebie zagadać.

Atmosfera się trochę rozluźniła.
Z jej twarzy zniknęło obrzydzenie, a pojawił się szczery i przyjacielski uśmiech. Powiedziała:

„Nic się nie stało, niezła próba”

Uśmiechnął się i powiedział: „Wiem, że nie”

Ona też się uśmiechnęła…

Po co o tym piszę?


Są setki przeróżnych rad na temat podrywania. Niestety jednak większość z nich zupełnie pomija temat tego, co naprawdę pociąga w mężczyźnie kobietę. Pomijana jest sprawa emocjonalnego procesu, który dzieje się między dwoma ludźmi. Zamiast tego wiele poradników skupia się na aspektach ”fizycznych”, „socjalnych”.

Prawda jest jednak taka, że możesz mówić najlepsze teksty na podryw, możesz mówić wszystko „to, co się powinno mówić” a dziewczyna Cię oleje. Z drugiej strony możesz mówić to czego nie powinno się mówić, a dziewczyna będzie Cię chciała.

Tak naprawdę liczy się intencja, motywacja i Twoja autentyczność, jako mężczyzny. Jeśli chcesz zdobyć wymarzoną dziewczynę, najpierw musisz ulepszyć te aspekty swojego życia. Musisz popracować nad tym, co czujesz o sobie na temat innych i jak wyrażasz to wobec nich.

Nie chodzi tutaj o uczenie się sprytnych tekstów, historyjek, żarcików i „otwieraczy”. Nie chodzi tutaj o ubieranie się w nietypowy sposób. Chodzi tutaj o pokazanie kobiecie: unikalnego, pozytywnego, atrakcyjnego charakteru prawdziwego pewnego siebie mężczyzny.

Być może teraz to brzmi dla Ciebie niezrozumiale, ale tak właśnie jest, jeśli chodzi o podrywanie dziewczyn.

Przyjrzyjmy się temu jak ludzie dobierają się w pary. Mianowicie dograją się po tym, jak czują się ze sobą. Dla mężczyzn jest to całkiem proste. Przy kobiecie, która nam się podoba czujemy się zaspokojeni, jeśli chodzi o sferę fizyczną naszego ego. Jeśli dodatkowo ona nas podziwia, szanuje, to chcemy z taką dziewczyną być w związku.

Z kobietami jest zupełnie inaczej i oczywiście bardziej skomplikowanie. O wiele trudniej jest zrozumieć co przyciąga kobiety do nas. Mimo wszystko zasada pozostaje nie zmieniona:

Kobieta będzie z mężczyzną, przy którym będzie się czuła w odpowiedni sposób.

Jest wiele sposobów, żeby te czucia i emocje wywołać w kobicie. Twoja umiejętność wywoływania tego stanu decyduje o tym, czy i w jakim związku będziesz z dziewczyną.

O co mi tutaj chodzi?

Widzisz w Internecie znajdziesz wiele rad na temat tego, jak poderwać dziewczynę. Niektóre mówią o tym, facet musi być bardzo pewny siebie, wręcz arogancki i żartować z dziewczyny. Inne mówią, że trzeba stać się lepszą wersją samego siebie. Jeszcze inne mówią o tym, że trzeba być bad bojem, nie przejmować się kobietą i być trochę dupkiem. Jeszcze inne mówią o tym, żeby być bardzo zimny, jeśli chodzi o uczucia i emocje wobec kobiet i manipulować tym jak się czują.

Prawda jest taka, że to, którą z tych dróg wybierzesz, będzie miało ogromny wpływ na to, jaki związek stworzysz.

Jeśli będziesz bad bojem, to najprawdopodobniej stworzysz związek, w którym będzie dużo kłótni, brak szacunku wobec siebie i stresu (po obu stronach). Jeśli będziesz chciał zdobyć kobietę próbując jej zaimponować pieniędzmi, stanowiskiem, to najprawdopodobniej przyciągniesz do siebie dziewczynę, której bardzo zależy na Twoim statusie i kasie, a jeśli to stracisz, to i stracisz ją.

Ja zachęcam Cię, abyś zdobywał dziewczynę autentycznością i szczerością. Masz pokazać się taki, jaki jesteś, bez ściemy, udawania nie wiadomo, jakiego kozaka, bo tylko to daje podwaliny do prawdziwego związku.
facet

Status mężczyzny

Trzeba Ci wiedzieć, że nie ma jednoznacznej definicji tego, co przyciąga kobietę w mężczyźnie. Są setki różnych badań na ten temat. Eksperci piszą książki i prace doktorskie, ale nikt nigdy nie wynalazł „wzoru”, „odpowiedzi” na ten problem. Owszem są pewne cechy atrakcyjnego mężczyzny, o których wielokrotnie pisałem, ale są to ogólniki, pewne generalizacje, których nie można przyjmować za pewnik we wszystkich przypadkach. Jeśli ktoś próbuje wmówić, że jest inaczej i on na 100% zna „odpowiedź na to pytanie” to kłamie.

Wiele z cech, które określają męską atrakcyjność są poza naszą kontrolą. Wzrost, wygląd zewnętrzny do pewnego stopnia, budowa ciała. Tego nie możemy kontrolować i nawet nie ma się tym co martwić.

Z drugiej strony są cechy, które zdecydowanie możemy kontrolować są to min: nasz styl życia, zawód, sposób ubierania, kondycja fizyczna, pewność siebie, poczucie humoru i ogólna prezencja i wrażenie, jakie człowiek robi.

Wiem jest trochę tych cech, można je jednak w pewnym sensie podsumować, w jednym jedynym zdaniu.
Udowodniono, że najbardziej wspólnym określeniem, co pociąga kobietę w mężczyźnie jest jego „wysoki status”.

Innymi słowy facet z wysokim statusem, to taki mężczyzna, który pokazuje, że jest niejako „lepszy” od innych mężczyzn, a przez to bardziej interesuje kobiety.

Zauważ, że napisałem tutaj pokazuje, a nie udaje, próbuje być, chce być albo wydaje mu się, że ma wysoki status.

Zresztą to, żadne odkrycie. Praktycznie każdy poradnik na temat podrywania, o tym mówi.

Problem jednak w tym, jak określić i zdeterminować wysoki status mężczyzny. Bo są czynniki zewnętrzne statusu takie jak: pieniądze, wygląd zewnętrzny, kontakty, stanowisko itp. Są też czynniki wewnętrzne wyznaczające status, takie jak pewność siebie, pozytywne nastawienie i przewodzenie.

Można się spierać, które z cechy napędzają się nawzajem. Czy kasa napędza pewność siebie, czy może pewność siebie napędza kasę. Stanowisko napędza bycie liderem i wrodzone cechy przywódcze czy na odwrót.

Ja wierzę w trochę coś innego. Jeśli przyjrzeć się zachowaniu kobiet, to można zobaczyć, że nie zawsze tylko „obecny” status przyciąga kobietę do faceta. Interesuje ją również potencjalny status. Przykładowo znam facetów, którym życiowo nie wyszło i nie mają ani dobrej pracy, ani kasy ani itp. a jednak kobiety się nimi interesują. Dlaczego? Dlatego, że kobiety widzą w nich potencjał.

Myślą sobie: „Hej może i on nie ma kasy, ale jest zabawny i inteligentny, i na pewno pewnego dnia, znajdzie dobra pracę, a wtedy będę miała ideał itp.

I to nas prowadzi do jednego bardzo ważnego wniosku:

Status mężczyzny, jest zawsze reprezentowany przez jego zachowanie

Inne formy pokazujące status, takie jak samochód, ciuchy, znajomości, same w sobie nie nic nie znaczą. Są to rezultaty wysokiego statusu mężczyzny, nie przyczyny, dlaczego on ma wysoki status.

Zainteresowanie kobiet jest określane przez męski status, status jest określany jest przez zachowanie, a to co determinuje atrakcyjne zachowanie u mężczyzny lub nie, jest jego percepcja samego siebie i przez ludzi (a w szczególności kobiet).

Podam kilka przykładów

Facet może mówić dużo fajnych żartów i mieć dobrą posadę w wielkiej firmie, ale jeśli wykorzystuje to, żeby zaimponować dziewczynie, jeśli jest desperatem i za bardzo chce wywrzeć dobre wrażanie – to będzie nieatrakcyjny dla kobiety.

Z kolei mężczyzna pewny siebie bez cienia desperacji może rozmawiać na głupie tematy, przyznać się nawet, że nie ma dobrej posady i wciąż pracuje nad karierą, ale ma wielką pasję np. podróże – taki facet będzie o wiele bardziej atrakcyjny.

Dlaczego?
Dlatego, że jego zachowanie jest autentyczne, szczere i nie ma w nim desperacji.
Desperat nawet mając dobra pracę, wykształcenie, inteligencje i dobry wygląd będzie desperatem, i kobieta to wyczuje. Pewny siebie facet może nie mieć nawet połowy z tych składników statusu, a będzie bardziej atrakcyjny od desperata.

Jeśli facet ceni bardziej to jak postrzegają go ludzie, niż to jak sam się postrzega, to będzie się zachowywał, tak że kobiety wyczują podświadomie jego nieatrakcyjność i zaczną postrzegać jako desperata.

Pamiętaj. Te wszystkie składniki wysokiego statusu, wykształcenie, dobra praca, ubranie, samochód, styl życia – to wszytko jest dopiero rezultatem zachowania mężczyzny.

Ważne. Nie mówię tutaj, że powinieneś olać szerokim strumieniem to, co inni myślą o tobie i jak Cię postrzegają. Chodzi o to, zęby Twoje postrzeganie siebie było ważniejsze niż ludzi wokół ciebie.

Jak desperacja i niski status przejawia się na co dzień?

Rzuć okiem na kilka przykładów:

– Poczucie, że musisz dominować w związku i przejąć kontrolę nad partnerką.

– Kłamanie dziewczynie próbowanie imponować jej pieniędzmi, rzeczami materialnymi, znajomościami
Opowiadanie wymyślonych historii i żartów, pokazywanie szczutek magicznych, żeby zaimponować dziewczynie

– Ukrywanie wad i nie akceptowanie jakiejkolwiek krytyki na swój temat.

– Nie okazywanie uczuć, żeby dziewczyna nie pomyślała sobie, że Ci zależy i traktowanie jej chłodno i z dystansem.

– Uczenie się rutyn, żartów, historyjek tylko po to, żeby wywrzeć na dziewczynie wrażenie.

– Dzwonienie dziesiątki razy do dziewczyny, bo nie oddzwania od 15 minut.

– Na pewno zauważyłeś, że co niektóre z tych zachowań, to „zachowania”, które wielu trenerów uwodzenia doradza, żeby stosować w celu zdobycia dziewczyny.

Pamiętaj, że zdesperowani faceci o niskim poczucie własnej wartości, spotykają się z takimi samymi dziewczynami. Jeśli jesteś wykurzonym mym chłopcem, który nie lubi i nie szanuje kobiet, ściemnia jak tylko się da, żeby je zaciągnąć do łóżka, to podobne kobiety będziesz przyciągał do siebie. Będziesz spotykał kobiety, które też w jakiś sposób będą chciały Cię wykorzystać.

Jeśli jesteś autentyczny i naprawdę zależy Ci na dziewczynie, to takie dziewczyny się Tobą zainteresują.

Jeśli do tej pory Wszystkie twoje związku były pełne problemów, dramatów, nieustannych kłopotów itp., to najprawdopodobniej, dlatego że z Tobą było coś nie tak, skoro zainteresowałeś się taką kobietą.

Każdy z nas nie zna faceta, który stara się za bardzo. Kogoś, kto potrzebuje zainteresowania kobiet i ich uwagi, żeby czuć się dowartościowanym. Zwykle jest to facet, który narzeka na wszystko, co się tylko da albo taki, co lubi się popisywać przy innych, żeby zwrócić na siebie uwagę.

Tacy ludzie zwykle są derywujący zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Mężczyźni, którzy się nie być desperatami, to stają się nimi paradoksalnie jeszcze bardziej. Wiem, że to brzmi trochę zagmatwanie, ale o to tutaj chodzi.

eastwood

Jak to jest mieć wysoki status?

– Nie boisz się pokazać, że dziewczyna Ci się podoba i nie wstydzisz się tego.

– Nie boisz się okazać, że masz wady i zalety. Czucie się bezpiecznie w swojej skórze.

– Traktujesz kobiety z szacunkiem i masz swoje standardy, jeśli chodzi o dziewczynę, z którą się spotykasz.

– Wyznacznikiem wartości dziewczyny dla Ciebie jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale jeszcze to, co ma w środku.

– Nie musisz z być z dziewczyną, która podoba się innym, a jesteś z taką, która Ci się podoba.

– Zrozum, że jeśli dziewczyna nie chce się spotkać, to nie Twoja wina i nie musisz czuć się przegrańcem i że jest coś nie tak z Tobą.

– Ciągła droga samodoskonalenia się, nie żeby zaimponować dziewczynie, ale żeby być lepszą wersją samego siebie i mieć lesze życie.

Te wszystkie zachowania świadczące o pewności siebie powinny brać się z tego, że chcesz ulepszyć siebie i dbasz o siebie. Kobiecie zainteresowanie, będzie tylko skutkiem ubocznym tego zachowania.

Stanie się mężczyzną o wysokim statusie jest procesem inwestowania w siebie i dbania o siebie. Jest to proces dotyczący wnętrza i ludzkich emocji – tego jak się czujesz w swojej skórze, jak postrzegasz siebie, jak dbasz o siebie – a zdobycie wymarzonej dziewczyny będzie brało się z tego jako coś naturalnego i efekt uboczny. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę przez internet.

Zewnętrzne inwestycje w siebie „ciuchy” czy inne rzeczy reprezentujące wysoki status nic Ci nie dadzą, jeśli najpierw nie poukładasz sobie tego, co masz w środku. Znowu wpadniesz w dysfunkcyjny związek i nic nie ruszy w Twoim życiu do przodu.

Co teraz?

Tym artykułem, chciałem dać Ci pewne podstawy, fundament jeśli chodzi o myślenie o zdobywaniu kobiet. Chciałem Ci pokazać pewne główne zasady, jak działa kobiece postrzeganie mężczyzny i jego atrakcyjności.

Wiem, że nie wypisałem tutaj zbyt dużo przykładów, co dokładnie powinieneś lub nie powinieneś robić. Jakkolwiek cały ten blog jest wypełniony takimi radami. Przeczytaj dział o pewności siebie, a jeśli chcesz więcej wiedzy albo sprawdź mój poradnik „Potężna Pewność Siebie Alfa”. Jestem pewien, że dowiesz się z niego bardzo dużo.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności