goryle

Jeśli kręciłeś się w swoim życiu trochę po klubach i imprezach, to na pewno zauważyłeś, że są faceci, którzy lubią czepiać się cudzych dziewczyn. Chodzą takie łajzy i wyszukują okazji, żeby a to coś powiedzieć, co sprawi, że źle wyjdziesz w dziewczyny oczach, a to będą chcieli na chwile pożyczyć Twoją dziewczynę itd.

Nie ma się co oszukiwać i być naiwnym. To jest twoja męska konkurencja. Zwykle są to faceci, którzy bardzo często tak robią i mają w tym wprawę.

Dlaczego to robią?


Z prostego powodu. Są zazdrośni. Ich ego nie pozwala im spokojnie patrzeć, na to że ktoś ma fajną dziewczynę. Próbują więc zrobić z ciebie głupka, odbić Ci dziewczynę itd. Robią to na różne sposoby. Jeden będzie czarował Ci dziewczynę, dawał komplementy, uśmiechał się. Drugi będzie bardziej konkretny i będzie podrywał ją na Twoich oczach albo będzie zachowywał się agresywnie wobec Ciebie.

Na każdego takiego delikwenta jest dobry sposób i ja pokaże Ci te sposoby.

Dlaczego ta wiedza jest taka ważna?

Oprócz tego, że pozwala Ci się pozbyć konkurencji, ta wiedza ważne jest też z jeszcze jednego powodu. Kobieta chce się przy Tobie czuć bezpiecznie. Od Twojego zachowania zależy czy tak będzie, czy nie.

Jeśli nic nie będziesz robił, gdy podrywają ją inni faceci, to może sobie pomyśleć, że nie masz jaj, żeby walczyć o swoje. Ona nie chce użerać się z nachalnymi podrywaczami sama. Skoro jesteś z nią to Ty musisz się tym zająć.

Takie właśnie sytuacje pokazują Twój charakter i pewność siebie. Jeśli umiesz z nich wychodzić, to gwarantuję Ci, że zyskasz w oczach kobiety bardzo dużo.

Różne typy męskiej konkurencji

Jest kilka głównych typów męskiej konkurencji, którą możesz spotkać:

1. Pijaczek – zwykle taki delikwent za dużo wypił, a jak wiadomo często alkohol wyciąga z ludzi to, co najgorsze. Z takim typem trudno dyskutować, bo jego mózg po prostu nie działa i mało do niego dotrze. Jeśli go spotkasz, to najlepiej zabrać dziewczynę gdzieś dalej, byle dalej od niego.

2. Przystojniaczek – typ faceta, który mimo że może mieć wiele dziewczyn, to i tak wybierze tą zajętą. Oczywiście tylko po to, żeby pokazać, jaki z niego playboy. Najlepiej radzić sobie z takim typem w ten sposób, że nie dopuszczasz, żeby ona z nim gadała. Jeśli on jej zada pytanie, Ty odpowiadaj. Lepiej żeby wdał się w dyskusję z Tobą, bo inaczej może za bardzo oczarować dziewczynę.

3. Zabawny sympatyczny gość – chyba najgroźniejszy przeciwnik. Pozornie udaje nie zainteresowanego dziewczyną i chce być przyjazny. Taki gość niby tylko rozmawia, niby jest miły, a zanim się obejrzysz, rozśmieszy dziewczynę, oczaruje i powie coś w stylu: Za chwilę wrócimy, chcę jej coś pokazać” i tyle widziałeś swoją pannę.

Z takimi typami najlepiej sobie radzić trzymając dziewczynę blisko siebie (fizycznie) i szybko dominując rozmowę (za chwilę dowiesz się, jak to robić).

Najskuteczniejsze techniki, jak radzić sobie z męską konkurencją

1. Stań blisko dziewczyny.

Kiedy widzisz, że kręci się natręt to stań trochę bliżej dziewczyny. Dzięki razem z dziewczyną będziecie tworzyć jedną drużynę, a on drugą. To psychologicznie obniży jego potencjał i da mu do zrozumienia, że jesteście bliżej ze sobą i nie ma co próbować.

2. Zbliż się do niej

Jeśli jakiś facet próbuje zagadywać Twoja dziewczynę wyjaśnij mu co i jak: bliskością z nią. Kiedy zacznie mówić daj jej buziaka albo odwróć ją do niego plecami i przytul. Możesz też objąć ją obiema rękami w biodrach i uśmiechać się szeroko, jakbyś chciał powiedzieć:

Z czym do ludzi frajerze, ona jest moja, spadaj.

3. Użyj lekceważącego gestu

Czasami dobrze jest wykonać pewne obniżające status gesty wobec faceta, który pozwala sobie za bardzo. Przykładowo, jeśli facet gada jakieś bzdety do Ciebie, poklep go dwa razy po ramieniu (trochę dalej od obojczyka) i powiedz:

„Ciekawe rzeczy mówisz/ Zabawny facet z ciebie. Teraz jednak idziemy do baru się napić”.

4. Zablokuj go ciałem

Doskonały sposób, który naprawdę pokazuje, kto tu rządzi. Jeśli jakiś natręt przyczepi się do was, zablokuj go ciałem (dziewczyny lub swoim).

Po prostu złap dziewczynę za rękę (tą bliżej natręta i przekręć np. o 45 stopni w swoją stronę), tak aby ona stała plecami do niego.

To psychologicznie i fizycznie odcina człowieka od interakcji z innymi i stawia w głupiej sytuacji. Nie zręcznie jest gadać do ludzi, którzy odwracają się do Ciebie plecami. Natrętowi zrobi się głupio.

5. Zdominuj rozmowę

Zwykle facet, który jest mniej pewny siebie, będzie bał się konfrontacji. Jednak niezależnie jak się czujesz i z kim masz do czynienia w pewnych sytuacjach musisz się postawić. Wielu facetów lubi pieprzyć głupoty, żeby np. zawstydzić Cię przy dziewczynie albo pokazać, jakimi to są kozakami.

Dlatego jeśli jakiś facet podchodzi to Ciebie, kiedy jesteś z dziewczyną i np. mówi

„Hej zatańczymy?” (a wiesz, ze nie chodzi o zwykły taniec, to zareaguj jakby mówił do Ciebie:

„Nie dzięki nie tańczę”.

Albo gdy mówi:

„Hej jesteś piękna, chodź postawię Ci drinka” powiedz: „Nie dziękuję nie piję z nieznajomymi”.
Albo gdy mówi: „Masz piękne oczy” powiedz: „A co z moimi oczami, też są piękne?”.

Chodzi tutaj o to, aby odwrócić role i przez to przejąć kontrolę nad rozmową. Nawet jeśli facet powie: „Nie mówiłem do Ciebie, ale do niej”, możesz zastosować którąś z wymienionych w tym tekście technik i np. poklepać go po ramieniu i powiedzieć z uśmiechem:

„Spoko z Ciebie chłop, ale rozmawiamy teraz” i odwracasz się z dziewczyną, ustawiając ją lub siebie plecami do faceta.

6. Przenieś dziewczynę w inne miejsce

Czasami najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie po prostu przejść z dziewczyną w inne miejsce. Jeśli on ją ciągle zagaduje, to po prostu w pewnym momencie przerwij to i powiedz: „Miło się gadało, idziemy…” złap jaz a rękę i idź. Bez dyskusji, bez wyjaśnień itp. Just do it!

7. Postaw się

Postaw sprawę jasno. Jeśli jakiś natręt ewidentnie próbuje obić Ci dziewczynę, pomimo że ty stoisz obok niej, to się nie patyczkuj. Powiedz do niego stanowczym tonem:

„Słuchaj chłopie. Fajnie, że masz odwagę gadać do mojej dziewczyny, ale ona jest zemną, więc dobranoc”.

Możesz też to zrobić trochę łagodniej np. zaraz po tym, jak on skończy swoją kwestie, powiedz:

„Wow. To wymagało niemałej odwagi. Wiesz co, podziwiam Cię. Sam wiem jak trudno jest zagadać do ładniej dziewczyny, ale niestety ona jest ze mną. Dzięki”.

A potem odwróć się plecami do niego albo odejdź z dziewczyną.

8. Odwróć agresję w żart

Czasami można się spotkać z agresywnymi typami, którzy po wypiciu dwóch piw myślą, że są RAMBO. Kiedy taki zaczyna agresywnie się zachowywać mówić np. „Chcesz wyjść na zewnątrz” albo „Zaraz Ci przyjebie”. Rozładuj atmosferę mówiąc:

„Wow tego bym nie chciał. Kawał chłopa z Ciebie, pewnie po jednym uderzeniu wykończyłbym z butów, jak w kreskówce”. W ten sposób pokażesz dziewczynie, że jesteś ten mądrzejszy i nie musisz się zniżać do takiego poziomu.

Chodzi o to, żeby humorem rozładować napięcie i tym samym trochę ośmieszyć faceta w oczach dziewczyny. Jeśli ona zacznie się śmiać po twoim tekście, to jemu na pewno zmniejszą się chęci do gadania dalszych bzdur.

Podsumowanie

Bardzo ważne w walce z konkurencją jest szybkie reagowanie na jakiekolwiek zaczepki. Nie dawaj mu czasu na gadanie, nie dawaj mu forów. Jeśli gość zaczyna coś gadać, natychmiast go odetnij i nie pozwalaj ani sobie, ani dziewczynie wchodzić w dłuższe pogawędki. Przez to możesz tylko narobić sobie problemu.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności