Pewnie wydaje Ci się, że żeby zdobyć dziewczynę musisz znać jakieś teksty na podryw. Musisz znać jakieś specjalne powiedzonka albo zabawne historyjki prawda? Wszystko żeby zbajerować dziewczynę czymś pomysłowym i sprytnym itd.

Prawda jest jednaka taka, że możesz zainteresować dziewczynę, bez wypowiedzenia choćby jednego słowa. Tylko pomysł jak wzrosną Twoje szanse, jeśli będziesz w stanie już swoim zachowaniem (nawet nie będziesz musiał podejść do dziewczyny) ją zainteresować.
Rady, które Ci poniżej daję, można stosować w praktycznie każdym miejscy i każdej sytuacji. W szkole, pracy na imprezie na spotkaniu „towarzyskim” itp.

1. Nie bądź społecznym odludkiem

Nie ma nic bardziej dziwnego niż facet „odludek”, który siedzi sam za barem pijąc piwo albo podpiera ściany. Kobiety oceniają mężczyzn przez to jak wyglądają, ale i prze to z kim, i w jak, się zadają. Inaczej Cię oceni kobieta, kiedy będziesz dobrze się bawił w gronie znajomych, a inaczej kiedy siedzisz sam.

Weźmy taki przykład. Jest grupka ludzi. W środku jest facet na którego uwaga zwrócona jest uwaga całej grupy. Opowiada o czymś, a oni co chwila przerywają mu śmiechem. Po za grupą niejako z doskoku stoi inny facet, który nie mówi nic i tylko orbituje wokół nich. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak sądzisz, którym facetem, kobieta szybciej się zainteresuje? Odpowiedź jest oczywista.

Widzisz nie chodzi mi o to, że masz być gadułą, która „męczy bułę”, zagadując każdego kogo spotka na swojej drodze. Chodzi o to, żebyś potrafił znaleźć się w towarzystwie i nie był odludkiem, który podpiera ściany albo siedzi za barem, pijąc piwo.

Wyjdź do ludzi. Większość chciałaby z kimś pogadać, ale są zbyt nieśmiali albo boją się odrzucenia. Ty musisz być inny. Bądź otwarty. Rozmawiaj ze znajomymi i innymi ludźmi. Niech dziewczyna zobaczy, że masz “społeczną wartość” i zawsze potrafisz ją zbudować.
Co zrobić, żeby taką społeczną wartość zbudować?

Tutaj jest nieskończenie wiele możliwości. Głupie, ale zabawne historyjki, sztuczki magiczne i tak dalej i tak dalej. Grunt to się nie bać i trochę pomyśleć.

2. Obracaj się w gronie kobiet

Oprócz tego, że kobiety oceniają Cię po tym, jak wygląda Twoja „socjalna” interakcja z innymi ludźmi, zwracają one również uwagę na to, z jakim kobietami się zadajesz. Oceniają Twoją wartość/atrakcyjność, przez pryzmat innych kobiet.

Przykładowo koleżanki Twojej dziewczyny do czasu waszego związku mogły Cię uważać za “frajera”. Jednak skoro udało Ci się zdobyć ich koleżankę, to teraz będą na Ciebie patrzeć w zupełnie inny sposób, chociaż dalej jesteś tym samym facetem.

Dlatego, jeśli to możliwe nawiązuj kontakty z dziewczynami. Niech ta, którą jesteś zainteresowany widzi, że inne kobiety chcą przy Tobie być. Gwarantuję Ci, że każda kobieta bardziej się Tobą będzie interesować, jeśli zobaczy Cię w gronie innych kobiet.

Nie musisz od razu robić nie wiadomo czego. Przykładowo w pracy czy szkole zaprzyjaźnij się chociaż pobieżnie z jakimiś dziewczynami. Pogadaj z nimi o byle pierdołach, a najlepiej rozśmieszaj, tak żeby uważały Cię za faceta z poczuciem humoru. Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, to poproś o opinię:

„Dziewczyny co sądzicie o XXX i YYY”

Każda kobieta chętnie dzieli się swoją opinią z innymi ludźmi.

3. Stań się człowiekiem, z którym inni ludzie chcą być

Ludzie podświadomie chcą być z osobami, które jakoś ulepszają im życie. Na tym polega zwykle przyjaźń. Przyjaźnimy się z ludźmi, których lubimy za coś. Stań się taka osobą, z którą ludzie będą chcieli się przyjaźnić.

Kim jest taka osoba? Zwykle ludzie lubią osoby otwarte, uśmiechnięte z poczuciem humoru, które zawsze mają coś ciekawego, śmiesznego do powiedzenia. Jako, że większość ludzi jest nieśmiałych i woli, żeby ktoś inny nawiązał z nimi kontakt, to również dobrze jest być człowiekiem przyjaznym i otwartym na innych.

Nie oznacza, że masz być pijawką, która podlizuje się i szuka akceptacji u innych. Chodzi raczej o to, aby być człowiekiem otwartym i przyjaznym.

Najlepiej jeśli staniesz się osobą bardziej interesującą. Łatwo powiedzieć prawda? Jak stać się bardziej interesującym człowiekiem? Trzeba się rozwijać. Poznawać nowe rzeczy, nowych ludzi zdobywać nowe doświadczenia. Ilu znasz interesujących ludzi, którzy całe dnie spędzają na graniu na kompie albo pracy.

4. Nie szukaj imprezy, stań się nią!

Co to znaczy, żeby stać się imprezą? Chodzi mi o to, żeby stał się człowiekiem, który kojarzony jest z dobrą zabawą. Nie, nie tylko chodzi o to, że można się z Tobą napić wódki albo pójść na imprezę. Chodzi o to, żebyś był typem człowieka, przy którym inni ludzie automatycznie zaczynają się lepiej czuć.

Na pewno w gronie swoich przyjaciół masz kogoś takiego. Zobacz co on robi, jak się zachowuje, że ludzie lubią przy nim być. Pamiętaj, że kobiety nie tylko lubią faceta, przy którym dobrze się czują, ale też zwracają duża uwagę na to jak inni go postrzegają.

Ty powinieneś być facetem „przywódcą”, takim przewodnikiem stada, z którym podążają inni. To jest ogromnie pociągające dla kobiety, bo przecież każda chce wyjątkowego faceta, który jest lepszy od innych.

5. Niech Ci nie zależy

Nabierz przekonania, że rozmowa z dziewczyną nawet, na której Ci bardzo zależy to nic takiego. Mało tego. Powinieneś wręcz nabrać przekonania, że ta dziewczyna nie interesuje Cię, aż tak bardzo albo masz 3 trzy inne czekające w kolejce.

Dlaczego miałbyś się tak zachowywać, a nie np. okazać dziewczynie zainteresowanie albo wyznać jej uczucia? Z bardzo prostego powodu. Im bardziej zależy Ci na dziewczynie, tym większym desperatem się stajesz. Im bardziej jesteś zdesperowany, tym bardziej objawia się to w sposobie, w jaki mówisz do niej i jak się zachowujesz.

W rezultacie kobieta niejako wyczuwa Twoją desperację i boi się, że zaangażowałeś się za bardzo. Jako że ona nic nie czuje, zacznie się wycofywać, bo nie chce Ci robić nadziei.

Dlatego nigdy przenigdy nie rozmawiaj z dziewczyną z nastawieniem „muszę ją zdobyć, tak bardzo mi na niej zależy”, bo o ile ona nie odwzajemnia tych uczuć, to zrazi się do Ciebie. Zachowuj się jakby rozmowa z dziewczyną była dla Ciebie czymś normalnym. Czymś co jest dla Ciebie naturalne i nie sprawia Ci trudność. Możesz wręcz odrobinę, ale tylko odrobinę ją lekceważyć (uważaj, żeby nie przesadzić).

6. Bądź gotowy na testy

Tak to już będzie, że dziewczyna będzie Cię testować. Przykładowo po udanej randce będzie się nie odzywać albo wykręcać wymówkami przed następnym spotkanie. Wszystko po to, żeby Cię przetestować i sprawdzić na ile Ci na niej zależy i jakim mężczyzną jesteś.

Jeśli chcesz się pokazać z dobrej strony, to musisz wytrzymać te testy. Najlepiej wytrzymać te testy robiąc… NIC. Nie musisz używać super wymyślnych tekstów, nie potrzebujesz się na niej odgrywać, a już na pewno nie możesz dać po sobie poznać, że się denerwujesz. Najważniejsze, żebyś zachował, spokój, a np. kiedy dziewczyna powie Ci coś niegrzecznego zignoruj to. Takie zachowanie pokaże jej, że jesteś pewnym siebie, niezależnym facetem, który nie daje się nabierać na kobiece sztuczki.

7. Nie okazuj zainteresowania, ale jej nie ignoruj

Nie okazuj przesadnego zainteresowania dziewczynie, ale też i nie ignoruj jej, jeśli jest w grupie. Wielu facetów tak bardzo interesuje dziewczyna, że nie potrafią tego ukryć. Dosłownie orbitują wokół niej narzucając się za bardzo. Z drugiej storn wielu facetów po przeczytaniu rad od tzw. „guru uwodzenia” przeginają w drugą stronę i ignorują dziewczynę.

Bez przesady, nie możesz przeginać, w którąś ze stron. Nie narzucaj się jej, skupiając całą swoją uwagę na niej, ale też i nie ignoruj jej całkowicie. Przykładowo jeśli rozmawiacie w grupie na jakiś temat pytaj dziewczynę, która Cię interesuje na końcu albo czekaj aż sama się odezwie. Jeśli się nie odzywa, zagadaj do niej: „hey ty tam w rogu, a co ty o tym sądzisz”. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak bardziej podobać się dziewczynom.

8. Mowa ciała

Na koniec tylko wspomnę o mowie ciała. Dlaczego tylko wspomnę? Dlatego, że jest to tak rozległy temat, że najlepiej będzie jeśli zapiszesz się na moją listę i ściągniesz 25 stronicowy raport “Mowa Ciała Samca Alfa”. Jest tak kompletny opis jak się zachowywać i co robić, wraz ze zdjęciami i przykładami.

Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:

“Jak Poderwać Dziewczynę i Uniknąć Odrzucenia Nawet Jeśli Nie Wiesz O Czym Z Nią Rozmawiać?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?
– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.
– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn
– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności