Dzisiaj chcę Ci powiedzieć o czymś na temat kobiet, o czym wielu mężczyzn nie ma pojęcia. Tylko ten jeden fakt sprawia, że wielu mężczyzn nie ma szans na zdobycie wymarzonej dziewczyny.

Chodzi o bycie WYZWANIEM.

Bycie wyzwaniem to jedna z najważniejszych rzeczy, jaką możesz zrobić, aby odróżnić się od reszty mężczyzn. Nawet jeśli do tej pory byłeś dla niej powietrzem, możesz sprawić aby dziewczyna zaczęła coś do Ciebie czuć.

Za chwilę pokażę Ci dokładnie, co robić, aby być „wyzwaniem” dla kobiety. Przekonasz się, że te techniki możesz użyć dosłownie wszędzie i na każdej dziewczynie: w barze, gdy widzisz ją po raz pierwszy dziewczynę albo w szkole, na koleżance.

Oto jeden z największych błędów, który popełniają mężczyźni


Znasz „łatwe” dziewczyny? Chodzi mi o takie dziewczyny, które zawsze są chętne (nie chodzi tylko o seks) i dostępne. Przyjdą gdzie chcesz, żeby przyszły. Zrobią, co chcesz żeby robiły. Chyba rozumiesz, o co mi chodzi?

Interesują Cię na poważnie takie dziewczyny? Czy taka „łatwa” dziewczyna to twój ideał?
No właśnie. Kłopot w tym, że większość facetów jest „łatwa”. Kobieta może ich mieć, gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Zrobią wszystko, czego ona chce i będą jeszcze jej dziękowali.
Bycie „łatwym” facetem to przeciwieństwo bycia wyzwaniem i ogromny błąd, który sprawia, że dziewczyna zalicza Cię do rodzaju facetów, którymi nie jest zainteresowana

Jak bycie wyzwaniem Wygląda w praktyce?

I teraz pojawia się problem. Jak być wyzwaniem? Można przecież bardzo łatwo przegiąć i stać się bardzo aroganckim myśląc, że o to chodzi w byciu wyzwaniem. Uwierz mi, że chodzi o to, aby sobie wmawiać, że kobiety „nie są mnie godne i muszą o mnie walczyć”. Nie na tym polega bycie wyzwaniem. Nie chodzi tutaj przesadną pewność siebie i arogancje.

Chodzi bardziej o zachowania pokazujące, że nie jesteś jednym z tych łatwych facetów. Jak to się robi? Oto kilka przykładów na początek:

– Nie zawsze oddzwaniasz albo czasami nie dzwonisz, mimo że obiecałeś.

– Czasami nie masz czasu, żeby się spotkać.

– Dziewczyna nie wie czy ją tylko lubisz czy chcesz od niej coś więcej

Widzisz większość kobiet nie jest przyzwyczajona do takiego zachowania u faceta. Zwykle to one nie oddzwaniają albo odwołują spotkania. Kiedy więc spotykają chłopaka, który zaczyna się zachowywać inaczej, to od razu staje się inny od reszty.

Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego że się odróżnia się on od innych facetów. Nagle ktoś zachowuje się inaczej od reszty, a wiadomo, że kobiety chcę kogoś wyjątkowego/różnego od innych. Dwa, że ona nie jest przyzwyczajona do tego, że nie panuje nad sytuacją. Zaczyna dziwnie się czuć i myśleć o facecie, czemu tak robi, a to z kolei rozbudza w niej zainteresowanie.

Może teraz przychodzi Ci na myśl pytanie. „Ale co zrobić, jeśli dziewczyna w ogóle nie jest mną zainteresowana. Przecież żaby być dla niej wyzwaniem to musi mnie, choć trochę lubić”.

Nie

Prawda jest taka, że dziewczyna może Cię nie znać, ale jeśli będziesz się zachowywał jak mężczyzna, który jest dla niej wzywaniem, to natychmiast wzbudzisz w niej zainteresowanie.

Jak pokazać, że jesteś wzywaniem od samego początku?

Wszystko rozchodzi się pokazanie się, jako wyzwanie od samego początku w normalnych z pozoru sytuacjach. Pokaże Ci teraz trzy takie sposoby, które pomogą Ci zrozumieć o co chodzi w byciu wzywaniem. Dodatkowo gwarantuje Ci, że te techniki wzbudzą w dziewczynie zainteresowanie.

1. Bądź dla niej zagadką – nie okazuj zainteresowania.

Chodzi tutaj głównie o przełamanie pewnych schematów. Przykładowo nie przedstawiaj się jej pierwszy. Zrób to dopiero, kiedy zapyta. Niech się postara.

Unikaj pytań łajzy w stylu:

„Masz chłopaka?”, „Sama tu przyszłaś?”, „Chcesz ze mną pogadać?”, „Masz ochotę na drinka?”
Nie spędzaj zbyt dużo czasu przy niej i nie poświęcaj jej zbyt dużo uwagi.

2. Niech się postara.

Postaraj się, żeby to ona gdzieś lub na coś Cię zaprosiła.

Jeśli już gdzieś Cię zaprosi to odrzuć pierwszą propozycję. Nie bądź łatwym/zdesperowanym facetem, który łapie za każdą okazję. Jeśli zapyta czy wpadniesz na jej imprezę odmów/przełóż podając jakiś logiczny powód. Chodzi o to abyś nie był jak piesek, który czeka, aż pani nagrodzi o w jakiś sposób.

Niech ona stara Ci się zaimponować. Zadawaj jej podchwytliwe pytania, dzięki którym będzie chciała Ci udowodnić, że jest fajna. Przykładowo zapytaj się jej:

„Czym się różnisz od innych dziewczyn?”

„Co najbardziej ludziom/facetom/twoim znajomym podoba się w Tobie? Tylko nie mów wygląd”

3. Daj i zabierz. Drażnij ją

Zrób coś, co wydaje się całkowicie nielogiczne. Przykładowo, kiedy fajnie się wam rozmawia itd. skończ to i zostaw ją.

Zrób coś dziwnego jak objęcie jej ramieniem i jednoczesna rozmowa z kumplem jakbyś ją ignorował.

Używaj słowa może. Przykładowo: ”Fajnie się rozmawiało… MOŻE później też się spotkamy…”

Jeśli zacznie rozmawiać przez telefon przerywając waszą rozmowę – odejdź albo wyciągnij swój i zadzwoń do kumpla głośno mówiąc: „Wiesz co poznałem dziewczynę ale wydaje się trochę pogięta/nie wychowana…”

Podsumowując:

Żeby być wyzwaniem dla dziewczyny wcale nie musisz wyglądać jak aktor albo zarabiać milionów. Jedyne co musisz to znać pewne techniki i uzmysłowić sobie pewne fakty na temat myślenia kobiet. Jest tego trochę, ale jestem pewien, że się ich szybko nauczysz szczególnie, jeśli skorzystasz z mojego doświadczenia. Przez lata zdobywałem wiedzę, gromadziłem doświadczenie na temat zdobywania wymarzonej dziewczyny i dzielę się nią w tym poradniku: Zainteresuj Ją i Zdobądź. Sprawdź go jeśli chcesz wiedzieć więcej albo zapisz się na moją listę subskrybentów po darmowe porady.