Być może już wiesz albo i nie, ale moja strona istnieje od paru dobrych lat. Przez te wszystkie lata spotkałem się z tysiącami przeróżnych przypadków i problemów mężczyzn z kobietami. Jedną z rzeczy, którą widzę najczęściej jest to, że praktycznie każdy facet, któremu nie udaje się zdobyć dziewczyny (albo np. straci ukochaną) ma dobrą WYMÓWKĘ, dlaczego tak się dzieje.

Wymówka na śniadanie, obiad i kolację

Z czasem zrozumiałem, że praktycznie każdy facet ma jakaś dobra wymówkę którą wyjaśnia właśnie DLACZEGO nie wyszło mu z dziewczyną. Jest to taka wymówka usprawiedliwiająca porażki.

Jakie wymówki pomagają NIE zdobywać dziewczyny?

Każdy ma jakaś swoja wymówkę. Z najczęściej słyszanych mogę wymienić

– pochodzę z małej miejscowość,
– jestem za niski,
– nie wiem, o czym rozmawiać z dziewczyną,
– ona jest moją koleżanką i nie chce żeby moi znajomi się dowiedzieli,
– nie mam dużo pieniędzy,
– nie jestem przystojny,
– jestem za gruby,
– mam słabą pracę.
Można tak wymieniać w nieskończoność, każdy jest w stanie coś dorzucić od siebie.
No właśnie

Jaka jest Twoja wymówka usprawiedliwiająca porażkę?

Coś Ci powiem, co być może Cię zaskoczy. Jako, że jesteśmy istotami z założenia bardzo egoistycznymi i egocentrycznymi wydaje się nam, że nasza sytuacja jest zawsze wyjątkowa. Myslimy sobie:

„Inni nie mają takiej sytuacji jak ja”
„Gdybym był taki jak mój kolega to też bym ją poderwał”.

Prawda jest jednak taka, że nieważne jaka nasza wymówka by była, nieważne jak bardzo osobista i „wyjątkowa” by była, to w rzeczywistości jest to wymówka BARDZO POWSZECHNA!

Tak to jest prawda. W 98% przypadków wymówka usprawiedliwiająca Twoje porażki z dziewczynami nie jest niczym specjalnym. WIELU WIELU mężczyzn na całym świecie (w Ameryce, Afryce i Azji) ma takie same problemy i musi je przezwyciężać, jeśli chce zdobyć dziewczynę.
Prawda jest taka, że ta wymówka jest tylko wytworem naszej psychiki, który ma pomóc nam zmierzyć się ze smutną rzeczywistością.

Przyczyna porażki leży w nas samych w Tym jak myślimy i się zachowujemy

Problem w tym, że sama wymówka może się zakorzenić tak głęboko w naszej świadomości, że możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, że ją masz. Jeśli wierzysz, że dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać, bo jesteś (według siebie) zbyt gruby, to nawet nie spróbujesz do niej zagadać. Po prostu przyjmiesz, że to będzie bez sensu.
To z kolei prowadzi nas do jeszcze gorszego problemu, jak strach przed nawiązywaniem jakichkolwiek kontaktów z ludźmi czy brak wiary we własne siły.

Jak więc rozwiązać NAJWIĘKSZĄ przyczynę porażek mężczyzn z kobietami?

Potrzebne są do tego przynajmniej dwie rzeczy.

1. Przede wszystkim musisz zidentyfikować “wymówkę” która sprawia, że nie możesz zdobyć dziewczyny albo nawet nie spróbujesz. Nie wiem, co to będzie w Twoim przypadku. W moim przypadku to był strach przed tym, że jestem „zbyt mało atrakcyjny/frajerem” żeby być z taką dziewczyną. Mam kumpla, który jest dość szczupły i uważa, że dziewczyny chcą facetów bardziej „mięsistych”, a nie takich chudych jak on.

Zastanów się dobrze, co w Twoim przypadku jest tą wymówką? Wymieniłem powyżej kilka typowych wymówek, być może jest tam coś, co Ciebie dotyczy.

Dobra znalezione?

Jeśli wiesz, co jest twoją wymówką, to teraz znajdź przykład kogoś, kto pokonał tą wymówkę. Przykładowo możesz się rozejrzeć po znajomych kto spotyka się z dziewczyną dużo ładniejszą/lepszą od niego. Możesz się zapytać koleżanek, które pary są niedopasowane pod względem atrakcyjności do siebie. Z pewności koleżanki mają wiele takich przykładów.

Uważasz że jesteś a chudy/gruby? Wyjdź na ulicę latem, a zobaczysz masę przykładów chudych/grubszych facetów dumnie chodzących ze swoimi dziewczynami.

2. Zacznij dobywać wiedzę na temat tego, jak myśli kobieta i jak ją zdobyć. Zacznij dokształcać się i zmieniać, żebyś wiedział, co dokładnie pociąga w mężczyźnie kobietę niezależnie od zewnętrznych czynników takich jak wygląd, wzrost, status materialny itd.

Po części zacząłeś już to robić skoro czytasz ten tekst. Bardzo dobrze. Właśnie zrobiłeś o wiele więcej niż 95% mężczyzn narzekających na to, jakie kobiety są głupie itd. Podjąłeś akcję, zacząłeś działać i jesteś na najlepszej drodze do sukcesu i zdobycia dziewczyny.

Teraz najlepiej zapisz się jeszcze na moją listę subskrybentów poniżej, żeby dostawać więcej tego typu rad. Wystarczy, że podasz poniżej swój adres email oraz imię, a za kilka minut dostaniesz pierwsze porady i jeszcze 3 specjalne raporty. Do dzieła zrób to teraz i dołącz do grona mężczyzn, którzy nie pozwalają, żeby jakieś tam wymówki powodowały, że poniosą porażkę z kobietami.

Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Poderwać Dziewczynę i Uniknąć Odrzucenia Nawet Jeśli Nie Wiesz O Czym Z Nią Rozmawiać?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności