pierwsza randka

(Uwaga wbrew pozorom ten artykuł jest bardzo dobry również dla ludzi, którzy mają już dzi
ewczynę lub spotykają się z jakaś od dłuższego czasu)

Jesteś na randce z dziewczyną, która Ci się podoba. Wyobraź sobie taki scenariusz. Ręce Ci drążą i pocą się niemiłosiernie. Myślisz i starasz się, powiedzieć coś zabawnego. Stajesz na głowie, żeby wyjść z jakimś ciekawym tematem do rozmowy, ale nic Ci się nie udaje i zaczynają się między wami pojawiać momenty niezręcznej ciszy. Czujesz, jak narasta w was napięcie, jak Ty się denerwujesz i jak ona zmaczana być zniecierpliwiona i podenerwowana.

Widzisz jej nerwowe spojrzenie na zegarek albo ona zaczyna ciągle pisać SMSy lub wychodzić do łazienki. Po pewnym czasie ona zwyczajnie kończy sprawę i mówi: „Wiesz co, właśnie się dowiedziałam, że coś mi wypadło. Przepraszam, ale muszę już iść”. I to wszystko z pierwszej randki.

Oboje wiecie, że nic jej nie wypadło itp. Po prostu Ty zawaliłeś i nie potrafiłeś tak poprowadzić randki, żebyście się świetnie bawili i lepiej poznali.
Wiem, że ta sytuacja brzmi trochę jak koszmar, ale niestety wielu facetom to się przydarza. Tak ważny element, jak pierwsza randka często zaprzepaszcza jakiekolwiek Twoje szanse na lepsze poznanie dziewczyny. Co gorsza, wiele razy zdarza się tak, że facetowi wydaje się, ze na randce było wszystko ok. a dziewczyna później pisze, że go lubi, jako przyjaciela i nie chce się już spotykać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Dzisiaj postaram się dać Ci kilka rad na temat tego, co zrobić, aby pierwsza randka nie przypominała początkowego „czarnego” scenariusza, ale było zupełnie inna. Jest to dlatego ważne, że wiele kobiet wyrabia sobie opinię o facecie właśnie podczas pierwszej randki.

Jeśli spotykając się z nią, na te kilka godzin randki, okaże się, że było beznadziejnie, to i masz małą szansę, że spotkacie się drugi raz. Natomiast jeśli pierwsza randka była wspaniałym, fascynującym dla niej przeżyciem, to trudno jej będzie odmówić sobie przyjemności ponownego spotkania Ciebie.

Gdzie jest problem?

Największym błędem, który popełnia większość facetów na pierwszej randce, jest nuda, schemat, gadanie o nudnych rzeczach, brak spontaniczności i robienia czegoś nowego.
Wielu facetów nie jest w stanie wyjść z czymś bardziej kreatywnym niż klasyczne kino, restauracja, spacer i przepytywanie dziewczyny, gdzie pracuje itp. Owszem, to nie jest tak do końca złe i może zakończyć się sukcesem, ale można też zrobić to o wiele lepiej i wyróżnić się z tłumu.

Oto, w jaki sposób:

Przede wszystkim powinieneś sobie uświadomić, jakie cechy powinna mieć randka, jeśli chcesz, aby naprawdę się udała i dziewczyna była Tobą zachwycona. Powinna być:

Radosna – czyli powinniście się na niej dobrze bawić, dużo śmiać, zrobić coś śmiesznego i rozwiać na wesołe tematy. Absolutnie zakazane jest schodzenia na jakiekolwiek smutne, przygnębiające tematy w stylu: opowiedz mi o swoich byłych facetach? Czemu z nim nie jesteś?

Nie daj się też wciągnąć w rozmowę o pracy czy szkole. Przeważnie ludzie nie lubią swojej pracy i samo myślenie o niej zaczyna ich przygnębiać. Ty nie chcesz, żeby ona była przygnębiona więc i nie gadaj na takie tematy.

Ty sam powinieneś być uśmiechnięty, pełen energii, a nie zachowywać się jak człowiek w depresji, który tylko narzeka i stęka.

Spontaniczna – kobiety uwielbiają niespodzianki spontaniczności tajemniczość. Praktycznie każda kobieta mając do wyboru pójście w miejsce, które lubi a w miejsce, które jest zupełnie nowe, wybierze NOWE miejsce. Lepiej jest powiedzieć dziewczynie, że zabierasz ją w fajne miejsce, niż pytać się gdzie ona chce iść i co robić.
randkowe spotkania
Przygodowość – ta cecha łączy się ściśle z poprzednią. Kluczem do udanej randki są nowe ciekawe rzeczy, które robicie i które powodują jakieś wyjątkowe sytuacje. Znam ludzi, którzy biorą dziewczynę na randkę do IKEI. Są tam tysiące rzeczy, dzięki którym można stwarzać jakieś śmieszne sytuacje itp.

Jeśli pogoda jest słaba to, możesz wziąć dziewczynę na randkę do centrum handlowego i pójść do jakiegoś sklepu z dziwnymi ciuchami i zacząć je przymierzać. Możecie też razem wybrać coś dla Ciebie albo żartować przymierzając dziwne okulary itp. Najważniejsze, żeby robić coś nowego i innego, a przy tym dobrze się bawić.

Jeśli masz taką możliwość, to zabierz ja w miejsce, z którego rozpościera się jakiś piękny widok. Może to być widok na starówkę, zamek czy cokolwiek innego. Najważniejsze jest, aby było ładnie, bo kobiety są wrażliwe na piękno. Dla Ciebie widok zachodu słońca, to po prostu zachodzące słońce, a dla niej taki widok, to może być coś romantycznego i wzbudzi w niej pozytywne emocje.
 
Kluczem do zrozumienia, dlaczego te cechy randki są ważne dla kobiety, jest zrozumienie tego, że kobiety odbierają wszystko przez pryzmat swoich uczuć i są bardzo wrażliwe na te uczucia. Jeśli dziewczyna jest smutna, a Ty będziesz radosny, pozytywny itp. To ona „zarazi się” Twoimi uczuciami i poprawi się jej humor (i na odwrót).
Kobiety są takimi istotami, że to uczucia, jakie czują, sprawiają, że jej się coś podoba lub nie.

Liczy się to, jak kobieta będzie się z Tobą czuła i jakie jej dałeś jej uczucia. Możecie zjeść najwspanialszy obiad w restauracji za 1000 zł, ale jeśli ona będzie się czuła skrępowana i poddenerwowana, to będzie to słaba randka. A możecie zjeść Kebab z budki, ale jeśli przy tym będziecie się wygłupiać i dobrze się bawić, to ona będzie lepiej wspominać taką randkę.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć co robić i o czym mówić na randce i jakich błędów nie popełnić to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Pierwsza randka – krok po kroku

Następnym razem, kiedy poznasz dziewczynę, upewnij się, że mówisz do niej coś w stylu:

„Słuchaj, miałem, iść z kumplami do xxx, ale jakiś nie wyszło i mam wolny wieczór. Chcę gdzieś wyjść i jeśli chcesz, to możesz, iść ze mną. Weźmie Cię w jakieś fajne publiczne miejsce, żeby jak się okaże, że jesteś jakaś nienormalna czy coś, mógł uciec albo żeby inni ludzie mnie obronili”.

Nie mów jej gdzie idziecie i co będziecie robić. Postaraj się też wyjść z czymś kreatywnym pomysłem. Możesz zaprosić ją na jakąś wyszukaną herbatę ze specjalnych ziółek albo pójść do muzeum, gdzie są jakieś dziwne wystawy, z których będziecie się nabijać.

Prowadź całe spotkanie od początku do końca i Ty decyduj, gdzie idziecie. Unikaj ciągłego pytania się w „co chcesz robić?” „Chcesz tam iść?”.
Jeśli ona nie będzie chciała, to Ci o tym powie, a ty musisz zachowywać się jak facet i być konkretny i prowadzić całą randkę. Na Tobie spoczywa obowiązek przygotowania i dogrania wszystkiego. Pamiętaj, że to ona jest z Tobą na randce i ty ją, jak gdyby zapraszasz do spędzenia z tobą kilku chwil, a nie na odwrót. Ty jesteś facetem, więc i Ty o wszystko masz staranie.