kobieta i faceci

Cześć

Na początku wielkie dzięki za to, co przysyłasz mi w swoich mailach.. Twoje poradniki i raporty naprawdę dużo mi pomogły i wiele dzięki nim zrozumiałem. Widzę zmianę w tym jak się czuję i w tym jak postrzegają mnie dziewczyny. Zadziwiające, że kilka rad potrafi tak wiele zmienić w człowieku.

Mam jeszcze pytanko. Często zdarza się tak, że wchodzę w obce miejsce (impreza, klub) gdzie jest kilka pięknych kobiet, ale też są inni faceci, którzy je podrywają. Rozmawiają z  nimi, stawiają im drinki itp.

Co wtedy robi w takiej sytuacji? Jak się zachować kiedy wokół są „przeciwnicy”. Co robić aby wyróżnić się z tłumu i zwrócić uwagę kobiety na siebie?


 
Oki. Taki problem często pojawia się u wielu facetów szczególnie, jeśli ktoś nie urodził  się duszą towarzystwa i nie potrafi wejść do obcego miejsca wypełnionego tłumem ludzi i od razu nawiązać z nimi dobrą relację. Dzisiaj zajmiemy się tym problemem, bo często będziesz się mógł spotkać z sytuacją, gdzie będziesz miał konkurencję i trudniej będzie Ci zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, to przede wszystkim powinieneś wiedzieć czego nie robić, aby z miejsca nie wyjść na głupka albo żeby dziewczyny nie zaczęły myśleć o Tobie jak o jakimś frajerze.

Najważniejsze jest to, abyś nie popełnił częstego błędu, jaki popełnia wielu facetów.
Wielu gości, żeby wrócić na siebie uwagę kobiet, zaczyna szastać kasą na lewo i prawo. Kupują ekskluzywne drinki, demonstracyjnie wyciągają pieniądze, dają duże napiwki. Dodatkowo są jeszcze faceci, którzy zaczynają głośniej gadać, przechwalać się co to nie oni i kogo nie znają itp.

Krótko mówiąc wielu facetów, aby zwrócić na siebie uwagę kobiet, zaczyna pajacować i stroszyć piórka jak pawie. Problem jednak  tym, że w większości kobiety są dużo mądrzejsze i lepiej „czytają” ludzi, niż się wielu facetom wydaje i natychmiast wychwytują taki pozerów.

Głośnie zachowanie szastanie pieniędzmi, przechwalanie się one doskonale to odczytują jako nieudolną chęć zaimponowania. Owszem na niektóre dziewczyny to podziała i im zaimponuje, ale tak samo niektórzy faceci oglądają „Taniec z gwiazdami” (ciężkie przypadki są wśród nas).

Te mądrzejsze kobiety, którym  w głowie nie siedzą tylko pieniądze natychmiast są całkowicie zniesmaczone takim facetem i z miejsca traci on u niej jakiekolwiek szanse. Po prostu dostaje odpowiednią etykietkę od dziewczyny, a jej intuicja włącza alarm: „Palant!”.

Te wszystkie przechwałki w stylu: „Skończyłem uniwersytet xxx, ale co tam to nic wielkiego”. „Pracuję w super wielkiej firmie i jestem w niej super ważnym kierownikiem”, „Kogo ja nie znam ze świata show biznesu” nie powinny mieć miejsca.
Kobiety widzą, że jest to pozerstwo i próba wkupienia się w łaski innych.

Jak więc się zachowywać?

No właśnie. Co robić i jak się zachowywać, aby jednak wyróżnić się z  tłumu i pokazać się z dobrej strony i co zrobić, żeby dziewczyny się Tobą zainteresowały.
Najłatwiejszy na to sposób, to po prostu, wyrobić sobie pozycję.
Wszystko opiera się na właściwej mowie ciała, pewności siebie oraz odrobiny umiejętności towarzyskich.

Przede wszystkim uśmiechaj się i bądź pogodny. Nie patrz na ludzi jak na przeciwników i bądź przyjacielski do innych. Nabierz też dobrej energii. Pogadaj z kimś, pożartuj z czegoś, chodzi tutaj o to, abyś wprawił się w dobry i radosny nastrój, który natychmiast zacznie od Ciebie promieniować na innych i jednocześnie przyciągać uwagę ludzi dookoła.

Mowa ciała

Ramiona do tyłu, plecy prosto głowa do góry i uśmiech. Nie głupkowate jarzenie michy, ale przyjacielski, pogodny uśmiech. Jeśli rozmawiasz z kimś zawsze utrzymuj kontakt wzrokowy. Nie gap się non-stop, bo będziesz wyglądał jak robot, ale patrz drugiej osobie w oczy, gdy ona patrzy  w Twoje

Mów wyraźnie i na tyle głośno, żeby rozmówca dobrze cię słyszał. Mów pewnym siebie głosem. (wielu facetów o tym zapomina)
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zainteresować sobą dziewczynę i co zrobić, aby myślała ona o Tobie jako o interesującym mężczyźnie, to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Praktyka?
Wchodzisz do klubu
. Widzisz grupę znajomych. Podchodzisz do nich od razu (bez stania pod ścianą), rozmawiasz z nimi, trochę się droczysz, żartujesz, a potem znikasz. Później znowu wracasz do tej grupy, żeby zapytać jak się bawią albo przychodzisz po prostu stuknąć się kieliszkiem albo powiedzieć: „Zdrówko”.

Później przechodzisz do kolejne grupy ludzi i robisz to samo. Masz już wtedy trochę obeznania wśród ludzi, znasz ich trochę, a co najważniejsze kobiety zaczną Cię zauważać i będą się zastanawiać: „Co to za facet?”. Bez pajacowania i przechwalania się natychmiast zostajesz zauważony i wyróżniony z tłumu. Po prostu widać, że możesz być spoko facetem.

Jeśli na jakiejś dziewczynie szczególnie Ci zależy, to nie daj tego po sobie poznać i najlepiej po prostu ignoruj ją i nie zwracaj uwagi. To da jej do myślenia (szczególnie jeśli jest super ładna).
Podsumowując.

Następnym razem, kiedy pójdziesz na imprezę, pamiętaj aby spokojnie wyrabiać sobie pozycję w towarzystwie.

Wyrób w sobie nawyk i umiejętność zapoznawania obcych ludzi w nowych miejscach. Wchodząc na imprezę, zacznij o rozmawiania z kimś. Naucz się kilku dyżurnych tematów i żartów, którymi będziesz w stanie rozruszać i lepiej się poznać z innymi ludźmi.

Tylko jeśli będziesz w stanie poznać towarzystwo lepiej i swoją osobą sprawić, że ludzie będą się lepiej czuli, bawili, to z miejsca kobiety będą Tobą bardziej zainteresowane.