Skoro czytasz ten tekst to pewnie chodzisz na jakieś imprezy albo do klubów czy barów itp. Z pewnością widzisz też tam dziewczyny, które Ci się podobają, ale nie masz pojęcia jak do nich zagadać.

Dlatego dzisiaj przygotowałem dla Ciebie artykuł, który będzie dotyczył tego, jak poderwać dziewczynę na imprezie/w barze. Pokażę Ci co mówić jak się zachowywać no i oczywiście powiem Ci czego nie robić. Dostaniesz nawet gotowe teksty do powiedzenia i „schematy” zabawnych i ekscytujących dla kobiet rozmów.

Najważniejsze przy podrywaniu dziewczyny w barze!

Kiedy zaczynasz rozmowę z dziewczyną w klubie lub barze najważniejsze jest, aby ta rozmowa była interesująca ekscytująca – już od pierwszego słowa jakie wypowiesz
Rozmowa w barze jest to coś zupełnie innego niż rozmowa na randce, na ulicy, w pracy. W barze/na imprezie jest inna dynamika i energia międzyludzka. Ludzie mają inne nastawienie i po co innego przychodzą do baru niż do pracy, szkoły.

Właśnie, dlatego też absolutnie nie możesz sobie pozwolić na to, żeby rozmowa była chociaż przez chwilę nudna. Dlaczego? Dlatego, że jeśli znudzisz dziewczynę chociaż przez chwilę to zwyczajnie straci tobą zainteresowanie. Najzwyczajniej w świecie zwróci uwagę na następnego faceta, który do niej podbija albo wróci do koleżanek.

Pierwszym wnioskiem, który musisz zapamiętać, jeśli chodzi o podrywanie dziewczyny w barze, to: „Musisz unikać nudnych tematów”

Żadnego rozmawiania o nudach typu:

„Skąd jesteś”?
– „Gdzie chodzisz do szkoły”?
– „Gdzie pracujesz”?

Dodatkowo jeszcze kategorycznie odpadają tematy typu: polityka, praca, religia, poważne wydarzenia (np. śmierć jakiejś znanej osoby). Nawet jeśli wiesz, że macie ze sobą coś wspólnego na tym polu, to nie możesz o tym mówić.
Następnym razem kiedy złapiesz się na tym, że zaczynasz nudne tematy, to natychmiast zmień temat i zmień go na coś zabawnego.

3 Proste Techniki Rozmowy i Flirtu Z Dziewczyną w Barze

Praktycznie zawsze można szybko i skutecznie znaleźć coś, czym można rozśmieszyć dziewczynę. Czasami wystarczy tylko rozejrzeć się wokół siebie. Być może zobaczysz kogoś dziwacznie ubranego albo śmiesznie zachowującego się. Może to być nawet: facet, który pijany próbuje poderwać dziewczynę i mu to nie wychodzi.

W takim momencie możesz jej powiedzieć, że jak postawi Ci piwo to umówisz ją z nim na randkę.

1. Zabawa w swatanie

Dosłownie może to wyglądać w taki sposób:
Ty: „Cześć. Widzisz tego pijanego faceta, który próbuje poderwać tą dziewczynę/ma strój z lat 70-tych?”

Ona: „Tak haha haha”

Ty: „Jak mi postawisz piwo to Cię umówię z nimi/zapytam go skąd ma te ciuchy. Zobaczysz szepnę do niego dobre słowo i może znajdzie dla Ciebie czas”.

Jeśli załapie temat to możesz zaproponować jej jeszcze kilku innych “kandydatów” do umówienia się. Oczywiście możesz się z nią przekomarzać np. kiedy powie, że nie lubi niskich mężczyzn, to zaczniesz jej wybierać samych najniższych itd. Później możesz jej zaproponować żeby też Tobie wybrała kilka „kandydatek” do umówienia.

Wystarczy, że powiesz:

No dobra . Rola swatki mnie nudzi. Może ty byś mi znalazła równie fajną dziewczynę, co ja Tobie znalazłem chłopaka”?

Później możesz jej kazać, żeby opowiedziała Ci jakiś żart albo zabawną historyjkę. To pozwoli się wam obojgu bardziej komfortowo poczuć w swoim towarzystwie. (Oczywiście dobrze by było, żebyś też miał jakąś historyjkę przygotowaną dla niej).

2. Zabawa w Ulubione

Inna świetną zabawą jest dowiadywanie się pod dziewczyny co lubi.
Możesz powiedzieć coś w stylu.

Ty: „Wiesz czytałem ostatnio artykuł, że można poznać, jaka jest osoba pytając o ją o to, co najbardziej lubi. Jest nawet specjalny schemat, który pomaga zrozumieć ludzką osobowość po odpowiedziach.”

Wtedy pytasz ją o ulubione rzeczy przykładowo:

„Jakie lody najbardziej lubisz?”
„Jakie ciasto najbardziej lubisz?”
„Jaki jest Twój ulubiony kolor?”

Oczywiście po kilku takich pytaniach stwierdzasz, że wiesz już praktycznie wszystko o jej osobowości i jesteś w stanie czytać w jej myślach. Wtedy powiedzieć o niej jakąś głupotę np. że ma psychopatyczne skłonności do zazdrości (każda kobieta jest trochę zazdrosna więc tym lepszy będzie efekt tego co powiedziałeś) itd.

Zobaczysz, że taka prosta zabawa natychmiast pozwoli Ci z nią stworzyć kontakt i otworzy Ci drogę do tego, żeby

a) lepiej ją poznać,
b) wziąć numer telefonu.

3. Druga zabawa w ulubione

Druga zabawa w ulubione jest trochę podobna do pierwszej. Pytaj się jej, co najbardziej lubi a potem niech ona zadaje Ci to samo pytanie. Tym razem jednak podkręć to do maksimum na przykład pytając:

„Jaka była najobrzydliwsza/najdziwniejsza rzecz, którą jadłaś?”
“Co najbardziej lubisz robić kiedy jesteś sama w domu?”

4. Gra w imiona

Inna świetna grą w sam raz na pierwsze spotkanie w barze jest wymyślanie śmiesznych rzeczy z pierwszych liter imienia. Przykładowo dziewczyna ma na imię OLA
Możesz więc powiedzieć coś w stylu:

Ty: Wielu ludzi mówiło mi, że potrafię świetnie czytać ludzkie charaktery. Studiowałem też „imieniologię” i jestem pewien, że potrafię wyciągnąć wiele wniosków z Twojego imienia”. Jak masz na imię?”

Ona: „Olka”

Ty: O – olewała szkołę L – lubiła jeść paprykarz z czekoladą A – alkohol jest dla niej ważniejszy od chleba.

Zawsze mozęsz wkręcić coś co w niej zauważyłeś do tego „wyczytywania znaczenia z imienia”. Przykładowo jeśli będzie miała w ręku drinka to możesz luźno i w zabawny sposób nawiązać do jej „alkoholizmu:

Później każ jej zrobić to samo z twoim imieniem. To pokaże, że jesteś dla niej wyzwaniem i nie jesteś jak reszta nudnych facetów, z którymi się wcześniej spotkała. Dodatkowo jeszcze sam będziesz mógł się przekonać czy dziewczyna nie jest nudna i czy ma poczucie humoru.

Przejmowanie władzy w rozmowie

Wiele razy, kiedy spotkasz dziewczynę w klubie będzie bardzo niechętna do jakiejkolwiek rozmowy z “obcym facetem”. Może tak się dziać z wielu powodów. Być może wcześniej zaczepiali ją głupi faceci, a może jest na wieczorze panieńskim postanowiła, że nie będzie rozmawiać z żadnymi facetami.

Jednak jeśli pokażesz jej, że się tym nie przejmujesz albo jeszcze lepiej gdy odwrócisz to na swoją korzyść, to NATYCHMIAST wzbudzisz w niech zainteresowanie.

Oto kilka przykładów

– Kiedy zaczyna ostentacyjnie bawić się albo przestawiać swoja torebkę, to powiedz jej:
„Ale fajna torebka, założę się, że chowasz tam z 5 kilo ziemniaków. Powiedz prawdę ile kilo tam zmieścisz?”.

– Kiedy powie Ci, żebyś zrobił cos dla niej np. kupił drinka powiedz:
A ty co mi dasz w zamiar?”. Jeśli nie spodoba Ci się jej odpowiedź to po prostu tego nie rób.

– Jeśli wspomniałeś o czymś albo o kimś a ona powiedziała, że tego nie lubi, to odpowiedz:
„On też Cię nie lubi albo te miejsce też Cię nie lubi”.

WAŻNE!!!
Kiedyś stosujesz te wszystkie techniki uważaj na to, zęby nie wyjść zbyt aroganckim wobec dziewczyny. Masz być interesujący, zabawny a nieprzemądrzały.

Pamiętaj też, że kiedy zastosujesz już którąś z tych technik, to najlepiej jest po prostu poprosić o numer telefonu i się zwinąć. Nie zawsze w klubie czy na imprezie panuje atmosfera sprzyjająca dalszej rozmowie i poznawaniu się.

Podsumowując

Widzisz wcale nie jest tak trudno poderwać dziewczynę w barze czy klubie. Grunt to wiedzieć, od czego zacząć i czego absolutnie unikać. Jestem pewien, że jeśli tylko zastosujesz kilka z powyższych rad, to prędzej czy później uda Ci się poznać fajną dziewczynę.

Tych kilka prostych porad z pewnością pozwoli Ci zapoczątkować interesującą i pociągającą dla kobiety rozmowę. Jednak jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zdobyć dziewczynę to powinieneś zapisać się na moją listę subskrybentów gdzie będę Ci wysyłał darmowe porady na ten temat. Zapisz się na listę poniżej.