Z doświadczenia wiem, że ludzie którzy zaczęli dopiero swoja przygodę z zmienianiem się w atrakcyjnego dla kobiet faceta, pierwsze co chcą wiedzieć to, jakie są najlepsze “teksty na podryw”. Jak zagadać dziewczynę, dziewczyny?

Widzisz owszem ważne jest to, co do niej powiesz, szczególnie jeśli jest to nieznajoma na ulicy, jednak dużo ważniejsze niż dobre jakieś śmieszne “teksty na podryw” jest to, w jaki sposób to powiesz i jaką “aurę” wokół siebie wytworzysz.

Mówiąc o aurze chodzi mi o to w jaki sposób pochodzisz do dziewczyny, jak wyglądasz (nie jak przystojny jesteś, ale jakie wrażanie robisz) i jak się zachowujesz. Jeśli zaczniesz gadać półsłówkami i mamrotać coś pod nosem, to nic Ci nie dadzą nawet najlepsze teksty. Wielu “guru” uwodzenia powtarza, że o wiele ważniejsze od tego, co powiesz, jest to jak to powiesz. Twoja mowa ciała i inne czynniki zewnętrzne mają tutaj ogromny wpływ na powodzenie całego podejścia.

Jeśli chcesz podejść do kobiety, to zanim obmyślisz sobie teksty na podryw, miej w pamięci kilka ważnych rzeczy.

– mowa ciała – klata do góry, głowa prosto lekko do tyłu, podbródek do góry, nie baw się rękoma ani ich nie krzyżuj, ramiona do tyłu,
– wygląd zewnętrzny – ubranie może nie jest tak ważne, ale dla kobiet liczy się czy masz klasę i czy nie wyglądasz jak wieśniak. Upewnij się, że dobrze wyglądasz, sprawdź czy pasek pasuje do butów itp.

_____________________________
Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:

_____________________________

– higiena – wiem, że to oczywiste ale nie dla wszystkich. Obowiązkowo czyste zęby, czyste ciuchy, czyste buty, czyste paznokcie i włosy. Kobiety w sekundę zauważą wszelkie niedociągnięcia i jesteś na starcie spalony.

Pamiętaj, że kobieta widzi znacznie więcej
, niż Ci się wydaje lub ona sama przyzna. One widzą o wiele więcej szczegółów i dla nich te szczegóły są bardzo ważne. Jeśli wykształcisz w sobie pewność siebie, klasę i odpowiedni styl, to nie będziesz potrzebował, żadnych openerów (teksty na podryw), bo kobieta automatycznie wyczuje (po zachowaniu), że jesteś kimś wyjątkowym.Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności