Bądź wyzwaniem

Wielu mężczyzn nadinterpretuje męską inicjatywę. Innymi słowy mówiąc zbyt agresywnie podrywają dziewczynę. Robią to zupełnie nieświadomie niestety jednak popełniają ten błąd, przez co kobiety stawiają opór.

Dosłownie sama agresywne podrywanie powoduje, że kobieta zaczyna stawiać opór i zaczyna wymyślać wymówki i jest to wina faceta. Zamiast dać jej chociaż czas do zapoznania i oswojenia się z sytuacją oni cisną a potem dziwą się, że dziewczyna nie oddzwania. Szczególnie ważne jest to w przypadku, gdy chcesz poderwać koleżankę.

Nagle pojawia się dla niej nowa sytuacja, kiedy się nią interesujesz i ona potrzebuje czasu, aby się z tym oswoić. Zamiast zbyt otwartego, agresywnego podrywania spróbuj czegoś innego daje jej zawalczyć o siebie, bądź niedostępny do pewnego stopnia.


Pozwól jej się zacząć domyślać, o co Ci chodzi. Pozwól jej myśleć o Tobie i co znaczyło, kiedy z nią rozmawiałeś albo wysłałeś jakiegoś „dziwnego” SMS. Uwierz mi – im więcej ona o Tobie myśli tym lepiej. Kobiety to po prostu uwielbiają. Uwielbiają myśleć, o co Ci chodzi i co znaczą twoje zachowania. Tak samo uwielbiają interpretować i nadinterpretować przeróżne rzeczy.

– Czy ją lubisz?
– Co miało znaczyć to, że ją klepnąłeś w ramię?
– Co miało znaczyć, że powiedziałeś, że jest fajna jak na wredną koleżanką?
– Gdzie jesteś?
– Z kim jesteś?

Innymi sowy graj trochę trudnego do zdobycia. Kobiety zwykle tak robią, więc dlaczego ty byś tak nie miał robić i odwrócić role. Szczególnie jest to pociągające dla kobiety, która przyzwyczajona jest do tego, że wszyscy zabiegają o jej względy, a ty tymczasem wyłamujesz się ze schematu. Ona jest przyzwyczajona, że inni traktują ją jak królewnę, a ty robisz coś wręcz przeciwnego. W rezultacie zachowujesz się zupełnie inaczej niż inni faceci i dziewczyna zastanawia się dlaczego.

– Co się stało, że on zachowuje się inaczej wobec mnie?
– Co jest powodem takiej sytuacji?
– Czy mu się nie podobam?
– Co jest z nim nie tak?

To wszystko sprawia, że ona zaczyna być coraz bardziej i bardziej ciekawa i zainteresowana Tobą. Im więcej i dłużej tym lepiej.

Przykładowo, kiedy mówisz jej coś w stylu:

„Jak się czujesz stojąc koło takiego przystojniaka jak ja. Musisz być zdenerwowana, pewnie ręce Ci się pocą i nie możesz wyjść z podziwu?”

Szczególnie dobrze ten tekst działałby gdybyś go powiedział będąc w roboczych ciuchach czy coś w tym stylu. Chodzi tutaj o pewien paradoks, który jednocześnie stawia dziewczynę w odwrotnej sytuacji.

Albo kiedy ona próbuje się z Toba skontaktować możesz powiedzieć:

„Słuchaj wyluzuj troszkę. Cały czas wisisz mi na telefonie jak jakiś prześladowca. Niedługo będę musiał zmienić numer teflonu albo coś, żeby się Ciebie pozbyć”.

Widzisz tutaj znowu jest pewien paradoks, że niby ona Ci się narzuca, mimo że to nie do końca musi być prawdą.

Albo jeszcze inaczej. Kiedy ona Cię będzie chciała dotknąć albo przytulić odskocz i powiedz:

„Hej spokojnie nie wolno mnie obmacywać. Powinnaś zawsze zapytać się czy możesz naruszyć moją przestrzeń osobistą”

Tego typu tekst sprawią oczywiście, że dziewczyna zacznie się zastanawiać. Kim on jest żeby tak do mnie mówić. Mimo, że nawet ją to troszkę podrażni, to wciąż będzie się trochę zastanawiać, co się stało i co z Ciebie za facet. Ciekawość zawsze zwycięży.

Każdy człowiek chce czegoś, czego nie może mieć. Nie wspominając o tym, że jeśli przychodzi nam zdobyć coś ciężej, to bardziej to doceniamy. Nigdy przenigdy nie bądź zbyt dostępny dla dziewczyny. Niech widzi, że nie jesteś kolejnym pieskiem na jej zawołanie. Pokaż, że jesteś ważny i trzeba Cię szanować, że masz w swoim życiu pewne priorytety. Jednocześnie uważaj, żeby tutaj nie przesadzić.

Powinieneś być trochę jak hasło od krzyżówki, żeby które zobaczyć trzeba odpowiedzieć na wiele pytań. Jednak kiedy już poznasz rozwiązanie bardziej to doceniasz. Daje jej też szansę na to, żeby zatęskniła za Tobą. Bardzo często widzę jak faceci spędzają z koleżanką, którą chcą poderwać niezliczone godziny. Chodzą razem do sklepu, do kina. W rezultacie stają się jej kolejną koleżanką, z którą dobrze się czują, bawią itp. ale nigdy nie będą chciały z nim być na poważnie.

Jest to bardzo poważny błąd. Wiem, że na logikę wydaje się, że dłużej przebywając z dziewczyną zbierasz sobie plusy u niej i nawiązujesz kontakt. Prawda jest jednak, że jeśli ona ma Cię na wyciągnięcie ręki i każde zwołanie to przestajesz być taki interesujący, bo za łatwo Cię mieć.

Poprzednie części znajdziesz tutaj:

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 1

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 2

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 3

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 4Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności