Miej klasę

Kulturalny facet z klasą to prawdziwa rzadkość. Większość mężczyzn to niechluje, które nie mają pojęcia o stylu i elegancji. Jeśli masz klasę, kobiety intuicyjnie to wyczują. Przykładowo takie szczegóły jak

– Czy Twój pasek pasuje do butów?
– Czy masz czyste buty?
– Czy masz świerzy oddech?
– Czy Twoje ubranie pasuje do okazji?
– Czy potrafisz zachować się w niektórych “wyjątkowych” sytuacjach?

Znam paru facetów, którzy ładnie się ubierają. Zabierają dziewczynę do fajnych miejsc i zachowują się nienagannie w mowie i czynach:). Innymi sowy opanowali sztukę zalotów do perfekcji i potrafią zdobyć dziewczynę, co zwykłym „miłym gościom” się nie zdarza, mimo że Ci mili faceci niby robią to samo.

Dlaczego?

Czytaj Dalej


Dlatego, że mili faceci zastanawiają się i analizują, czego chce kobieta i chcą to spełnić, żeby ona ich polubiła. A prawda jest taka, że każda kobieta lubi być traktowana jak księżniczka i prawie każda lubi facetów z klasą. Dodatkowo kobiety chcą, aby faceci robili dokładnie to czego one chcą. Jednak pewny siebie facet z klasą nawet robiąc to, czego kobieta chce, tak naprawdę robi to, co on chce, bo chce ją zdobyć i wie jak to zrobić. Wiem że to brzmi jak „masło maślane”, ale przeczytaj sobie jeszcze raz te zdanie, bo ma głęboki sens.

Pewny siebie mężczyzna z klasą niejako dopasowuje się do dziewczyny jednocześnie nie tracąc kontroli nad całą sytuacją.

Nie robi tych wszystkich “miłych” rzecz, żeby dziewczyna go polubiła, ale robią je, aby pokazać jej, że ma klasę i potrafi się zachować jak trzeba. Jest to pokazanie wyższego statusu dziewczynie.

Wszytko inne w takim facecie z klasą jest poukładane (pewność siebie itp.) więc może robić te wszystkie miłe rzeczy wciąż posiadając kontrolę i nie będąc zdesperowanym.
Zobaczysz, że przyjdzie Ci to bardzo łatwo, kiedy tylko zrozumiesz, co naprawdę podoba się kobietom i będziesz w stanie to wykorzystać.

Kilka przykładów jak pokazać klasę.

1. Idąc przez zatłoczone miejsce idziesz pierwszy i łapiesz ją za rękę prowadząc ją przez tłum i niejako robiąc miejsce dla niej.

2. Pomagasz założyć jej płaszcz. Czasami wystarczy, że podasz jej kurtkę i to już wystarczy. Albo nawet przytrzymasz kurtkę, kiedy ona zakłada szalik i czapkę. Czasami dziewczyny po prostu są za małe żeby sięgnąć swobodnie po kurtkę z wieszaka, więc dlaczego nie miałbyś im pomóc.

3. Pomóż jej usiąść w restauracji. Jeśli siedzi obok Ciebie dobrze jest po prostu odsunąć jej krzesło i kiedy siądzie troszkę je podsunąć pod nią. Nie musi to być idealny manewr, bo i tak ona się przesunie jak jej wygodnie, chodzi o sam gest.

4. Bądź grzeczny na ile to możliwe. Nawet jeśli kogoś nie lubisz bądź wobec niego grzeczny i pokaż, że jesteś lepszy do niego nie wdając się w jakieś utarczki słowne itp. Kobiety szczególnie zwracają uwagę na wszelkie negatywne i niegrzeczne zachowania kiedy jesteś z nimi, więc pilnuj się pod tym względem. Wiem, że czasami jadąc samochodem ma człowiek ochotę przeklnąć albo nawet pokazać komuś środkowy palec, ale musisz się powstrzymać.

Mało co tak odstrasza dziewczynę, niż mężczyzna, który nie potrafi zapanować nad swoim temperamentem. Albo gdy byle kto potrafi wyprowadzić go z równowagi.
„Jeśli nie potrafisz kontrolować swojego temperamentu, to nie potrafisz kontrolować innych rzeczy w swoim życiu”
…tak właśnie myślą kobiety.

Kiedy „to” zajarzysz, kobiety bardzo szybko wyczują, Twoją klasę. Z resztą wyobraź sobie siebie, jako kobietę, która wychodzi z mężczyzną, który cały czas przeklina głośno się zachowuje itp. Jeśli on tego nie rozumie, to nikt mu tego nie wytłumaczy i nigdy nie będzie miał klasy. Atrakcyjne, normalne dziewczyny nie będą chciały mieć nic wspólnego z takimi typami.

To, że masz klasę świadczy również o tym, że masz pewne wymagania, co do zachowani kobiety wobec Ciebie. Co byś pomyślał o kobiecie, która ślini się na widok każdego faceta, który koło niej przechodzi albo okaże zainteresowanie?

„Łatwa”

„Nie warta szacunku”

“Nie warta uwagi”

Tak samo patrzą na facetów kobiety. Dlaczego miałaby by być z facetem, który podrywa wszystko, co na drzewo nie ucieka? O wiele bardziej spodoba się jej facet, który ma swoje standardy i wymagania wobec kobiet.

Przeważnie mężczyźni podczas zalotów zostawiają całą “moc” i podejmowanie decyzji kobiecie. Tymczasem wasz podział władzy i ostateczniej decyzji czy z sobą jesteście, czy nie, powinienem być równy. Oznacza to, że nie akceptujesz dziewczyny, tylko wyłącznie, bo ładnie wygląda, ale dlatego że ma w sobie coś jeszcze. Dobry wygląd to nie może być wszystko, na czym Ci zależy, bo kobieta to wyczuje.

Jednak jeśli masz wobec niej pewne wymagania, to automatycznie podwyższy Twoją wartość w jej oczach i pokaże, że jesteś inny niż wszyscy faceci. Dodatkowo jeszcze pokażesz jej coś, czego ona u mężczyzn praktycznie nie widzi. Pokażesz, że jej piękny wygląd, to nie jest coś, co Cię przytłacza i sprawia, że zapominasz języka w gębie. To że jest ładna nie oznacza dla Ciebie, że od razu może robić przy Tobie i z Tobą co zechce.

Oczywiście nie mówię tutaj, że powinieneś mieć wymierzone, obliczone i przeanalizowane standardy wobec dziewczyny, do których ona musi się dopasować i tyle. Twoje standardy wobec dziewczyny nigdy nie powinny być super wysokie, ale nie mogą być też za niskie. Generalnie sam musisz stwierdzić, na czym Ci w życiu zależy. A to oczywiście różni się dla każdego.

Pamiętaj, też że zbyt wysokie standardy sprawią, że będziesz postrzegany, jako arogancki dupek, więc dbaj zawsze o równowagę co możesz zaoferować dziewczynie i czego od niej wymagasz.

Poprzednie części znajdziesz tutaj:

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 1

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 2

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 3Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności